Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wnioskuję o usunięcie opcji lajków.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 02 grudzień 2013 - 18:37

Taaa... ilość lajków sypiących się w tym wątku, powinna dobitnie uświadomić Ojcowi Założycielowi że przepadł w głosowaniu. Pisanie kolejnych naładowanych jadem postów, świadczy o małości piszącego i zwycięstwa nie przyniesie. Król Pyrrus pewnie by się ze mną zgodził.


Użytkownik skippi66 edytował ten post 02 grudzień 2013 - 18:38

  • pitt lubi to

#62 OFFLINE   Ricci

Ricci

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaŻagań

Napisano 02 grudzień 2013 - 19:19

83 lubie to na 3ciej stronie tematu, ktory ma celu ich usuniecie tzn opcji.Ludziom sie naprawde nudzi, po co cos zmieniac jesli zamysl byl dobry.Na forum spotyka sie wiele osob ktore maja podobny pkt widzenia wiec daja sobie lubie to, zamiast pisac "popieram" "potwierdzam" badz Bog wie co jeszcze.Kto wogole sprawdza sobie czy komus ile ma tych "lajkow"?Gdzie tu kwestia popularnosci, jesli mialbym sie z kims nie zgadzac i zanegowac jego wypowiedz to bym to zrobil i nie patrzyl czy ma 100000 postow i milion lajkow.A zauwazylem ze takie tendencje niestety sie utrzymuja, chlop zlowi naprawde fajna rybe i nikt mu lajkow nie wali bo ma zalewdwie 15 postow, inny pincet postow zlowi ledwo wymiarowa rybe i lajki sie sypia, i wazelina sie leje hektolitrami pod postacia postow "ale kaban", "graty", "wylize ci dupe".Jak sie jeszcze komus bedzie nudzilo i bedzie chcial blysnac to niech zaproponuje takie opcje jak "pomogl", "nie pomogl", "obrazilem sie", "juz mi przeszlo" , "krece kolowrotkiem", "przewinalem zylke", "wyszedlem z psem ", "sram", "zrobie loda za plecionke", "smierdza mi nogi".Tylko po to aby ktos zalozyl nastepnych nascie tematow typu "wydaje mi sie ze opcja "zrobie loda za plecionke" nie powinna zaistniec poniewaz ja robie loda za zylke.Bezsensowne tematy aby zaistniec i zablysnac.Kiedys sam zaproponowalem opcje nie "lubie tego" aby uniknac zbednej gadaniny jednak jak niektorzy zauwazyli ze mogloby to wywolywac niepotrzebne wyczcieczki osobiste no forum publicznym i pewnie mieli racje.

:D  :D  :D no i jak tu nie dać lajka...popłakałem się ze śmiechu!!! Super lajk się należy. Ale dołożyłeś :D  :D  :D ....


  • Negra lubi to

#63 OFFLINE   MIGOTKA

MIGOTKA

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1191 postów
  • LokalizacjaDal niedaleko Oslo
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:szymczak

Napisano 02 grudzień 2013 - 20:22

Taaa... ilość lajków sypiących się w tym wątku, powinna dobitnie uświadomić Ojcowi Założycielowi że przepadł w głosowaniu. Pisanie kolejnych naładowanych jadem postów, świadczy o małości piszącego i zwycięstwa nie przyniesie. Król Pyrrus pewnie by się ze mną zgodził.

Życie jest  zazwyczaj monotonne. ,ale czasami  na drodze spotykamy rzeczy które dają nam chwile radości   To była taka chwila :)


  • Negra i skippi66 lubią to

#64 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 02 grudzień 2013 - 20:33

Tak myślałem że Koledze cel wyższy przyświecał. Gratuluję wyrafinowanego poczucia humoru. Zarazem obdarzę Kolegę znienawidzonym lajkiem i też się ubawię po pachy. :)



#65 OFFLINE   shorty

shorty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 348 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Jacek

Napisano 02 grudzień 2013 - 20:52

Obstawiam, że : wniosek oddalony!
  • pitt lubi to

#66 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 02 grudzień 2013 - 23:08

Nie,no ,nie będzie ankiety? ;)


  • pitt lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych