Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zew Natury - Rodbuilding


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 22 marzec 2008 - 21:51

.... A najbardziej że Jerkbajt zaczyna robić karierę za wielką wodą ...


nie tylko, nasi wschodni sąsiedzi czytaja ten portal namiętnie, znajdujac to sporo wiedzy... B) B)


#42 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2008 - 21:53

Wrócę na moment do tytułu wątku, bo właśnie odsłuchałem audycje :o naprawdę bardzo fajnie było posłuchać sobie tej rozmowy o rodbuildingu, świetny klimat jak zawsze w audycjach Zewu, bardzo podoba mi się pomysł na formę tych audycji w ogóle.

Z dużym zaciekawieniem wysłuchałem Grega Wilczyńskiego, oczywiście kojarzyłem go jako jednego z designerów St.Croix ale nie przypuszczałem że tyle czasu (37lat) siedzi w robuildingu.

Myślę widać trochę w tej audycji amerykańską wiarę w technologie, komputerowe wyliczenia itp ale koniec konców trudno się nie zgodzić z konkluzjami. Zwłaszcza podobało mi się to co na koniec powiedział Greg że custom to jest również jakaś forma realizacji własnej indywidualności :D po prostu coś co robimy dla siebie.

Naprawdę z dużą przyjemnością wysłuchałem. Cieszę się też że w audycji została kilkukrotnie zauważona nasza strona i dyskusje o rodbuildingu które tu prowadzimy :o

@biosteron - dzięki za to nagranie :D

#43 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9516 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 22 marzec 2008 - 21:59

Jerzy, ja piszę o konkretnym modelu. Jeśli oczywiście to TE 8 lb, czego Remek jeszcze nie potwierdził.
Zresztą kapitalna wędka i nie widziałem dotąd lepiej zbudowanych i...ładniejszych castingów.


#44 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 22 marzec 2008 - 22:02

Jerzy ja się tu wymandrzać nie będę bo za cienki jestem w tych waszych symbolach, kijach po numerach, itd ale skompletowałem topowy sprzęd na różne warunki i ryby. A sezon pokarze co z tego wszystkiego wyniknie i czy nie nastąpi jakaś zmiana.teraz bardziej mnie interesuje dobór przynęt abym czasu nie tracił w sezonie i kasy potrzebnej na paliwo utrzymanie łodzi noclegów itp.

#45 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 22 marzec 2008 - 22:14

Waldi co ty opowiadasz Remka elitka to się do gablotki nadaje albo na ścianę a nie do łamania krzaków nad wodą to dzieło Frika jest za piękne aby je łamać nad rzeką 8)tak stwierdził jeden z przedmówców w zewie natury i miał racje niektóre wędki są do oglądania i ozdoby właściciela, jak colia na szyji pieknej damy.

#46 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 22 marzec 2008 - 22:16

Oj Remku, nie pisałbyś tak o Kwwisie czy Boberku, gdybyś zobaczył co z moim Lamiglasem X86MTS wyczyniał, w tym roku, pewien pstrągalek. A to było całe 17 lb
A jeśli tu mowa o TEJ Elitce, co ją nad Boberkiem, na Zlocie ponałem, to nie chcesz wiedzieć co sobie pomyślalem o takiej konfrontacji.


Tutaj Popper się z Tobą absolutnie zgadzam. Miałem kiedyś na Boberku pstrąga, który co tu mówić sponiewierał mnie lekko i to było na moim debiucie nad tą rzeką. Pamiętam, że miałem wtedy jakąś wędkę 16lb. Hmmm ... to pstrąg rządził a ja starałem się mu dotrzymać tempa. Zresztą widziałem w tym roku na zlocie pstrągi naszego kolegi Ramzesa - szacuneczek. Mnie tutaj chodziło o coś innego - statystyczni na Bobrze łowi się przede wszystkim maluchy, a tam gdzie ja łowię to statystycznie częściej może się przytrafić kaban i na to chcę być przygotowany od pierwszego spotkania.

#47 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 22 marzec 2008 - 22:20

Odbiegliśmy trochę od tematu, zew natury- najbardziej mi się tam podobał luz i fascynacja tych ludzi. A najbardziej że Jerkbajt zaczyna robić karierę za wielką wodą to są bardzo dobre rokowania na przyszłość, mogę się spodziewać wielu ciekawych tematów.


Dzięki Tornado za dobre słowa. Naprawdę cieszę, że wiele światowych autorytetów z zakresu wędkarstwa i rodbuildingu chce z nami współpracować i widzi w tym sens. To bardzo dobra rekomendacja dla nas, naszego wkładu pracy, wiarygodności itd. Jestem za to bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Remek


#48 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 22 marzec 2008 - 22:22

nie tylko, nasi wschodni sąsiedzi czytaja ten portal namiętnie, znajdujac to sporo wiedzy... B) B)


Jurku za naszą zachodnią granicą nas też czytają. Częściej oglądają zdjęcia ale piszą, że warto. Ale nie ma co się tutaj co rozgadywać :D

Pozdrawiam
Remek

#49 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 22 marzec 2008 - 22:23

A ja proponuje Boberek w okolicy Żagania i niżej na testowanie swoich zabawek bo i z brzaną często się spotkacie tak jak poznany wędkarz tydzień temu nad boberkiem który wrócił z tamtych stron kolegów zabrać do domu a rekoma w dyrilium i porwanym zestawem.

#50 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9516 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 22 marzec 2008 - 22:25

Fakt. Statystyka jest nieubłagana.
A na te statystyczne to wędeczka idealna, wbrew temu co wypisuje mój szacowny kolega o ścianach i gablotach. Ale on o finezji, to tylko w temacie modeli łodzi..... :lol:

#51 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 22 marzec 2008 - 22:28

Remek a ja tobie i całej ekipie która pracuje aby tak było, bo na innych forach za ciekawie to nie wyglada pisze nie tylko o wędkarskich.

#52 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 22 marzec 2008 - 22:36

Waldi o jakiej ty finezji piszesz w moich łodziach, tam się tylko POWER liczył a finezja w łapach!

#53 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 23 kwiecień 2008 - 20:32

A ja proponuje Boberek w okolicy Żagania i niżej na testowanie swoich zabawek bo i z brzaną często się spotkacie tak jak poznany wędkarz tydzień temu nad boberkiem który wrócił z tamtych stron kolegów zabrać do domu a rekoma w dyrilium i porwanym zestawem.


Tornaś - nie ukrywam, że mam nadzieję, iż mi pokażesz owe miejscóweczki w piątek albo sobote





Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych