Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Parsęta – srebro z wielkiej wody - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 12 styczeń 2006 - 08:40

Witam,
Postanowiłem dzisiaj rozpocząć od cytatu Jest w Parsęcie coś, czego według mnie nie mają inne trociowe rzeki Pomorza. Jest w niej jakaś magia. Wielkość, która nakazuje nazwać ją królową rzek Pomorza. Rzeka, która wabi wędkarzy z odległych zakątków kraju, sprawiając, że pokonują oni wszelkie przeszkody, aby stanąć nad jej brzegiem. Stanąć oko w oko z walecznym srebrem mieszkającym w jej wodach. Przeżyć Przygodę z ryba i spotkać innych tak samo pozytywnie zakręconych. Dla tego wszystkiego, warto jest się trochę zagubić. Tak właśnie Parsętę postrzega jeden z naszych forumowiczów, Orion99, który postanowił stworzyć swoistego rodzaju przewodnik po tej rzece. Jest to również prezent dla tych wszystkich, którzy nie znają tej rzeki, a już za tydzień będą uczestniczyć w warsztatach Salmo. Jest to swojego rodzaju próba stworzenia klimatu rzeki srebrnych torped.

Zapraszam zatem do artykułu Parsęta – srebro z wielkiej wody http://jerkbait.pl/. Zachęcam do dyskusji oraz omawiania swoich doświadczeń dotyczących Parsęty. Myślę bowiem, że będą to bardzo cenne dane dla przyszłych bywalców tej rzeki.

Pozdrawiam
Remek


#2 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2006 - 09:52

@Orion,

dzięki za dobry tekst.
Krótki, prosty i konkretny. :D

#3 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18614 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2006 - 11:19

Moim zdaniem artykuł pierwsza klasa!
I bardzo fajny patent z ta mapa, raz ze w ogle jest mapa a dwa ze mozna sobie ja powiekszyc - bomba.

Pozdrawiam

#4 OFFLINE   ORION99

ORION99

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 314 postów
  • LokalizacjaKoszalin
  • Imię:Rafał

Napisano 12 styczeń 2006 - 13:25

:mellow:
Fajnie, ze sie podoba.
Mam nadzieje,
ze ten opis rzeki pomoze Wam wybrac odcinek,
gdzie dorwiecie te SREBRO. :mellow:
Pozdr.
'Rafal B)