Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

wspomnienia...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Herman

Herman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 postów
  • LokalizacjaWłodawa

Napisano 17 maj 2008 - 10:15

Witam.
Dla chętnych, zainteresowanych, znudzonych :D ..... proponuję lekturę artykułu, który napisałem kilka lat temu, właśnie na temat łowienia multiplikatorem, opublikowanego na Rybim Oku. Minęło już 5 lat od tego czasu. Początek mojej fascynacji tą metodą miał miejsce jeszcze wcześniej, troszkę to trwało zanim poczytałem na temat, wypróbowałem nieco takiego łowienia, wreszcie zdecydowałem się na napisanie paru zdań na temat. Artykuł właściwie archiwalny, nawet zdjęcie jeszcze czarno- białe, robione analogowym aparatem :D Pewnie parę rzeczy napisałbym teraz inaczej, ale wtedy...
Jeśli kogoś zainteresuje- zapraszam do lektury.

http://archiwum.fish...view/1545/1/18/

Herman- Sławek Baj

#2 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 17 maj 2008 - 11:52

Witaj Herman

Bardzo fajna wspominka. Lubię czasami poczytać sobie takie starocie. Dopiero z perspektywy czasu widać pewną ewolucję w naszym postępowaniu. Chociasz oprócz artykułu bardzo ciekawa jest dyskusja do tekstu. Czytając to teraz widać, że ewolucja w podejściu do tematu niektórych dyskutantów nie dotkneła.

pozdrawiam :D

#3 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 18 maj 2008 - 07:52

A to o tym artykule mówiłeś podczas naszego spotkania? :D Bardzo fajny. Lubię takie wspominania. Ewolucja z tego co wiem nadal trwa ... więc z jeszcze większym smakiem wrócimy do tego artykułu za następne 5 lat :D

Pozdrawiam
Remek