Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Anonimowi użytkownicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#21 ONLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1939 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 17 czerwiec 2006 - 21:58

Twierdzenie, że kogoś zniechęca rejestrowanie jest absurdem, (więc niech czyta ,jak chce bez rejestracji..............)
Potem tylko forum dojdzie do etapu ,że wszystko będzie jawne, a o wodach w których pływaja jeszcze metrówy może na priwie ktoś sobie pobajerzy,bo na forum mięsiarze sie dowiedzą i rusza na łów.
Moim zdaniem podstawowy problem brzmi:
Jak nie przyczynić się do propagowania metody, która w niepowołanych rękach może doprowadzić do mięsiarstwa,przynajmniej starać się.
Może to mało szlachetne ale nie cierpię miesiarzy, biorących ryby hurtem do wora, rozmiem pojedyncze sztuki, ale wystarczy spojrzeć na łamy czasopism wędkarskich i tabele rekordów-zażynane są nawet duże ikroi mleczodajne sztuki.
Już na Zachodzie słychać o hordach zburaczonych Polaków trzepiących co się da- i do wora, i w słoiki, i do wędzarni.....
Trochę mnie poniosło, ale to na tym forum, na nas -ciąży jakaś odpowiedzialność- no bo chyba nam tylko Szwecja pozostanie.
Powiem tak jak chce się dołączyc do grona ludzi, to trzeba się chociaż minimalnie przedstawić, kultura Panowie kultura...
Forum nie może się stać centrum wymiany informacji dla kłusoli w świetle prawa- mięsiarzy, mam nadzieję,że jest to do zrobienia.

#22 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 17 czerwiec 2006 - 22:08

@Bassy, zrobiliśmy z siebie głupków!!
Ta ankieta skończyla się w sierpniu 2005 :huh: :huh:
Zobacz sobie daty poprzednich postów.

odgrzewamy stary kotlet!!
:blush:Embarassed



#23 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 17 czerwiec 2006 - 22:22

@Bassy, zrobiliśmy z siebie głupków!!
Ta ankieta skończyla się w sierpniu 2005 :huh: :huh:
Zobacz sobie daty poprzednich postów.

odgrzewamy stary kotlet!!
:blush:Embarassed



Nie no spokojnie. Jeśli coś jest odgrzebane i wzbudzaj kontrowersję lub wątpliwości to chętnie do tego wrócę. Osobiście coraz częściej zastanawiam się czy jednak nie zachęcić tych 10tys unikalnych użytowników do rejestracji. W logach, którę analizuję jest tyle ile wspomniałem miesięcznie.

Pozdrawiam
Remek

#24 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 18 czerwiec 2006 - 08:31

Osobiście trafiłem tu dopiero teraz.
Uważam, że strony czytające i piszące teksty powinny wiedzieć z kim prowadzą konwersacje. Czyli tylko ludzie zarejestrowani. Ludzie nie zarejestrowani mogą czytać sobie opracowania na stronie jerkbajt p.l

#25 ONLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1939 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 18 czerwiec 2006 - 10:40

A więc kotlet odgrzany skutecznie?

#26 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 czerwiec 2006 - 13:12

Ja także nadal jestem za tym aby forum mogli odwiedzać tylko zarejestrowaniu użytkownicy.
Strona główna jerkbait.pl i artykuły na niej zamieszczane są dla wszystkich. :D


#27 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 18 czerwiec 2006 - 13:55

Ja także nadal jestem za tym aby forum mogli odwiedzać tylko zarejestrowaniu użytkownicy.
Strona główna jerkbait.pl i artykuły na niej zamieszczane są dla wszystkich. :D

I ja tak sądze.
Powracam także do wątku w sprawie zamykania profili przed anonimowymi użytkownikami. Co z tym??
Pozdr.
Salmo

#28 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 18 czerwiec 2006 - 14:05

A to prawda, Profile wyłacznie dla zalogowanych użytkowników. nawet nie wiedziałem wczesniej, ze jest inaczej. czytając posty na forum jerkbait.pl przed zalogowaniem się nawet do łba mi nie przyszło, żeby sprawdzić profil któregokolwiek z użytkowników. Byłem absolutnie pewny, ze takiej opcji poprostu niema :huh: :huh:
pozd jerzy

#29 OFFLINE   GrynszpaN

GrynszpaN

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 18 czerwiec 2006 - 15:16

@Thymallus
@Sebek
Zgadzam się z Wami. W ten sposób eliminujemy wprost także głupie żarty internetowych dowcipnisiów.
@Remek
Myślę że jeżeli ktoś naprawdę będzie chciał wejść głębiej w tematykę po przeczytaniu informacji ze strony głównej nie będzie miał oporów przed utratą swej anonimowości. Powaga sprawy na tym na pewno nie ucierpi.
Pozdrowienia dla wszystkich.


#30 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 czerwiec 2006 - 17:35

A uwazacie, ze ktos kto napisal, logujac sie, Ktos Iksinski, spelnil wystarczajaco wymagania, jesli chodzi o info, z kim sie rozmawia?
Gumo

#31 OFFLINE   legolas

legolas

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaSault - Francja
  • Imię:Robert

Napisano 18 czerwiec 2006 - 21:47

jestem zdecydowanie na nie.
Jednakże jeśli to ma być Loża z Wielkim Mistrzem, to nawet jeśli to żart to nie chcę mieć z tym nic wspólnego.

#32 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 19 czerwiec 2006 - 08:03

Moim zdaniem forum i dostep do niego TYLKO dla zarejestrowanych uzytkownikow.

Badzmy powazni...


Guzu

#33 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18599 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 czerwiec 2006 - 08:26

Przeczytałem wątek od początku, przeanalizowałem argumenty i zadaje sobie pytanie jaki jest CEL ewentualnych działań ograniczających dostęp dla użytkowników niezarejestrowanych:

1) czy chodzi o to żeby chronic informacje umieszczane na forum, np. w profilach uzytkowników czy tez samo forum przed treściami publikowanymi przez kawalarzy

2) czy chodzi o to żeby aktywizować dotychczas niezarejestrowanych uzytkowników i zachęcać ich do rejestracji


AD 1) jestem za, tzn. uważam iż możliwość pisania na forum oraz przeglądania profili użytkownikow powinna być zarezerwowana tylko dla zarejestrowanych uzytkowników

AD 2) nie wydaje mi się że całkowite wyłączenie możliwości biernego przeglądania forum zaktywizuje niezarejestrowanych. Można wprowadzić częściowe zubożenia funkcjonalność, np. funkcje search tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Pozdrawiam

#34 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 czerwiec 2006 - 08:32

Od razu moje kontra. Chodzi o uniemożliwienie czytania treści wiadomości na forum. Nic innego nie wchodzi na razie w rachubę.

Pozdrawiam
Remek

#35 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 19 czerwiec 2006 - 08:44

Chodzi o uniemożliwienie czytania treści wiadomości na forum. Nic innego nie wchodzi na razie w rachubę.

Dokladnie tak.

Nie wiem czy sensownym jest szukanie dodatkowych wyjasnien, powyzsze moim zdaniem w 100 % uzasadnia celowosc akcji.

Guzu

#36 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 19 czerwiec 2006 - 09:03

Już na Zachodzie słychać o hordach zburaczonych Polaków trzepiących co się da- i do wora, i w słoiki, i do wędzarni.....
Trochę mnie poniosło, ale to na tym forum, na nas -ciąży jakaś odpowiedzialność- no bo chyba nam tylko Szwecja pozostanie.
.


Tak się składa , że są gorsi od Polaków ... są bardziej skuteczni lepiej wyposażeni i docirają wszędzie ...




Więc jak ktoś ma w planach wyprawę na północ Europy to proponuje nie zwlekać ...



Załączone pliki

  • Załączony plik  wiadro.jpg   141,56 KB   609 Ilość pobrań


#37 ONLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1939 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 19 czerwiec 2006 - 09:07

Od razu moje kontra. Chodzi o uniemożliwienie czytania treści wiadomości na forum. Nic innego nie wchodzi na razie w rachubę.

Pozdrawiam
Remek

I dobrze. :D

#38 ONLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1939 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 19 czerwiec 2006 - 09:12

Tak się składa , że są gorsi od Polaków ... są bardziej skuteczni lepiej wyposażeni i docirają wszędzie ...



Tomku nie chcę moralizować ale trzeba naśladować lepszych, a nie gorszych, bez względu na nację- tylko o tylko mi chodziło.
A że jestem Polakiem..............................





#39 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 19 czerwiec 2006 - 09:20

zawsze sie znajdzie ktoś gorszy... :(

#40 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18599 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 czerwiec 2006 - 12:50

Czy anonimowi użytkownicy mają mieć prawo do czytania wiadomości forum?
Pozdrawiam
Remek


mój głos - TAK, powinni mieć takie prawo