Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

CHASSE&PECHE


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   toretto1979

toretto1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 posts
  • LokalizacjaŚWIDNICA

Posted 29 March 2008 - 17:44

Witam kolegów .Oglądacie na hotbirdzie kanał z pakietu AB SAT CHASSE&PECHE ???? Jeśli jest ktoś w temacie to napewno wie o co chodzi.dla tych kturzy nie wiedzą to kanał ten jest o wędarstwie i łowiectwie.nadaje co godzinę raz jedno raz drugie.szkoda że po francuzku ale pooglądac można i jest naprawdę co.POZRAWIAM I POŁAMANIA KIJA ! :D

#2 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,945 posts
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Posted 29 March 2008 - 18:59

Z jakiej platformy cyfrowej można oglądać ten program??a może ze zwykłego tunera cyfrowego??

#3 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 posts
  • LokalizacjaGórzyca

Posted 29 March 2008 - 19:01

Witaj, ja oglądam ten program, można powiedzieć, że leci u mnie 24h na dobe <_< , ten język idzie przeżyć skupiam się bardziej na obrazie i przyznam, że jeśli chodzi o dzisiejsze nudne polskie programy to ten kanał jest dla mnie jak zbawienie :D

#4 OFFLINE   toretto1979

toretto1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 posts
  • LokalizacjaŚWIDNICA

Posted 29 March 2008 - 19:11

hey biosteron :D ja odbieram ten program z tunera cyfrowego nokia d box 2 tuner zakupiony pare lat temu daje rade , program jest na pakiecie ab sat .ze standardowych tunerow typu polsat i cyfra chyba jest ten pakiet niedostepny no chyba ze ktos ma stuningowany tunerek :mellow: takie programy jak taaka ryba sa niczym a tym co tam pokazuja .pozdro :D

#5 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,945 posts
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Posted 29 March 2008 - 19:17

Dzięki @toretto1979 za odpowiedz,zaraz zacznę wyszukiwać ten program w moim tunerze cyfrowym,może się uda odnaleźć :D

#6 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 posts
  • LokalizacjaGórzyca

Posted 29 March 2008 - 20:24

Programik naprawde polecam, jest godny uwagi, dla mnie plusem jest rownierz nauka francuskiego, narazie umiem nazwy ryb :mellow: