Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Gdzie na Wisłę w okolicach Warszawy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   Herman

Herman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 postów
  • LokalizacjaWłodawa

Napisano 07 kwiecień 2008 - 20:24

Witam.

Zbliża się nowy sezon, a mnie los rzucił do Warszawy, gdzie będę przebywał jeszcze jakiś czas, dłuższy lub krótszy :D
Koledzy, doradźcie jakieś przyzwoite łowiska na Wiśle w Warszawie lub okolicach do 50- 60 km od Warszawy. Chodzi mi o czysto rekreacyjne łowienie drapieżników na spinning/casting, jak i łowienie kleni na muszki (czyli jakieś płytkie przelewy, rafki itp. płytkie, urozmaicone łowiska).
Przejrzałem Forum, polecane były okolice mostu gdańskiego, jakaś Spójnia, Tarchomin, Grochale, Drwały, okolice Góry Kalwarii, Otwocka, Legionowa. Czy możecie polecić jeszcze jakieś miejsca?
Dla ułatwienia dodam, że ryb z rzeki nie będę zabierał (słowo harcerza) i że odpowiedź może być na priva :mellow:

Pozdrawiam
Herman :D

#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 kwiecień 2008 - 11:22

@Herman

trudno tak podsumowac... w jednym poście. Każdy wędkarz z Warszawy dorobił się jakiś miejscówek na Wiśle i generalnie na Mazowszu. Jest jeszcze Zegrze, Bug... trochę dalej jest prywatny obwód na Narwi... generalnie wszędzie spora presja wędkarska więc coraz częsciej żeby złapać rybę jeździmy z Warszawy po całej Polsce

Pozdrawiam