Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

NOWY REDAKTOR JERKBAIT.PL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 kwiecień 2008 - 16:23

Mam przyjemność znać Pawła od kilku lat i zawsze miło wspominam nasze wspólne wyprawy na ryby czy też rodbuilingowe przymiarki.

Tak jak napisał Remek, Paweł jest wędkarzem z bardzo dużym dorobkiem, autentycznym wędkarskim doświadczeniem zdobywanym w różnych warunkach, nad różnymi wodami, przez lata... jest jednym z największych pasjonatów wędkarstwa jakich znam w ogóle.

Bardzo cenię i szanuję Pawła za ten dorobek, za to że wypuszcza złowione ryby i namawia do tego innych, za uczynność i koleżeństwo, za trzeźwe podejście do kwestii sprzętowych, za niezależność poglądów i umysł krytyczny. I za kilka innych cech jeszcze.

Wydaje mi się że wszyscy jak tu jesteśmy bardzo żeśmy skorzystali na obecności Gumofilca na jerkbait.pl.

Mam nadzieję, że dołączenie do grona redakcyjnego będzie z jednej strony wyrazem uznania dotychczasowych osiągnięć, a z drugiej strony nowym impulsem dla Guma żeby pchać ten nasz wózek dalej do przodu :D

Pozdrawiam

#22 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2135 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 15 kwiecień 2008 - 16:33

Szczere gratulacje GUMO :D

#23 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 kwiecień 2008 - 18:10

Mialem gotowa taka gładka mówke :D ale jak przeczytalem caly watek to nie wiem co mam powiedziec... :unsure:

Dziekuje Remkowi i Redakcji za duze zaufanie, jakim mnie obdarzyliscie oraz takie w samych superlatywach przedstawienie mojej osoby, na ktore nie wiem czy zasluzylem.

Dzieki rowniez uzytkownikom za mile przyjecie.I jak zostalo napisane po drodze: ....coby zbytnio się nie podlizywać nowemu redaktorowi, liczę, że będziesz nam porządnie służył pomagając w utrzymaniu portalu
Ja bym to tez i odwrocil, kierujac wypowiedz do uzytkownikow. Bez nich i ich wypowiedzi bylaby to martwa strona, jakich pelno w sieci.

Zupelnie od siebie tylko bym prosil o wyrozumialosc.
W dawnych czasach w tym celu wieszano nad barem taki napis: Nie strzelać do pianisty :mellow:

Pchajmy wiec wózek dalej, zwlaszcza ze osiagniecia juz sa. Czyta nas naprawde sporo ludzi.

Pozdro
Gumo

#24 OFFLINE   mirat

mirat

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Mirek

Napisano 15 kwiecień 2008 - 18:19

Gratuluję i życzę mało pracy dużo ryb.

#25 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 15 kwiecień 2008 - 19:00

Gratuluje Gumofilc .


#26 OFFLINE   wedkarz331

wedkarz331

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 97 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 15 kwiecień 2008 - 19:01

Gratuluje :D

#27 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 15 kwiecień 2008 - 19:16

A ja pogratuluje użytkownikom portalu Jerkbait.pl. Bo autorytet Gumofilca to tak naprawdę nasz zysk, szeregowych userów. Gumo jak napisał wcześniej Friko, jest jednym z najbardziej doświadczonych wękarzy na portalu ( a kto wie czy nie nawet w PL) i jego ogrom wiedzy i trzeźwe podejscie do spraw technicznych napewno nieraz zainspiruje wielu jerkbaitowców.

Cieszę sie, że jerkbait.pl nadal dba o pozycję lidera w naszym polskim wędkarskim światku i zaprasza do redakcji faktycznych fachowców i wedkarzy z krwi i kości a nie wirtualne gwiazdy i samozwańczych ekspertów.

pozdrawiam Jurek Wierzbicki B)

#28 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 15 kwiecień 2008 - 19:19

Gratki! I tak byliście dzielni, że małą w sumie ilością redaktorów dawaliście radę wymiatać tak dużym portalu. Myślę, że praca sie wam trochę rozłoży i dzieki nowemu nabytkowi w postaci Gumofilca poziom bedzie coraz wyższy a i morale również będą w drużynie nieustannie rosnąć B) Ku chwale! :mellow:

#29 OFFLINE   grzegorz197503

grzegorz197503

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 15 kwiecień 2008 - 19:41

Gratulacje :D

#30 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3570 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 15 kwiecień 2008 - 19:47

Trzymam kciuki! :mellow:

Pamiętam jak dzisiaj pewien zimowy dzień sprzed kilku lat nad Czerniakowskim B)

#31 OFFLINE   adis

adis

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 274 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 15 kwiecień 2008 - 20:10

I ja gratuluję :D

#32 OFFLINE   gringo15

gringo15

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 kwiecień 2008 - 22:08

gratki @Gumo , szczere gratulacje :D

#33 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 15 kwiecień 2008 - 22:22

Gumo :mellow: jestes redaktorem od poczatku wiec nic to nowego dla nas i Ciebie . Dziel sie nadal przygodami i doswiadczeniem ...i tak jak dotychczas miej zawsze swoje zdanie :D powodzenia...jerry :D

#34 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 15 kwiecień 2008 - 22:55

no to Gumo wszystkiego najlepszego na nowej drodze B)

#35 OFFLINE   SzymusS

SzymusS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 16 kwiecień 2008 - 09:11

Ja bym to tez i odwrocil, kierujac wypowiedz do uzytkownikow. Bez nich i ich wypowiedzi bylaby to martwa strona, jakich pelno w sieci.

Teraz okres większego spokoju na portalu: więcej osób nad wodą, niż na forum drążąc teoretycznie różne tematy. A jeśli już ktoś się pojawi to od razu ze zdjęciem OKAZU lub też pytaniem czystko praktycznym :D



#36 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 16 kwiecień 2008 - 10:33

Mam przyjemność znać Gumofilca od wielu, wielu lat. Nasza internetowa znajomość, a potem osobista sięga zamierzchłych czasów początku wieku albo jeszcze dalej.
Zawsze podobało mi się u Pawła jego specyficzne i pragmatyczne podchodzenie do wędkarstwa. Paweł lubi ciągnąć wobler za łódką chyba bardziej niż inne sposoby wędkowania. Mimo ogromnej wiedzy wędkarskiej cały czas dalej się uczy. Ostatnio nad rzeką Wartą widziałem jak ładnie posługiwał się zestawem castingowym.
Mam nadzeję, że teraz jako redaktor właśnie na ten obszar wędkarstwa będzie patrzył coraz przychylniejszym okiem. Tego Jemu i nam życzę.

pozdrawam :D

#37 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 16 kwiecień 2008 - 12:42

gratulacje B)

#38 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 kwiecień 2008 - 13:41

Teraz okres większego spokoju na portalu: więcej osób nad wodą, niż na forum drążąc teoretycznie różne tematy. A jeśli już ktoś się pojawi to od razu ze zdjęciem OKAZU lub też pytaniem czystko praktycznym :D



Mam nadzieję, że od 1.05 przestaniemy rozmawiać o sprzęcie i nastąpi szturm na forum Wieści z nad wody. Bardzo sobie tego życzę, by były zdjęcia ryb, ryb i jeszcze raz ryb. Tak więc zachęcam do publikowania opowiadań, relacji itd.

Pozdrawiam
Remek


#39 OFFLINE   wizard

wizard

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Przemysław

Napisano 18 kwiecień 2008 - 12:34

Gummoo gratuluje ! :mellow:

#40 OFFLINE   Pablos

Pablos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaGryfice

Napisano 18 kwiecień 2008 - 22:17

Ogromne gratulacje Gumo :o




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych