Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bazuka i Bazuka Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 01 marzec 2008 - 22:57

Hi,
Spotkało mnie rozczarowanie. Moja bazuka (6085) mimo maksymalnej długości „na papierze” 2210 mm, nie pomieściła wędki 7’2” (2184 mm). Czy ktoś z Was używa modelu 6095 (bazuka pro). Chciałbym się dowiedzieć, jaka jest jej zewnętrzna średnica i czy obiecywane 150 mm to średnica wewnętrzna czy zewnętrzna?

A może ktoś miał jakąś styczność z takim futerałem:
Wszelkie uwagi mile widziane

tutaj

więcej

PLAT

I na zakończenie czy ktoś w Was używa jakiegoś specjalizowanego bagażnika na dach, do przewozu wędek?
Z góry dzięki


#2 OFFLINE   Butch69

Butch69

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaLondyn

Napisano 01 marzec 2008 - 23:23

Ja mam 6085 i jedyny problem z nią to sama klamra do zamknięcia jej :( Nie trzyma się i sama wyskakuje z tuby. Porażka na całego. Jak potrzebujesz czegoś na dach samochodu to kup sobie bagażnik dachowy znam kilka modeli tego przedstawiciela i są OK http://www.gloria.com.pl/index.php?option=com_content&ta sk=section_float&id=4&Itemid=14Sprawdź
też inne podobne :D

#3 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 01 marzec 2008 - 23:39

No ta klamerka faktycznie taka jak cię mogę jest, i też miałem na początku obawy, ale „na polu walki” dowiodła, że jednak trzyma się bez zarzutu – przynajmniej u mnie. Tyle tylko, że cała tuba po max rozłożeniu jest za krótka. Więc szukam czegoś większego. Ewentualnie myślałem też o nawierceniu w wewnętrznej części jeszcze jednego otworu do klamerki i przedłużenie jej w ten sposób o te brakujące centymetry.

#4 OFFLINE   Butch69

Butch69

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaLondyn

Napisano 07 marzec 2008 - 19:46

A zobacz taką tubę na wędki http://www.fishing-mart.com.pl/pl/products.php?groups=3& assortment=49&producer=981&kind=5035

#5 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 07 marzec 2008 - 23:21

Widzisz Butch69 sęk w tym że ten futerał ma 225 cm czyli jest ledwo 4cm dłuższa niż bazuka w którą wędka nie wchodzi. Może to oznaczać tylko że wędka mogła by się znowu nie zmieścić o 0.5cm Innymi słowy - za krótki.


#6 OFFLINE   marubozu

marubozu

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 marzec 2008 - 23:30

Polecam Bazuka Pro 6095, w formie złozonej ma ta rura 180cm i srednicę 150mm wewnątrz !! Pomieści spokojnie 6-8 wędzisk z dużymi przelotkami. Używam tej rury od 2 lat i powiem szczerze, że większej nie potrzebuję. Warto kupić, a można dostać nawet za 230PLN w Polsce, w US kosztuje około 45$...no ale koszty transportu dochodzą !!!
pozd

#7 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 07 marzec 2008 - 23:45

Wielkie dzięki marubozu! Widziałem je w BPS za $45 ale niestety nie wysyłają poza stany :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych