Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Anonimowi użytkownicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 29 sierpień 2005 - 21:44

Czy anonimowi użytkownicy mają mieć prawo do czytania wiadomości forum?

Pozdrawiam
Remek


#2 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 30 sierpień 2005 - 08:29

zcytać TAK
pisać NIE

#3 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 30 sierpień 2005 - 08:33

Pisać, oczywiście, że nie. Chodziło mi tylko o czytanie bo widzę, że użytkowników anonimowych jest więcej niż zarejestrowanych. A raczej chciałbym dbać o tych, którzy zechcieli podać swoje dane i tych, którzy na forum się udzielają.

Pozdrawiam
Remek


#4 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 30 sierpień 2005 - 08:51

Jak nie bedą mogli czytać to nie będą wiedzieli, że warto się zarejestrować. Tak myślę...
Ale może być i inaczej. Dla mnie bez różnicy :D

#5 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 30 sierpień 2005 - 09:30

No właśnie Makru, podobnie myślę więc chciałem poznać Waszą opinię.

Pozdrawiam
Remek

#6 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 sierpień 2005 - 10:06

Po bytnosci na wielu forach wedkarskich od jakiegos czasu musze powiedziec, ze jestem za tym aby niezarejestrowani nie mogli ani czytac ani pisac.
Praktyka uczy, ze nawet wsrod zarejestrowanych jest zawsze BARDZO duza grupa takich, ktorzy nic nie wnosza od siebie, za to wciskaja sie, gdzie mozna aby sie czegos dowiedziec.
Moze to i cierpkie slowa (nie kierowane do nikogo personalnie), ale dla takich nie bardzo mi sie chce pisac... ;)
Gumo


#7 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 30 sierpień 2005 - 10:07

Dużo ludków tylko czyta forum w poszukiwaniu wiedzy. konieczność logowania czasami zniechęca.. Zdecydowanie czytać tak - Pisać w żadnym wypadku. Ale to oczywiście moje prv zdanie

#8 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 30 sierpień 2005 - 10:10

Jak nie bedą mogli czytać to nie będą wiedzieli, że warto się zarejestrować. Tak myślę...

Marku, a co miałoby się znajdować na forum co by zaważyło na decyzji o rejestracji?? Pytania, odpowiedzi, drobne informacje to by go zainteresowało?? :wacko: Raczej to co jest na stronie czyli artykuły ze zdjęciami, galerie, recenzje, fotorelacje itd. Uważam, że forum powinno byc tylko dla użytkowników zarejestrowanych ponieważ to jest po części ich prywatne sprawy (może nie aż tak, ale...). Na stronie powinna znajdować się krótka wiadomość co znajduje się na forum, jakie działy, i co może zarejestrowany uzytkownik. to by było na tyle z mojej strony. Narazie :D

#9 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18599 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 sierpień 2005 - 10:24

Hmm... pierwotnie mialem dosyc jasne stanowisko w tej kwestii - mozliwosc wypowiedzi tylko dla zarejestrowanych, mozliwosc przegladania dla wszystkich. Ale jak teraz czytam Wasze wypowiedzi, nie jestem juz taki pewien.

Wydaje mi sie iz do czasu zakonczenia prac nad strona, a przynejmniej skonstruowania zasadniczego zrębu strony, możliwośc przeglądania forum powinna pozostac - bo tylko to na razie jest dostepne na www.jerkbait.pl.
Natomiast z chwila skonstruowania strony w jej zasadniczy zarysie, a artykulami, relacjami - etc. rzeczywiscie mozna ograniczyc i bierny dostep do forum. Takie rozwiazanie funkconuje np. na stronie karpiarzy - carp passion.

pozdrawiam

#10 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 30 sierpień 2005 - 11:04

Marku, a co miałoby się znajdować na forum co by zaważyło na decyzji o rejestracji?? Pytania, odpowiedzi, drobne informacje to by go zainteresowało?? :wacko: Raczej to co jest na stronie czyli artykuły ze zdjęciami, galerie, recenzje, fotorelacje itd. Uważam, że forum powinno byc tylko dla użytkowników zarejestrowanych ponieważ to jest po części ich prywatne sprawy (może nie aż tak, ale...). Na stronie powinna znajdować się krótka wiadomość co znajduje się na forum, jakie działy, i co może zarejestrowany uzytkownik. to by było na tyle z mojej strony. Narazie :D


1. artykuły na stronie to najczęsciej literatura z odrobina faktu. Na forach omawia się dopiero tajniki, szczegóły itepe itede...
2. sprawy prywatne - od spraw prywatnych to są maile i system powiadamiań. Można stowrzyc forum dla zarejestrowanych (jak na KGW)

Mimo to, nie upieram się... Możemy założyć, że sekrety są tylko dla Naszych. Zawsze to byłaby jakaś taka mała magia funkcjonowania w TEJ grupie. Taka hm.... LOŻA JERKOWA POLSKA ...

MOże to i dobra myśl...
Na dostępnych podrzucać zanętę, ale sam smaczek dopiero po przejściu sciezki zdrowia.

Jednak w takim wypadku, nie dopuszczałbym do loży wszystkich chętnych, a jedynie - po okresie wolnych wpisów ustalonym przez barmanów - z polecenia Członka Loży i po przegłosowaniu przez min 25% składu Loży...

To oczywiście luźny pomysł, ale mi się podoba. Trąci tajemniczością, magią, elitarnością...

Co WY na to?


#11 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 30 sierpień 2005 - 11:21

Czytać - TAK
Pisać - NIe

Myślę, że zakaz czytania forum przez niezarejestrowanych urzytkowników nic nie da. Jedyny skutek jaki odniesie to, jak sądzę, wzrost liczby urzytkowników duchów którzy nigdy nic nie napiszą. Będziemy mieli tak jak na zielonym forum kilka tysięcy urzytkowników a aktywnych kilkudziesięciu.
Pozdrawiam

#12 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18599 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 sierpień 2005 - 11:25

Taka hm.... LOŻA JERKOWA POLSKA ...


olewam system który mnie żywi - loża szyderców - 4 fun TV

ROTFL :lol: :lol: :lol:

pełen czad, jak ja to :o :o :o
B)

pozdrawiam

#13 ONLINE   HighRider

HighRider

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 691 postów
  • LokalizacjaGdańsk Osowa
  • Imię:Darek

Napisano 30 sierpień 2005 - 11:40

Marek k84.
Kogo proponujesz na Wielkiego Mistrza Loży Jerkowej??
Ja mam swoich faworytów, ale na razie się zdradzę!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Gadda

#14 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 30 sierpień 2005 - 11:44

ja tez i tez nie zdradzę... Najpierw niech się stanie :D

#15 OFFLINE   Tomek123

Tomek123

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaOLSZTYN

Napisano 30 sierpień 2005 - 14:52

Czytac zdecydowanie TAK
Pisac - Nie

Z tego co bylo mowione na zielonym Forum to ma byc Forum otwarte i ma byc skarbnica wiedzy. Dlatego zdecydowane tak dla czytania. A jesli ktos wyniesie z Forum jakas wiedze i zastosuje w praktyce TO CZEMU NIE. A jezeli bedzie chcial cos napisac to przeciez nigdzie anonimy nie sa dobrze widziane. (chyba że w SB lub PG)

#16 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 06 wrzesień 2005 - 08:34

Witam,
Jedna dana statystyczna, która (!) mnie bardzo cieszy. Dzisiaj przeanalizowałem statystyki samego forum. Czy orientujecie się ile mamy unikalnych użytkowników, czytających forum? Na dzień dzisiejszy jest już ich około 250 :D Uważam, że to bardzo dużo! Dziennie jest po kilkanaście tysięcy odsłon samego forum. Trzeba powoli chyba odsłaniac kolejne klocki :D

Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników i bywalców jeszcze niezarejestrowanych!

Pozdrawiam
Remek



#17 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 06 wrzesień 2005 - 08:38

a teraz przemyśl kwestię miejsca intymnego :D. Sonda wykazała przewagę zainteresowania nad negacja (12:2).....

#18 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 06 wrzesień 2005 - 08:39

Marku, myślę i w sumie już wymyśliłem ale poczekam z tym do uruchomienia strony głównej.

Pozdrawiam
Remek


#19 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 06 wrzesień 2005 - 08:40

no to nie drążę :D

#20 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 17 czerwiec 2006 - 21:15

czytac tak, ja zachęciłem się do zalogowania, po tym jak czytałem niektóre posty na stronie jerkbait.pl i pomoglo mi to nad wodą.