Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Białe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   jacavip

jacavip

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 371 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Jacek

Napisano 18 marzec 2008 - 12:25

Witam wszystkich chcialbym zapytac czy ktos z was moglby udzielic mi jakichs informacji na temat kwater - chetnie domkow (najlepiej sprawdzonych) nad jeziorem Białym,oraz jakichs porad odnosnie miejscowek i wedkowania na tym akwenie.Konkretnie interesuje mnie szczupak i okon majowa pora. (Plany batymetryczne tego jeziora tez bardzo by mnie uszczesliwily
:D)

Pozdrawiam,
jacavip

#2 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 18 marzec 2008 - 14:09

moge NIE polecić ośrodka astur :D za domek płaciłem dobre pieniądze a łaziły wszędzie mrówki, nie dało się nic zostawić na stole na 10 minut, otwartego napoju, nic.... :wacko: jedyne co mi się u nich
podobało to dojście do wody, są w bardzo dobrym miejscu, wyjście z ośrodka niecałe 100 metrów piechotką lub 30 łódką i rozciągają sie
trzcinowiska :D ośrodek jest naprzeciwko miasta więc spokojnie też jest :D tylko te mrówki :angry: jeśli pod namiot byś sie wybierał to by przeszło ;) byle nie korzystać z ich stołówki B)

#3 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 18 marzec 2008 - 19:16

J. Białe ale które?? :unsure: Tyle tego jest...

Pozdr.

Salmo

#4 OFFLINE   FISH

FISH

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 619 postów
  • LokalizacjaWłodawa

Napisano 18 marzec 2008 - 20:26

Chodzi o j Białe w Okunince koło Włodawy?

#5 OFFLINE   albert

albert

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów
  • LokalizacjaChełm

Napisano 18 marzec 2008 - 20:34

Watam!!!
A któro to BIAŁE - jak to pod Włodawą, to polecam ośrodek sanwit (chyba taka nazwa) z tego co wiem to jest on otwarty całorocznie. Zaś co do ryb to polecam (łódz - spin) miejca na przeciwko ośrodka (chyba taka nazwa) bankowy i były mswia koło 100 metrów od brzegu; oraz trzcinowiska przy ośrodku pks i od niezagospodarowanej części jeziora. Ale mogę z swojej strony podpowiedzieć, iż jest to trudna woda na drapieżnika. Z całą pewnością można powalczyć, ja głównie wedkuję jesienią, ponieważ wiosną działają tam kontrolowani odławiacze.
Dzięki i pozdrawiam.
Woda jednak warta uwagi przez cały rok.
Z tego co pamiętam w ww. ośrodku jest stołówka, łódki, pomost i, co szczególnie latem jest zaletą (względna cisza) daloko - druga strona jeziora - do miasteczka.
Pozdrawiam - co do planów jeziora to poszukaj na wcwi, nie jaki Puzio - de facto niezły grunciarz, opisywał tam to łowisko. Na marginesie zycze dużo cierpliwości na Białym - ale ta woda może naprawdę przynieść dużą rybę.

#6 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 18 marzec 2008 - 22:35

okoni pełno :mellow: szczególnie pod molem 30'stek sporo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych