Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pstrągi 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1641 odpowiedzi w tym temacie

#681 OFFLINE   dawidzcm

dawidzcm

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 postów
  • Imię:Dawid

Napisano 20 marzec 2014 - 20:38

w takim razie gratuluję skuteczności łowienia i tak  rybych wód ;) pozdro



#682 OFFLINE   Kokosz

Kokosz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 831 postów

Napisano 20 marzec 2014 - 21:38

Moje rybki,obym czegoś nie skopał przy wklejaniu zdjęć,jeśli to zrobię to wybaczcie

Dziękuję i do widzenia ... teraz będzie wstyd cokolwiek wstawić ;-)

Nie wiem czy przez cały sezon tyle takich ładnych pstrągów dotknę.



#683 Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*

Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*
  • Guests

Napisano 20 marzec 2014 - 22:16

Dziękuję i do widzenia ... teraz będzie wstyd cokolwiek wstawić ;-)

Nie wiem czy przez cały sezon tyle takich ładnych pstrągów dotknę.

  Jak mnie wk....wicie to pogrzebię w  aparacie i wywlokę na światło dzienne ciut wcześniejsze rybiszonki,te które łowiłem przed wyjściem żaby,szału ni ma bo żadna do 7 z przodu nie dobiła choć blyyyyyysko było:)) 

Trza by sie paprać ze zmniejszaniem,pobieraniem,wklejaniem,potem śledzić stronke bo znajda się tacy jak ongis na forsie co zarzucą mi że na gruntówki łowię,że na agregaty,choć rybom jeszcze woblery z pysków wystają,a w tle przechodnie i centrum miasta...Raz dostałem joby bo 55 pozował na podartym plecaku (wokół szlaka i w h... szkieł było) a obok leżały kombinereczki miast opalizowanych platyną peanów house of hardego.....Trauma mnie rypie...:) Lepiej być NN,dziś ino mnie naszło z tymi fotkami,popołudnia się dłużą,człekowi się nudzi to i do głowy durnoty przyłażą,dobrze że 1.05 tuż tuż,bo póżniej się z esoxów wraca,czasami poprawkę się śmignie z wieczorka na upatrzoną metróweczkę...I tak zleci do końca roczku,czasu mniej bedzie,mniej głupot się narobi,bo te jakoś cyklicznie wiosną atakują:)

A tak na poważnie to nie przesadzaj kolego,kropaski standardowe,też widziałem TU wcześniej ładne rybki.


  • Kielo lubi to

#684 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2009 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 20 marzec 2014 - 23:01

w takim razie gratuluję skuteczności łowienia i tak  rybych wód ;) pozdro

 

Po takim lansie z pewnością nie będą już tak rybne. Ryby zacne lecz wszyscy wiemy co je wkrótce czeka o ile już nie spotkało.



#685 OFFLINE   KwaQ

KwaQ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam :)

Napisano 20 marzec 2014 - 23:24

No proszę :) Można ? ?  Da się ? :))

Gratki



#686 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 21 marzec 2014 - 07:26

..piękne kropkii, ale podając swoja lokalizację i paradując z lorbasami strzelasz sobie w kolano...i przy okazji kolegom, cicho siedzacym i łowiacym , którzy zapewne nie cieszą się zbytnio z tego powodu..

Ale gratki za rybki się należą...



#687 Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*

Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*
  • Guests

Napisano 21 marzec 2014 - 08:59

..piękne kropkii, ale podając swoja lokalizację i paradując z lorbasami strzelasz sobie w kolano...i przy okazji kolegom, cicho siedzacym i łowiacym , którzy zapewne nie cieszą się zbytnio z tego powodu..

Ale gratki za rybki się należą...

 

Ekstra...:) zaś będę miał kilka wobków do zdjęcia z gałęzi:)

Strzałem w kolano w polskich realiach jest ciągła pogoń za ELDORADO,za wodą gdzie wabika zakładasz plecami do nurtu bo czasem potok może ci go z dłoni wyrwać:) To błąd,takich wód nie ma ,a gdy taką znajdę to prędko o niej zapomnę,wędkarstwo dla mnie to ciągłe podchody,ciagłe kombinowanie,szlifowanie technik,dobór przynęt,nadanie im odpowiedniej pracy,próba przechytrzenia króla rzeki.Na ELdorado straciłbym tę całą otoczkę,to wszystko co tak lubię.

Wydawać by się mogło że moja rzeka jest tym wielkim EL,lecz to kolejny babol...nawet ci którym ona płynie przez podwórka jeżdżą na kropki nad Wdę,Wietcisę,Radunię bo twierdzą że tutaj ryb nie ma,to dobrzy wedkarze,ze stażem po 20 kilka lat.W dzień w którym ja podbierałem 50,50,61,40 cuś tam kolega Eryk tylko spinkę zaliczył,popołudniowa poprawka z dwoma kolegami zakończyła się fiaskiem,czy to jest magiczne EL? chyba nie co?

Nie boję się najazdu hunów przed którym mnie przestrzegacie TU i na PW,miewałem już je,chociażby po publikacji fotki lipionka 60 z groszem:) chyba nawet tutaj....po tamtych akcjach ja mam więcej przynęt,fajne ścieżki w 2 m pokrzywach(jak one mnie wkurw.....y) a kilka osób niesmak:) Tajemnica bowiem tkwi wg mnie w podejściu do tematu a nie w wodzie nad którą się stoi,takie ryby są wszędzie,łowię je na Wdzie,Raduni,Wietcisie,z lenistwa,braku czasu i poprostu biedy wybieram częściej Wierzę bo mam ją pod nosem.

Co dla mnie jest Tajemnicą? przedewszystkim pomyślunek,zatrzymanie się na chwilę i refleksja dlaczego od godz kontaktu nie zaliczyłem,wtedy czas na wnioski,na zmianę podejścia,na połowienie inaczej bo nie szkoda mi czasu,bo jestem tu dla samego siebie ,dla tej otoczki,dla piękna tego powalonego drzewa,nie dla RYB,o nie...

Ktoś mi na PW napisał abym zdradził na co łowię,specyfike zrobił...otóż-łowię na sieciowe siepy,kenarty,jakieś kopytka,gąbkora etc...każdy jednak po lifcie z mojej strony,dla potrzeeb odcinka i pory roku.Kijek jak widać na fotkach zawsze ten sam,bo tylko jego mam (bieda) dragonowski millenium 2-12 bodajże,do maja tarmosi potoki pod czwórkę,trocie,z pierwszym dniem maja jest przekleństwem dla metrowych zębaczy,da radę,musi dać,tylko jego mam:) Kręcioł to też stajnia dragona,maxima chyba,już padła rolka kabłąka,innej nie mam,a więc jw-musi dać radę.Ten duecik od blisko trzech lat służzy mi po królewsku,zaliczył ponad 20 zębaczy ponad 1 m,w tym 17,6 i dał radę,teraz akurat potoki wywleka :) Pękła mi tylko igła (m.głupota) i teraz ma jakieś 210,musi dawać radę,mimo inwalidztwa:) Jak widać z opisu-szału ni ma,magii ni ma,więc co? może faktycznie chodzi o tajemnicę,o podejście do tematu a nie o lokalizację łowiska? Od blisko 20lat mi ten sposób działa,niezależnie od wody,ci co mnie znają wiedzą o czym mówię,ci co ze mną łowili dodatkowo widzieli a wierzcie mi było ich sporo z sameej tylko sieci.

Nie ma wód magic,ja wam to mówię.......

Teraz możecie mnie zabić:))



#688 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 21 marzec 2014 - 09:35

To gratulować nadprzyrodzonych umiejętności!!

..potoki pod 4ke, pajk 17.6 - fajne!!...no kill czy kill`em all???



#689 Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*

Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*
  • Guests

Napisano 21 marzec 2014 - 09:47

95% Nk,pajk niestety został poddany eutanazji,samica,zagryzła tak głęboko że podarła podczas holu 3 płaty skrzelowe,kotwica savage geara nie znała litości....W tym roku z około 100 złowionych potoków tylko dwa nie wróciły do wody,czekają na 09.04-urodziny córeczki,dla goścci,żona chce błysnąć.Nie jemy ryb,tzn ja i moja rodzina,nie lubimy ot co.

NK z przymusu:) piękna rzecz:)



#690 Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*

Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*
  • Guests

Napisano 21 marzec 2014 - 10:22

Żeby nie być gołosłownym,dorzucam fotkę mego pudełka,u góry leży taki brzydki wobek-wisielec z gałęzi,portalowy jepetto dał mu formę,po godzinie dał mi rybkę:)

Wrzucam też mojego pięknisia,z gąbkorem w pysku,piekna szata,jak ich nie kochać?

Załączone pliki



#691 OFFLINE   bronzo

bronzo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaNowa Zarzyna

Napisano 21 marzec 2014 - 14:58

Jeśli to nie jest jakieś łowisko specjalne, OS lub inne ekstra płatne miejsce to przyznam się, że gul mi podskoczył. Luxis chłopie, pozamiatałeś w temacie; chylę czoło.

 

... po refleksji - pachnie megalomanią.


Użytkownik bronzo edytował ten post 23 marzec 2014 - 17:34


#692 Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*

Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*
  • Guests

Napisano 21 marzec 2014 - 16:34

Jeśli to nie jest jakieś łowisko specjalne, OS lub inne ekstra płatne miejsce to przyznam się, że gul mi podskoczył. Luxis chłopie, pozamiatałeś w temacie; chylę czoło.

 

Taaaaa,OS,w tle z pięknisiem pozuje równierż zabytkowa budowla,skarb narodów,-resztki krematorium miejskiego w STG,po drugiej stronie ,pod krzakiem bezdomni maja koczowisko,OS marzenie.

Bez urazy panowie,nie miałem nic złego na myśli wklepując fotki,sporo osób pytało też gdzie i na co więc opisałem...jutro dla odmiany i przeprosin wybieram się na ciurek,czterdziestaczki jakoweś powklejam bo mnie tu zlinczujecie:)) Tylko niech nikt nie pyta gdzie to jest bo i tak nikt nie uwierzy że tam w ogóle jest życie.Mówię wam koledzy,wędkarstwo potrafi być przekleństwem,nałogiem co sprawia że stawiasz je wyżej niż powinieneś,ja tak mam niestety,jestem INNY,choć skuteczny...

Tego pstrążka uważam za najlepsiejszego w tym roku,mój pierwszy muchowy,w tle murki i centrum miasta....

Załączone pliki

  • Załączony plik  d1.jpg   85,04 KB   13 Ilość pobrań

Użytkownik luxis edytował ten post 21 marzec 2014 - 16:35


#693 OFFLINE   Fr0ntliner

Fr0ntliner

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów
  • LokalizacjaOsaczony przez mięsiarzy >_<

Napisano 21 marzec 2014 - 18:11

Jeśli myślisz,że tylko ty masz klucz do tej rzeki to jesteś w błędzie.


  • popper lubi to

#694 Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*

Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*
  • Guests

Napisano 21 marzec 2014 - 18:58

Jeśli myślisz,że tylko ty masz klucz do tej rzeki to jesteś w błędzie.

 

Ja tak nie myślę kolego,chciałbym aby ten klucz miało wiecej normalnych,szanujących przyrodę wędkarzy,aby na niej bywali,łowili,aby byli widoczni dla tych co puszczają żaby na spławikach,czy tłuką po 15 esoxów na zalewach.Może znikłyby mi wtedy chociaż z oczu drgawice stawiane w Jaroszewach czy te spod samej tamy w stg,jeśli my nie zadbamy o nasze wody to nie zrobi tego nikt.Dobry wędkarz porżnie siaty i pośle h...jów buronowi co wali 35cm szczupaczka po głowie,tak to widzę.

Jestem wolny od zarozumialstwa,często zabieram i wdrażam nowych w pstragowanie,jednak tylko tych co dobrze rokują na przyszłość,takich co oddadzą  rzece przzysługę.Buraków chcących napełnić zamrażary nawet do auta nie wpuszczę....

Oddam klucz każdemu co spełni te warunki,nawet zaraz:))



#695 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 21 marzec 2014 - 19:44

Powiem Ci,ze w przypadku naszego hobby lepiej nie oddawać kluczy, a szczególnie nieznajomym.następnym razem możesz nie mieć co otwierać...
Z resztą,drzwi juz wskazałeś, coniektorzy zapewne juz dobierają się do zamków...lub dorabiają klucze:[

#696 Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*

Guest_ffffffffffffffffffffffffff_*
  • Guests

Napisano 21 marzec 2014 - 20:32

Powiem Ci,ze w przypadku naszego hobby lepiej nie oddawać kluczy, a szczególnie nieznajomym.następnym razem możesz nie mieć co otwierać...
Z resztą,drzwi juz wskazałeś, coniektorzy zapewne juz dobierają się do zamków...lub dorabiają klucze:[

Nieznajomym? no proszę...... Pozatym schodzimy z tematu,miast kropasków sercowe rozterki....

Wpadłem tu aby pogadać o rrybach a nie słuchać przestróg i biadolenia,nie chcę też oglądać tego typu złotych rad na pw bo będę je publikował.

Ciśnienie mi już powoli wzrasta ....

 

Ten wątek schodzi na psy,brak wędkarstwa a tylko jakieś bliżej nieokreślone wycieczki ,łopatologicznie wytłumaczyłem przecie...



#697 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 21 marzec 2014 - 22:07

W tym szalenstwie jest metoda :) @luxis daje klucze, ale i rozdaje karty, jesli na "jego" wodzie jest wielu klusownikow to najazd forumowiczow moze wiele pomoc.A pstrag..? Jak wiadomo nie zawsze "birze".



#698 OFFLINE   Czoper

Czoper

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1166 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 23:07

Stado hien tylko czeka , aż ktoś się przypucuje...coraz częściej mam wrażenie , że wątek "wieści znad wody" powinien zniknąć... 


  • lajcik lubi to

#699 OFFLINE   c1eśla

c1eśla

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • Lokalizacjanad rzeką
  • Imię:Łukasz

Napisano 22 marzec 2014 - 07:43

Powiem Ci,ze w przypadku naszego hobby lepiej nie oddawać kluczy, a szczególnie nieznajomym.następnym razem możesz nie mieć co otwierać... Z resztą,drzwi juz wskazałeś, coniektorzy zapewne juz dobierają się do zamków...lub dorabiają klucze:[ Luxis to co wyżej PAtu napisał idealnie , jak chcesz łowić pstrągi w swojej rzece to łów je dla siebie , bo w ciągu miesiąca może już ich tam nie być , sam sobie zajeba....les wode , niestety , a szkoda tak pięknych ryb...

#700 OFFLINE   covent

covent

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 22 marzec 2014 - 08:45

Jeśli dobrze kojarzę kolegę Luxis to na innym forum z 2-3 lata temu wklejał podobne złowione pstrążki i tam także besztali go za takie rzeczy a jak widać pstrążki dalej pływają. Tak więc może jednak ma klucz do tej rzeki:).  Zaznaczam, że mogę mylić osoby.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych