Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

wiesci z Mietkowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2523 odpowiedzi w tym temacie

#1001 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 11:01

Panowie te zawody to żadna odnosnia jeżeli chodzi o ilość sandacza w zbiorniku, zróbcie zawody ,,szarych"100chłopa którzy znają zbiornik i potrafią na nim łowić, i wtedy będzie to miarodajne.



#1002 OFFLINE   rush111

rush111

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:Król

Napisano 06 lipiec 2014 - 11:06

No i niby miras ma racje ale przytaczane tu wyniki z lat świetności zbiornika nie dotyczyły stałych bywalców ale ogólnie wędkarzy tam łowiących .

#1003 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 11:07

tak tylko wtedy wystarczyło trafić przynętą do wody ;)



#1004 OFFLINE   arti24

arti24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaDolnośląskie
  • Imię:Artur

Napisano 06 lipiec 2014 - 11:20

co znaczylo, ze zbiornik byl rybny :) a teraz bez doswiadczenia z wielu lat plywania na tym zbiorniku raczej nie ma czego szukac jezeli chodzi o sandacza. Teraz Mietkow staje sie boleniowym i okoniowym lowiskiem :) co widac rowniez po wynikach...



#1005 OFFLINE   rush111

rush111

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:Król

Napisano 06 lipiec 2014 - 11:27

No dobra koledzy a co z białą rybą - byłem w czerwcu 3 razy na nocce z feederkiem i lipa:(

#1006 OFFLINE   oland

oland

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 401 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 06 lipiec 2014 - 12:08

Panowie te zawody to żadna odnosnia jeżeli chodzi o ilość sandacza w zbiorniku, zróbcie zawody ,,szarych"100chłopa którzy znają zbiornik i potrafią na nim łowić, i wtedy będzie to miarodajne.

miras1983 - te 100 chłopa z całej Polski , większość łowi ponad przeciętnie i ma pojęcie o łowieniu .

więc uważam że wyniki są jednak wykładnią co się dzieje na zbiorniku , oczywiście na zawodach łowi się to co daje największe i najszybsze możliwości punktowania

Ilości okoni jak i długość napawa optymizmem :rolleyes:  chyba że zostaną zjedzone zamiast sandaczy 



#1007 OFFLINE   rush111

rush111

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:Król

Napisano 06 lipiec 2014 - 12:13

Oland i końcówka twojego posta to sedno wg mnie : po ryby do sklepu a nad wodą fotka , buzi i do wody.
  • oland i andrklim lubią to

#1008 OFFLINE   Casdamato

Casdamato

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 lipiec 2014 - 12:18

miras1983 - te 100 chłopa z całej Polski , większość łowi ponad przeciętnie i ma pojęcie o łowieniu .

więc uważam że wyniki są jednak wykładnią co się dzieje na zbiorniku , oczywiście na zawodach łowi się to co daje największe i najszybsze możliwości punktowania

Ilości okoni jak i długość napawa optymizmem :rolleyes:  chyba że zostaną zjedzone zamiast sandaczy 

i co ciekawe nasi najlepsi wędkarze z dolnego śląska którzy znają zbiornik doskonale wyniki mieli przeciętne lub bardzo słabe. Drużyna z Legnicy zajmowała po pierwszej turze 10 miejsce. a Wynik Sebastiana Mazura najlepszego spinningisty w Polsce to 76 okoni... miazga ....niedługo wyniki z drugiej tury....



#1009 OFFLINE   oland

oland

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 401 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 06 lipiec 2014 - 12:31

Oland i końcówka twojego posta to sedno wg mnie : po ryby do sklepu a nad wodą fotka , buzi i do wody.

szkoda bić pianę , ja już nawet karpia wigilijnego nie zabijam bo szkoda mi  :ph34r:



#1010 OFFLINE   rush111

rush111

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:Król

Napisano 06 lipiec 2014 - 12:35

Ja akurat to karpia jem raz w roku na święta w grudniu a na co dzień to mintaj, dorsz, halibut...

#1011 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 12:37

będę upierał się przy swoim :)  po pierwsze nie napisałem ,ze nie potrafią łowić ,tez tak nie uważam, po drugie to ,że znają zbiornik nic nie znaczy ,nie zauważyłem żeby trenowali przed zawodami, jedna dwie łodzie w tygodniu to max na wodzie, po trzecie mamy lipiec ,po czwarte nie ta pora w czasie trwania nawodów na sandacza ...brania były o innej ,przynajmniej u mnie , po piąte większość ćwiczyła okonie



#1012 OFFLINE   oland

oland

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 401 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 06 lipiec 2014 - 12:44

będę upierał się przy swoim :)  po pierwsze nie napisałem ,ze nie potrafią łowić ,tez tak nie uważam, po drugie to ,że znają zbiornik nic nie znaczy ,nie zauważyłem żeby trenowali przed zawodami, jedna dwie łodzie w tygodniu to max na wodzie, po trzecie mamy lipiec ,po czwarte nie ta pora w czasie trwania nawodów na sandacza ...brania były o innej ,przynajmniej u mnie , po piąte większość ćwiczyła okonie

masz we wszystkich pięciu punktach rację  :)



#1013 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 12:47

masz we wszystkich pięciu punktach rację  :)

czyli ocena bardzo dobra z plusem na zachętę ;)



#1014 OFFLINE   rush111

rush111

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:Król

Napisano 06 lipiec 2014 - 12:47

Koledzy wodociągi trwają przy tym że niby ryba z Mietkowa nie poszła w dół - wg mnie bzdura , ale w takim razie szanujmy to co zostało !!!
  • TomekSudety lubi to

#1015 OFFLINE   andrklim

andrklim

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 159 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 lipiec 2014 - 12:48

Miras nie trenowali bo im miejsce zawodów zmieniono tydzień przed terminem z Urazu na Mietków.

Co do "rybności" - na Mietkowie byłem ostatni raz z 3-4 lata temu (również na zawodach) i była to piękna, pusta woda.

O ile ktoś tego nie sp.. (spuści wodę, zeżre wszystko co się rusza etc...) to macie znów fajny zbiornik na Swoim terenie.



#1016 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 12:54

moim zdaniem z sandaczem jest pozamiatane, nie ma praktycznie w ogóle małych ,nie liczył bym na ,,fajny "zbiornik



#1017 OFFLINE   rush111

rush111

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:Król

Napisano 06 lipiec 2014 - 13:03

No dobra koledzy ją na dolnymslasku mieszkam od dwóch lat i nie znam historii polowow i zarybień na mietkowie ale tu pytanko : czy ten sandacz, który był to pochodził z naturalnego tarła?

#1018 OFFLINE   andrklim

andrklim

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 159 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 lipiec 2014 - 13:16

moim zdaniem z sandaczem jest pozamiatane, nie ma praktycznie w ogóle małych ,nie liczył bym na ,,fajny "zbiornik

Nie mogę się z Tobą nie zgodzić w kwestii sandacza.

Ale jak po każdej katastrofie sandacz zdecydowanie wolniej odbudowuje swoje pogłowie na zbiorniku niż inne drapieżniki.

Pożyjemy - zobaczymy.

W stosunku do wód w moich okolicach i tak jest "fajny".

Pozdrawiam.



#1019 OFFLINE   miras1983

miras1983

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 20:43

Druga tura...1 sandacz (jeden :) ) tam nie ma ryb :o


  • TomekSudety lubi to

#1020 OFFLINE   maciekj

maciekj

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów
  • LokalizacjaSkierniewice

Napisano 06 lipiec 2014 - 20:49

Miras ma 100 % racji ! Gdyby łowili tak jak my byśmy próbowali, było by wieleee zer. Okoń punktował więc go łowili reszta to przyłowy.


  • TomekSudety lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych