Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

XXX krajowy zjazd delegatów PZW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18586 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2013 - 15:48

Jak tylko coś będę wiedział, napiszę. Szpiedzy działają  :ph34r:

 

Dawaj Bartek :) 

 

przy okazji, to nie wiem czy się Koledzy orientują ale Bartek jest przykładem akurat że i w PZW można wiele sensownie osiągnąć - po szczegóły odsyłam do Wieści znad wody, wątek o Liwcu.

 

Ja swój 'szacun' Bartkowi z tego tytułu przekazałem osobiście na "Głowatce" gdzie miałem przyjemność poznać...



#22 OFFLINE   marcin186

marcin186

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Marcin

Napisano 24 październik 2013 - 15:54

Wiemy,wiemy i za to Bartkowi graty. Przydałoby się co najmniej kilka setek takich "Bartków" w całej Polsce jak długa i szeroka ;)

#23 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18586 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2013 - 16:31

Prawda, prawda ...



#24 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 24 październik 2013 - 18:14

Już sama nazwa ulicy na ,której siedzibe ma nasz ''Ukochany'' związek mówi sama za siebie TWARDA  ;)

Czy Generał ma szanse na reelekcje ???? Jasne i to największe  :(

Czemu jest aż czterech kandydatów - bo pewnie oprócz starego prezesa to dwóch kandydatów jest tylko po to żeby w razie czego podzielić zjazdowiczów a finalnie zrzec się lub poprzeć stary BETON.

Panowie na długo przed Zjazdem układali się i obsypywali się laurkami :angry: i są poukładani w 100%

Ciężko bedzie cokolwiek ugrać tak zwanym SAMODZIELNYM okręgom ;)

 

Bartek informuj nas na bierząco  ;)

Trzymam kciuki za sukces i pozytywne zmiany na lepsze :)



#25 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 24 październik 2013 - 19:18

...dałbym Generałowi jeszcze jedną szansę :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D



#26 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 24 październik 2013 - 20:15

W A..stanie. Tylko to nie ta formacja.



#27 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6256 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 24 październik 2013 - 20:16

Pierwsze wieści słabe. 

Nasz kochany mazowiecki beton wprowadził wielu delegatów do komisji zjazdowych. Maluczcy w tej chwili nie mają większości, ale jest światełko w tunelu. Obrady cały czas trwają, przewidywany czas zakończenia dzisiaj 23-24-ta.

Po zakończeniu dzisiejszego dnia kolejne spotkanie grupy walczącej, rano powinienem mieć dalsze wieści.

 

Dotychczasowe informacje nie napawają optymizmem. Koledzy z "wiodących" okręgów mają swoją żelazną kandydaturę na prezesa i nie jest to generał. Generał podjął decyzję o kandydowaniu pod wpływem emocji, na ostatnim przed zjazdem posiedzeniu ZG. Usłyszał, co planują koledzy z grupy "wiodącej" i tak się w....., że wyszedł trzaskając drzwiami. Jeśli zamiary tej grupy powiodą się, to władze w PZW będzie sprawował okręg mazowiecki, a kontrolował go będzie okręg poznański (komisja rewizyjna), tak sobie podzielili role. Główny pomysł na nową kadencję to zmiana statutu w zakresie podziału na okręgi (w granicach województw), czyli likwidacja większości niepokornych i odejście od funkcji społecznych w związku, czyli wszyscy ważni działacze będą etatowymi pracownikami. Fajne, nie?  :wacko:  Utrącą niepokornych i łykną kasę, już oficjalnie i w świetle prawa. 

Najsmutniejsze jest to, że przeciągnęli na swoją stronę kilka okręgów średnich, które mogłyby sprawować realną władzę w koalicji z małymi, a będą marionetkami przy wielkich. Niestety szanowni delegaci, mamieni wizją 1-2 miejsc we władzach, ogłuchli i oślepli na wszelkie racjonalne argumenty.  :angry:

 

No nic, na razie jeszcze nie tracę nadziei.  -_-



#28 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6256 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 24 październik 2013 - 20:18

Aa szanowni Koledzy niech mi tak nie cukrzą, bo się mnie w dupie poprzewraca  :D



#29 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 24 październik 2013 - 20:27

Pierwsze wieści słabe. 

Nasz kochany mazowiecki beton wprowadził wielu delegatów do komisji zjazdowych. Maluczcy w tej chwili nie mają większości, ale jest światełko w tunelu. Obrady cały czas trwają, przewidywany czas zakończenia dzisiaj 23-24-ta.

Po zakończeniu dzisiejszego dnia kolejne spotkanie grupy walczącej, rano powinienem mieć dalsze wieści.

 

Dotychczasowe informacje nie napawają optymizmem. Koledzy z "wiodących" okręgów mają swoją żelazną kandydaturę na prezesa i nie jest to generał. Generał podjął decyzję o kandydowaniu pod wpływem emocji, na ostatnim przed zjazdem posiedzeniu ZG. Usłyszał, co planują koledzy z grupy "wiodącej" i tak się w....., że wyszedł trzaskając drzwiami. Jeśli zamiary tej grupy powiodą się, to władze w PZW będzie sprawował okręg mazowiecki, a kontrolował go będzie okręg poznański (komisja rewizyjna), tak sobie podzielili role. Główny pomysł na nową kadencję to zmiana statutu w zakresie podziału na okręgi (w granicach województw), czyli likwidacja większości niepokornych i odejście od funkcji społecznych w związku, czyli wszyscy ważni działacze będą etatowymi pracownikami. Fajne, nie?  :wacko:  Utrącą niepokornych i łykną kasę, już oficjalnie i w świetle prawa. 

Najsmutniejsze jest to, że przeciągnęli na swoją stronę kilka okręgów średnich, które mogłyby sprawować realną władzę w koalicji z małymi, a będą marionetkami przy wielkich. Niestety szanowni delegaci, mamieni wizją 1-2 miejsc we władzach, ogłuchli i oślepli na wszelkie racjonalne argumenty.  :angry:

 

No nic, na razie jeszcze nie tracę nadziei.  -_-

No to było do przewidzenia. ;) 

Kasa  koledzy , kasa jest do rozdania kto chętny  :unsure:

Ciepłe posadki sobie uszykujemy i bedziemy mieli wszystko i wszystkich w d...... :angry:

Jesli tak się stanie podziękuje panom z PZW i w nosie mam ich wody. :(  



#30 OFFLINE   marcin186

marcin186

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Marcin

Napisano 24 październik 2013 - 20:32

Eee ten przewrót w dupie raczej nie grozi ;) Ze wstępnych info wynika,że skazani zostaniemy na centralizację i dyktaturę :( ,a ruchy opozycyjne zdławione w zarodku :(

#31 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6256 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 24 październik 2013 - 20:46

Eee ten przewrót w dupie raczej nie grozi ;) Ze wstępnych info wynika,że skazani zostaniemy na centralizację i dyktaturę :( ,a ruchy opozycyjne zdławione w zarodku :(

 

Opozycja jednak rośnie w siłę. Przewaga dyktatorów jest na poziomie ok. 20 na 123 (na dziś), na poprzednim zjeździe była ponad dwa razy większa. Jutro może się zmniejszyć, mam taką nadzieję.



#32 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 24 październik 2013 - 20:46

poczytajcie sobie pierwszy post :

http://www.pzw.org.p...068/zjazd_spala

wygląda na to że pozamiatane to było przed zjazdem.



#33 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 24 październik 2013 - 20:59

No to było do przewidzenia. ;)

Kasa  koledzy , kasa jest do rozdania kto chętny  :unsure:

Ciepłe posadki sobie uszykujemy i bedziemy mieli wszystko i wszystkich w d...... :angry:

Jesli tak się stanie podziękuje panom z PZW i w nosie mam ich wody. :(  

Ja na Śląsku to mam chyba w 100% wody PZW :( , gdzie się nie obrócę to PZW .

Prócz tego że na złość sobie na przykład przestanę opłacać składki i łowić to nie mam rozsądnego wyboru



#34 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 24 październik 2013 - 20:59

Główny pomysł na nową kadencję to zmiana statutu w zakresie podziału na okręgi (w granicach województw), czyli likwidacja większości niepokornych i odejście od funkcji społecznych w związku, czyli wszyscy ważni działacze będą etatowymi pracownikami. Fajne, nie?

O co walczą wędkarze od kilku lat bo nikt nie pojmuje po co 45 okręgów przy 16 województwach i 7 RZGW.

Wychodząc więc naprzeciw wieloletnim oczekiwaniom wędkarzy likwidujemy świetnie działające okręgi w Chełmie, Zamościu, Siedlcach, Jeleniej Górze i kilku innych, działaczom dziękujemy serdecznie za długoletnią współpracę i zrobimy wszystko żeby wędkarze byli zadowoleni.

Taki komunikat sobie wyobrażam.

A co można? chyba niewiele. Jeśli pozwoliłem sobie na fantazję komunikatu to taki pomysł być może SF ale :

Zamość, Chełm, Siedlce, B-P, może B-stok bo na Lublin bym nie liczył i utworzyć okręg wschodni ?

Ilu wędkarzy liczą poszczególne okręgi? OM też?

Chociaż te rozważania to można o kant dupy rozbić bo jak znam życie to i tak zrobią co będą chcieli :angry: a szeregowi wędkarze muszą "wziąć tona klatę".



#35 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6256 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 24 październik 2013 - 21:42

Dareczku, największe koło w Polsce, w okręgu mazowieckim, liczy ponad 13 tysięcy członków (jeśli nie mylę się). Okręg siedlecki to niecałe 10 tys., okręgi chełmski, zamojski, bialskopodlaski, razem to niecałe 23 tys. członków. To są wartości do porównania. 

Trzeba by  połączyć wszystkie okręgi ściany wschodniej, żeby być znaczącą siłą w związku. Wydawało się, że porozumienie tych okręgów przed zjazdem jest wystarczające, niestety dwóch największych wyłamało się w zamian za obiecane miejsca w ZG, po jednym, przy 33 członkach ZG wraz z prezesem. Zgadnij kto olał nas?

Przykre, ale prawdziwe, grali na dwa fronty i sprzedali wiedzę o naszej koalicji za dwa srebrniki.  :wacko: 5 głosów przy 20 różnicy to znacząca siła. Kolejni sprzedajni delegaci odebrali nam kolejnych 7 głosów, naprawdę była nadzieja.  :(  Jest jeszcze kilka szans, ale nie mogę o tym napisać, wróg czyta.  :ph34r:



#36 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2013 - 21:49

Brak słów...



#37 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 24 październik 2013 - 21:52

PZW ~ PZPN?

jeszcze dłuuugo nic się nie zmieni...

 

I choć wroną nie jestem to chyba... wykrakałem :unsure:



#38 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 24 październik 2013 - 21:55

Brak słów...

Notabene, to najbardziej epicka "urwa" w historii polskiej kinematografii ;)



#39 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 24 październik 2013 - 21:55

A czy ktoś liczy na to, że od jakiś tam zmian ryb przybędzie? Jakiś tam zjazd, jakieś tu 2 strony o nim i ani słowa konkretów. Jakieś szpiegowanie i njusy, że Kasia wyrolowała Marcina.



#40 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6256 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 24 październik 2013 - 21:55

I choć wroną nie jestem to chyba... wykrakałem :unsure:

 

Zaśpiewaj jak skowronek nadziei, a nie krakaj jak kruk nad padliną  :P


  • Dienekes lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych