Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   traker

traker

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 190 postów
  • Lokalizacjaokolice Stargardu Szcz.

Napisano 16 marzec 2008 - 14:29

cześć, zalogowałem się, poczytałem trochę i gdy chciałem wejść do działu Sprzedam, kupię, itp. to mnie automatycznie wylogowało. Daję wstecz - jestem zalogowany, wchodzę w ten dział - nie jestem zalogowany. Pozdrowienia.

#2 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 16 marzec 2008 - 15:22

To jest chyba coś nie kapiszi z ciasteczkami. Tez coś takiego mam mam ustawione żeby mnie automatycznie logowało a czasem muszę sie kilka razy logować aby obczaic niektóre wątki.

Pozdrawiam
Slider



#3 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 marzec 2008 - 15:25

prawdopodobnie źle ustawiona data lub godzina

Pozdrawiam
Remek

#4 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 16 marzec 2008 - 16:12

cześć, zalogowałem się, poczytałem trochę i gdy chciałem wejść do działu Sprzedam, kupię, itp. to mnie automatycznie wylogowało. Daję wstecz - jestem zalogowany, wchodzę w ten dział - nie jestem zalogowany. Pozdrowienia.


Ja też to mam, średnio raz w miesiącu. Czasami pomaga ponowne zalogowanie, albo wyjście z Jerka i ponowne wejście - ale najlepiej to chyba się przyzwczaić :unsure:

#5 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 19 marzec 2008 - 12:07

A mi się pojawia coś takiego kiedy naciskam strzałkę :przejdż do poprzedniej strony

Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_12c42_0.MYD' (Errcode: 17)
SELECT m.subject, m.id, m.post_stamp, u.id, u.alias, f.cat_id, f.forum_icon, f.id, f.last_post_id, f.moderators, f.name, f.descr, f.post_count, f.thread_count, fr.last_view, mo.id, COALESCE(g2.group_cache_opt, g1.group_cache_opt) AS group_cache_opt, c.cat_opt & 4 FROM fud_fc_view v INNER JOIN fud_cat c ON c.id=v.c INNER JOIN fud_forum f ON f.id=v.f INNER JOIN fud_group_cache g1 ON g1.user_id=2147483647 AND g1.resource_id=f.id LEFT JOIN fud_msg m ON f.last_post_id=m.id LEFT JOIN fud_users u ON u.id=m.poster_id LEFT JOIN fud_forum_read fr ON fr.forum_id=f.id AND fr.user_id=423 LEFT JOIN fud_mod mo ON mo.user_id=423 AND mo.forum_id=f.id LEFT JOIN fud_group_cache g2 ON g2.user_id=423 AND g2.resource_id=f.id WHERE mo.id IS NOT NULL OR (COALESCE(g2.group_cache_opt, g1.group_cache_opt) & 1)>0 ORDER BY v.id

Fatal error: SQL Error has occurred, please contact the administrator of the forum and have them review the forum's SQL query log in /forum/include/core.inc on line 185

#6 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 20 marzec 2008 - 17:24

jakub firefox czy explorer ??

#7 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 marzec 2008 - 17:35

To chilowy problem bazy danych - brak możliwości tworzenia plików tymczasowych na serwerz - problem dostawcy.

#8 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 20 marzec 2008 - 19:39

To chilowy problem bazy danych - brak możliwości tworzenia plików tymczasowych na serwerz - problem dostawcy.


Dzięki za odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych