Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Trocie i Łososie 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
293 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   daroo2009

daroo2009

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 385 postów
  • LokalizacjaDania
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Skrzypek

Napisano 16 lipiec 2014 - 19:53

Witajcie ponownie. Cisza jak makiem zasial w tym miesiacu wiec moze ja cos wam urozmaice czas:) Dzis padla moja zycioweczka. 7,7kg mega torpeda. Dzis pierwszy dzien po tym jak opadla woda i juz sa efekty. Az sie boje kolejnych dni:) Wybaczcie ze foto na ziemi ale sprobujcie utrzymac takie cos w rekach, nie robiac przy tym krzywdy, raczej nie realne.

Załączone pliki



#162 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2744 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 17 lipiec 2014 - 08:53

Domyslam sie, ze dala popalic. Przeciagnela cie po rzeczce czy siedziala w dolku? No i ile mierzyla, bo wydaje sie byc dosyc kwadratowa :)



#163 OFFLINE   daroo2009

daroo2009

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 385 postów
  • LokalizacjaDania
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Skrzypek

Napisano 17 lipiec 2014 - 14:22

Kwadratowa to malo powiedziane. Daje jej jakies80-85cm, nie mialem z soba miarki tylko wage. A po holu takiej ryby na mojego miekkiego kija kazda sekunda jest wazna wiec czym predzej ja uwolnilem, co wcale nie bylo latwe. Co do miejsca to bylo to moje standardowe miejsce kolo domu jest tam taka glebsza woda okolo metra moze nieco wiecej. Ale ogolnie padalo dosc sporo jakies 3dni i woda podniosla sie o jakies 80cm i z zacisnietymi zebami czekalem az sie oczysci i opadnie i pokaze co do mnie przyszlo ciekawego. Doczekalem sie, pierwszy rzut i ryba^^. Zakupilem kamerke taka jakas po taniosci i planowalem cos nakrecic ciekawego...lecz kamerka byla w kieszeni, a byl by piekny film. Nastepnym razem moze sie uda. Do wody mam 5krokow wiec bede probowal:)



#164 OFFLINE   giaur27

giaur27

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Mariusz

Napisano 20 lipiec 2014 - 21:18

Piękna ryba- gratulacje!



#165 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2744 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 27 lipiec 2014 - 10:27

Przypominam, ze do czwartku mozna jeszcze zglaszac ryby do lipcowej edycji konkursu "Srebro za srebro".



#166 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2744 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 01 sierpień 2014 - 09:12

Zamykam lipcowa edycje konkursu. Tym razem glosowania nie bedzie, bo srebrne torpedy w tym miesiacu zglosi tylko jeden forumowicz. Nagrode zgarnia daroo2009!!! Jeszcze raz gratuluje pieknych troci.

Pozostalych forumowiczow zachecam do udzialu w sierpniowym konkursie "Srebro za srebro", ktorego szczegoly znajdziedzie w linku ponizej:

http://jerkbait.pl/t...akę-jerkbaitpl/



#167 OFFLINE   daroo2009

daroo2009

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 385 postów
  • LokalizacjaDania
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Skrzypek

Napisano 13 sierpień 2014 - 15:54

Witajcie ponownie. Na wstepie pytanko. Co tu tak ucichlo? Na wiosne cos sie jeszcze dzialo a teraz cichosza...Nic nie lowicie, czy nic nie wypuszczacie? U mnie sezon ciagle trwa:) Wczoraj wyszedlem zrelaksowac sie na godzinke a zakonczylo sie lekkim bolem reki:). W ciagu niespelna godzinki 5szt, wszystkie jak z jednego roku okolo 2-2,5kg. Co nie zmienia faktu ze frajdy daja mnogo. Muszka w dalszym ciagu nieskuteczna. Wogole na nia nie reaguja. Pozostaje czekac az cos im sie odmieni.

Załączone pliki



#168 ONLINE   Franc

Franc

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1538 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Jacek

Napisano 13 sierpień 2014 - 22:14

daroo2009

gdzie Ty łapiesz takie piękne rybki :)



#169 OFFLINE   daroo2009

daroo2009

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 385 postów
  • LokalizacjaDania
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Skrzypek

Napisano 14 sierpień 2014 - 10:29

daroo2009

gdzie Ty łapiesz takie piękne rybki :)

Dania rzeka Lilea jedna z najlowniejszych rzek europy pod wzgledem troci. Jestem szczesliwym posiadaczem mieszkania jakies 30m od tej rzeki:)


  • Guzu lubi to

#170 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 14 sierpień 2014 - 12:25

A    to wszystko wyjasnia ;)juz myslalem ze w Pl. zostało "zapomniane" miejsce z Trotkami ......gratki kolego :)


Użytkownik marius13 edytował ten post 14 sierpień 2014 - 12:28


#171 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 14 sierpień 2014 - 12:27

Dania rzeka Lilea jedna z najlowniejszych rzek europy pod wzgledem troci. Jestem szczesliwym posiadaczem mieszkania jakies 30m od tej rzeki:)


eeeeeeeee

to się nie liczy...

#172 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 14 sierpień 2014 - 12:30

Rafal :)  liczy się :) ryby sa piękne i plywaja nadal :P



#173 OFFLINE   kostom63

kostom63

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1635 postów

Napisano 14 sierpień 2014 - 23:27

Dania rzeka Lilea jedna z najlowniejszych rzek europy pod wzgledem troci. Jestem szczesliwym posiadaczem mieszkania jakies 30m od tej rzeki:)

Witam, a może gdzieś obok moznaby zamieszkać na tydzień? Jeśli coś byś wiedział poproszę o info
Tomek

#174 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2744 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 15 sierpień 2014 - 11:01

@daroo2009, takie lowisko pod domem to skarb. Ja przez ostatnie dni tez cos polapalem, ale niestety ryby nie spelniaja forumowego minimum. Jakby co to konkurs trwa i wlasnie mamy polmetek sierpniowej edycji.



#175 OFFLINE   wyjec

wyjec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz

Napisano 15 sierpień 2014 - 13:15

No trwa ale brać nie chcą :) . A jak już się trafił łoś ponad 1m to niczym lokomotywa poszedł w siną dal zostawiając pokonanego na brzegu :(



#176 OFFLINE   Rajfel

Rajfel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 849 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 15 sierpień 2014 - 13:25

Jeżeli popada na pomorzu kilka dni to efekty na pewno będą. Obecnie można sobie kamienie w rzece liczyć, choć niektórzy mają farta. :)



#177 OFFLINE   daroo2009

daroo2009

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 385 postów
  • LokalizacjaDania
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Skrzypek

Napisano 15 sierpień 2014 - 20:54

No trwa ale brać nie chcą :) . A jak już się trafił łoś ponad 1m to niczym lokomotywa poszedł w siną dal zostawiając pokonanego na brzegu :(

Dokladnie i ja mialem to samo. Wzial wyskoczyl 2 razy tak by sie pokazac po czym ruszyl w swoim kierunku, zahaczajac przy tym wszystkie mozliwe trawy...ale to nic kiedys tu wroci:) ja bede czekal. Za to dzis lupem padly 2 trotki jedna okolo 2kg kolejna wieksza pod 5kg. Wrzucam na yt filmik wiec jutro linka podesle. Jakosc kaszanka bo nagrywana kamera marki "za tanio" ale cos tam widac. Na dzis na dobranoc foto:)

Załączone pliki



#178 OFFLINE   Nesta

Nesta

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • LokalizacjaLier (Norwegia) / Wałcz
  • Imię:Michał

Napisano 15 sierpień 2014 - 21:16

Witam.

Na szybko 2 ryby z ostatnich dwóch dni. Podobnie jak @daroo2009 mieszkam 30 metrów od rzeki tyle że w Norwegii. Dziś 14 godzin i jedna trotka, ale duuuze laksy są w rzece. Trzeba sie przespać i zregenerować siły na jutro. Dodam tylko że miejscowi jeszcze nie widzieli kogoś kto wypuszcza łososie i to w dodatku polaka :). Dziś usłyszałem "fajnie że wypuszczasz, teraz my je złapiemy i zjemy", no ale nie mam im tego za złe, wiekszość ludzi jest bardzo miła, dzieli się informacjami i robi bardzo dużo dla rzeki poza sezonem. Złowione na spining na meppsy aglia 5.

Pozdrawiam.

Załączony plik  laks1.jpg   85,19 KB   16 Ilość pobrań

 

Załączony plik  laks2.jpg   86,58 KB   15 Ilość pobrań



#179 OFFLINE   jarek76krk

jarek76krk

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 16 sierpień 2014 - 10:33

gratki nesta :)



#180 OFFLINE   daroo2009

daroo2009

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 385 postów
  • LokalizacjaDania
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Skrzypek

Napisano 16 sierpień 2014 - 19:46

Witajcie. Pisalem wczoraj ze bedzie jakis maly filmik wiec obietnicy dotrzymuje. Jakosc jak z kalkulatora ale jest. Nic nie obrabialem wrzucilem jak sie nagralo:). Za 3 rzutem ryba. Co do tego ze trzymalem rybke nieco za dlugo na brzegu, to od razu mowie ze podczas odkladania czegos do torebki moj palec napotkal kotwice...z tad ta zwloka^^ Byl to znak ze czas posprzatac w torebce.

Link do yt