Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Eventur Fishing-pytanie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Jarek Ciesielski

Jarek Ciesielski

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaInowrocław

Napisano 11 marzec 2008 - 02:15

Witam !!
Wybieram sie na rybki z w/w biurem.Dostałem kalkulację wyprawy i ogromne bylo moje zdziwienie zobaczywszy cene biletów za prom,z miich kalkulacji wynika,iz jest ona dwukrotnie wyższa.Chcąc ograniczać koszty(latam rejsówkami,a nie rządowymi)wziąłem pod uwagę minimalną klasę i ceny kabin.Stąd moje pytanie-czy mogę bez pośrednictwa biura wykupić bilety,jakie były wasze doswiadczenia w tym temacie.Pozdrawiam


#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 11 marzec 2008 - 08:02

Cześć,
W naszym przypadku Rognis załatwiał wszystkie formalności. Nie wiem, ale wydawało mi się, że biuro nie zarabiało na biletach promowych. Kupowaliśmy je oddzielnie - mogę się jednak mylić.

Pozdrawiam
Remek

#3 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 marzec 2008 - 13:03

Widocznie zaszło jakieś nieporozumienie. Bilety powinny wyjść taniej za pośrednictwem Eventuru bo mają zniżkę.

#4 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 marzec 2008 - 13:31

Widocznie zaszło jakieś nieporozumienie. Bilety powinny wyjść taniej za pośrednictwem Eventuru bo mają zniżkę.


Dokładnie. Potwierdzam to co napisał Witek.
Bilety wykupione przez Eventur będą zawsze tańsze niż zakup prywatny bezpośrednio u przewoźnika promowego.
Eventur ma dużą zniżkę na bilety promowe kupowane u przewoźnika i z tego co się orientuję Eventur nie zarabia na biletach promowych.



#5 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 11 marzec 2008 - 22:18

A jaka jest ta cena?ile osób,samochodów?Z Eventurem powinno być taniej.A i z tego co pamiętam to jeszcze ceny mogą być różne w zależności od terminu wyjazdu.

#6 OFFLINE   szewer

szewer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 11 marzec 2008 - 23:22

Jak ja kupowałem bilety promowe to z eventurem było około 100zł taniej w porównaniu jak kupowałbym bezpośrednio w Stenaline.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych