Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

wiesci z Mietkowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2504 odpowiedzi w tym temacie

#2121 OFFLINE   Spider1987

Spider1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaStrzegom
  • Imię:Ariel
  • Nazwisko:Stanulewicz

Napisano 25 czerwiec 2020 - 21:28

Jak tam Panowie dużo wody przybyło po tych ulewach? Ten deszcz ratuje trochę sytuację, bo później w lecie byłoby krucho z wodą.

#2122 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1890 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 25 czerwiec 2020 - 22:47

W poniedziałek byłem to wody bardzo dużo było w zbiorniku. Od Francuza pozalewane plaże (częćiowo zalana droga która prowadziła po "plaży")



#2123 OFFLINE   gucio2020

gucio2020

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra

Napisano 26 czerwiec 2020 - 06:27

Woda jest... Pytanie bardziej istotne czy coś gryzie? :D



#2124 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 26 czerwiec 2020 - 07:17

Woda jest... 

Ale co w wodzie Panie? 



#2125 OFFLINE   Spider1987

Spider1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaStrzegom
  • Imię:Ariel
  • Nazwisko:Stanulewicz

Napisano 26 czerwiec 2020 - 20:31

Ale co w wodzie Panie?

Zapewne bolenie, kiedyś Mietkow był ponoć najlepszym sandaczowym zbiornikiem w Polsce.

#2126 OFFLINE   ROBERTsandacz

ROBERTsandacz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 30 czerwiec 2020 - 06:00

Zapewne bolenie, kiedyś Mietkow był ponoć najlepszym sandaczowym zbiornikiem w Polsce.

Zapewniam,że był...ech szkoda gadać.Baliśmy się,że po powodzi w 97 skończy się sandaczowanie,ale nie, były nadal i miały się świetnie.Niestety to co najgorsze miało nastąpić bodajże w 2011 przy pierwszym dużym spuszczeniu wody,od tamtej pory jest coraz gorzej. Zdarza się oczywiście,że sandałki się uaktywniają,można się wtedy pobawić,ale gdzie to do czasów gdy w ciągu dwóch godzin wyjeżdżało 20 zedów. Od razu uprzedzam,nie nie wszyscy zabierali i zabierają co im na kiju siądzie.


  • suhhar lubi to

#2127 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 30 czerwiec 2020 - 06:27

Wprawdzie do Turawy mam ,,rzut beretem,, to muszę przyznać,ciągnęło mnie nad mietkowską wodę...Opowieści dziwnej treści docierały również do Turawy...

No ale koniec z końcem do wypadu wędkarskiego nie doszło...

Dzisiaj nikt mnie nie namówi na mietkowskie wędkowanie... ;)



#2128 OFFLINE   Spider1987

Spider1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaStrzegom
  • Imię:Ariel
  • Nazwisko:Stanulewicz

Napisano 30 czerwiec 2020 - 18:59

Pytanie jest więc proste dlaczego na Turawie jest rybne sandaczowe łowisko i jak widać się da, a w Mietkowie będącym pod opieką metropoli Wrocław się nie da, nie opłaca itp. A po wędkarskiej perełce zostało już tylko wspomnienie. Na którym nawet ograniczenie do 1szt. sandacza i wymiar 60 cm nie wiele zmieniło. Jak ktoś ma problemy z łowieniem sandaczy w Mietkowie i myśli, że po prostu nie umie ich łowić to niech pojedzie do Turawy. Tam okaże się, że jednak potrafi łowić mimo, że taka sama woda, te same przynęty, takie samo łowienie lecz zupełnie inne wyniki. Bo to przepaść. Można połowić jeszcze bolenie na naszej prestiżowej dolnośląskiej wodzie.

#2129 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 30 czerwiec 2020 - 19:35

Jak ktoś ma problemy z łowieniem sandaczy w Mietkowie i myśli, że po prostu nie umie ich łowić to niech pojedzie do Turawy. Tam okaże się, że jednak potrafi łowić mimo, że taka sama woda, te same przynęty, takie samo łowienie lecz zupełnie inne wyniki. 

 

 

 Uwierz,Turawa też uczy pokory...I to pomimo tego,że doskonale zna się zbiornik i tysiące godzin spędzone nad tą wodą... ;)



#2130 OFFLINE   papierzakilures

papierzakilures

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 199 postów
  • Imię:piotr

Napisano 30 czerwiec 2020 - 19:45

Do sytuacji Mietkowa przyczyniło się wiele czynników, ale rzeczywiście coraz trudniej tam o miarowego sandacza,Spuszczenie wody chyba było początkiem z tego co kojarzę, ale wędkarze tez swoje zrobili...niestety.Na szczęście Oderka jest jeszcze.Ale Mieciu kiedyś wróci zobaczycie...


Użytkownik papierzakilures edytował ten post 30 czerwiec 2020 - 19:50


#2131 OFFLINE   Spider1987

Spider1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaStrzegom
  • Imię:Ariel
  • Nazwisko:Stanulewicz

Napisano 30 czerwiec 2020 - 19:50

Uwierz,Turawa też uczy pokory...I to pomimo tego,że doskonale zna się zbiornik i tysiące godzin spędzone nad tą wodą... ;)


Byłem na Turawie na otwarciu 3 dni i powiem, że nigdy w życiu tak nie połowiłem. Skoro Turawa uczy pokory to Mietków uczy pokory nawet 1 czerwca i przez cały rok, a o powtarzające się schematy i wypracowanie teorii bardzo ciężko, a sukcesy to raczej przypadkowe strzały i napłynięcia. Tak zadbany zbiornik a raczej kopalnie niestety.

Użytkownik Spider1987 edytował ten post 30 czerwiec 2020 - 19:54


#2132 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 30 czerwiec 2020 - 19:52

Byłem na Turawie na otwarciu 3 dni i powiem, że nigdy w życiu tak nie połowiłem. 

Te na otwarcie się nie liczą... :D


  • Hermano lubi to

#2133 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisano 30 czerwiec 2020 - 19:55

Byłem na Turawie na otwarciu 3 dni i powiem, że nigdy w życiu tak nie połowiłem. Skoro Turawa uczy pokory to Mietków uczy pokowy nawet 1 czerwca i przez cały rok, a o powtarzające się schematy i wypracowanie teorii bardzo ciężko, a sukcesy to raczej przypadkowe strzały i napłynięcia. Tak zadbany zbiornik a raczej kopalnie niestety.

Tak połowiłeś, bo zgrało się kilka czynników w czasie i przestrzeni. Piszesz w kilku wątkach takie negatywizmy, że czasem już mi się chce płakać, od samego początku. Na Turawie wielu ludzi z tego forum połowiło i ci bardziej ogarnięci, o wiele więcej od ciebie. Piszesz jakieś wpisy sponsorowane, czy jak?

#2134 OFFLINE   Spider1987

Spider1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaStrzegom
  • Imię:Ariel
  • Nazwisko:Stanulewicz

Napisano 30 czerwiec 2020 - 20:03

Te na otwarcie się nie liczą... :D


Liczą nie liczą pojechałem poczuć na kiju dużą liczbę brań. Wszystkie ryby wróciły do wody bo łowię z pasji, a tylu sandaczy w swoich domowych wodach zapewne nie złowię do końca roku, tyle co przez te 3 piękne dni . Zapraszamy na Mietkow tutaj złowić 2-3 sandacze to już dobry wynik. A zbiornik ma dno jak po bombardowaniu .
  • papierzakilures lubi to

#2135 OFFLINE   Spider1987

Spider1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaStrzegom
  • Imię:Ariel
  • Nazwisko:Stanulewicz

Napisano 30 czerwiec 2020 - 20:15

Tak połowiłeś, bo zgrało się kilka czynników w czasie i przestrzeni. Piszesz w kilku wątkach takie negatywizmy, że czasem już mi się chce płakać, od samego początku. Na Turawie wielu ludzi z tego forum połowiło i ci bardziej ogarnięci, o wiele więcej od ciebie. Piszesz jakieś wpisy sponsorowane, czy jak?


Tak sponsoruje mnie okręg Opole i Rybaczówka heh . Zgrało się kilka czynników być może, jednak wątpię takie samo łowienie a brań i ryb co najmniej 5x więcej. Wykręcenie wyniku 10 sztuk na wypłynięcie nie jest problemem. To pokazuje rybostan i to, że coś na Mietkowie się skończyło, albo coś nie gra... Pozostaje płakać albo działać i zmienić ten beton.

#2136 OFFLINE   count_martin3z

count_martin3z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisano 30 czerwiec 2020 - 20:16

Tak sponsoruje mnie okręg Opole i Rybaczówka heh . Zgrało się kilka czynników być może, jednak wątpię takie samo łowienie a brań i ryb co najmniej 5x więcej. Wykręcenie wyniku 10 sztuk na wypłynięcie nie jest problemem. To pokazuje rybostan i to, że coś na Mietkowie się skończyło, albo coś nie gra... Pozostaje płakać albo działać i zmienić ten beton.

To zmieniaj! Walcz! Buduj!
Póki co, widzę, że na forum piszesz dużo.

#2137 OFFLINE   Spider1987

Spider1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaStrzegom
  • Imię:Ariel
  • Nazwisko:Stanulewicz

Napisano 30 czerwiec 2020 - 20:32

To zmieniaj! Walcz! Buduj!
Póki co, widzę, że na forum piszesz dużo.

Spróbujemy . Lepiej siedzieć cicho pod miotłą i udawać, że wszystko gra... Czy dużo piszę, widzę, że kolega sporo więcej. Pozdrawiam.

#2138 OFFLINE   papierzakilures

papierzakilures

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 199 postów
  • Imię:piotr

Napisano 30 czerwiec 2020 - 20:35

"A zbiornik ma dno jak po bombardowaniu" popłakany...Turawy nie znam osobiście, ale wiem, że rybek tam więcej jak na Mietku, bo koledzy tam wedkuja. Kiedys przyjeżdżali na Mietkow i wedkowalismy razem. Teraz mówią, że .....no nie zacytuję gdzie sobie mogę....z tym Mietkowem.

#2139 OFFLINE   Spider1987

Spider1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaStrzegom
  • Imię:Ariel
  • Nazwisko:Stanulewicz

Napisano 30 czerwiec 2020 - 20:44

To zmieniaj! Walcz! Buduj!
Póki co, widzę, że na forum piszesz dużo.

Spróbujemy . Lepiej siedzieć cicho pod miotłą i udawać, że wszystko gra... Czy dużo piszę, widzę, że kolega sporo więcej. Pozdrawiam.

#2140 OFFLINE   morales

morales

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 290 postów

Napisano 30 czerwiec 2020 - 21:50

Chyba PZW Wrocław boli,że bliżej Mietkowa jest Wałbrzych, Świdnica i Dzierżoniów...Po co mają obcym zarabiać ,na razie płacą i jest OK.
  • suhhar i Spider1987 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych