Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

IV Puchar WKS Sandacz. 14-15 czerwca zapraszamy nad Bug.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   beard

beard

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 maj 2008 - 09:48

Wędkarski Klub Sportowy „Sandacz” z Mińska Maz. organizuje w dniach 14-15.06.2008 IV Ogólnopolskie Towarzyskie Zawody Spinningowe „Puchar WKS Sandacz”. Zawody odbędą się na rzece Bug w okolicach Mierzwic. Rozegrane zostaną dwie 7-mio godzinne tury. Zawody odbędą się w klasyfikacji indywidualnej i zostaną rozegrane w formule „złów i wypuść”.

Każdy zawodnik zobowiązany jest posiadać siatkę z obręczami o średnicy min. 40cm. Obie tury zawodów odbędą sie na około siedmiokilometrowym odcinku rzeki bez podziału na sektory. Pomiarów i rejestracji złowionych ryb będą dokonywali sędziowie rozlokowani wzdłuż całego odcinka. Do punktacji zaliczane będą ryby zgodnie z przepisami zawartymi w Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego dotyczącymi wymiarów i okresów ochronnych.
Harmonogram zawodów:
14.06. 2008 sobota, 14.00-21.00
15.06.2008 niedziela, 6.00-13.00

Opłata startowa wynosi 65zł w ramach której organizator zapewnia: atrakcyjne nagrody rzeczowe, puchary, dyplomy, koszulki okolicznościowe, napoje i prowiant na obie tury zawodów, wieczorny poczęstunek po pierwszej turze (ognisko, poczęstunek po zakonczeniu zawodów
Istnieje możliwość zakwaterowania w pobliskim ośrodku: Centrum Wypoczynkowe EUREKA w Mierzwicach Starych, telefon: 606948317, cena noclegu: 15zł od osoby (rezerwacja i informacja telefoniczna indywidualna) oraz rozbicia namiotów.

Zbiórka przed ośrodkiem EUREKA w Mierzwicach w dniu 14 czerwca o godz. 12.00 (dojazd na miejsce zbiórki będzie oznakowany).

Wpłaty należy dokonać do dnia 10.06.2008r. na numer rachunku w mBank: 97114020040000380237004145, odbiorca Jarosław Majewski, z dopiskiem „Za zawody Puchar WKS Sandacz”.

Tel. kontaktowe: Jarosław Majewski: 503076623, Robert Szumowski: 502567066.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

O klubie i poprzednich edycjach pucharu dowiesz się na naszej stronie: www.sandacz.org.pl




#2 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14833 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 21 maj 2008 - 09:56

IV Puchar WKS Sandacz

:huh:


Guzu

#3 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 21 maj 2008 - 10:43

Fajnie ,że zawody w formule C&R :o

@Guzu,

Chłopaki z MM byli pierwsi...i to o dobre 5 latek.
Pozatym w PL pewnie jest jeszcze kilka/naście? WKS Sandacz :D

pozdro

#4 OFFLINE   ArturK

ArturK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • Imię:Artur

Napisano 21 maj 2008 - 22:30

Miałem przyjemność uczestniczyć w tych zawodach, polecam bardzo miła atmosfera, fajni ludzie, piękna, dzika i rybna rzeka. Teraz mają być rozegrane po raz pierwszy w formule złów i wypuść, wiec jak najbardziej trzeba popierać takie przedsięwzięcia, zwłaszcza w kraju, w którym co tydzień odbywa sie kilka, bądź kilkadziesiąt nawet różnych zawodów z których to setki kilogramów ryb zamiast żyć w rzekach i się w nich rozmnażać,to ginie podczas zawodów i smaży sie na patelniach w domach podstarzałch działaczy. Ja powiedziałem dość. W zawodach na bitej rybie już nie będę uczestniczył. To tylko moja decyzja.Nikogo nie neguje i nikogo nie chce oceniać. Do takiej decyzji jedni dojrzeją, drudzy nie. Ale ziarnko do ziarnka a napewno zbierze sie miarka....
Pozdrawiam.

#5 OFFLINE   jarmaj

jarmaj

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacjamazowsze

Napisano 26 maj 2008 - 12:25

IV Puchar WKS Sandacz

:huh:


Guzu


Witajcie!!!

Klub nasz istnieje od lutego 1998roku :)Co do nazw klubów to bardzo często sie powtarzają :)Serdecznie zapraszamy na nasze zawody!!!
Zawody objęte patronatem medialnym gazety WĘDKARSKI ŚWIAT


#6 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2423 postów

Napisano 26 maj 2008 - 15:13

Gratuluje koncepcji zawodów złow i wypusc, warte nasladowania przez innych bywajacych tu innych zwolenników sportu wedkarskiego, którym owo doniesienie polecam.

#7 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 27 maj 2008 - 22:12

Wyczytałem na stronie klubu i wstępnie się szykowałem ale właśnie dziś się okazało że przesunięto mi termin operacji z 28.05 na 04.06. I właśnie nie wiem czy będę w formie :(

#8 OFFLINE   jarmaj

jarmaj

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacjamazowsze

Napisano 29 maj 2008 - 21:14

Ważne info dla wszystkich zainteresowanych startem w naszych zawodach!!!Rozszerzyliśmy sektor dla zawodników o połączone z Bugiem starorzecze w okolicach tzw.Trojana.Ostatecznie sektor dla zawodników będzie zaczynał sie na końcu starorzecza a kończył się na ujściu do Bugu rzeczki Sarenki.Wymieniony odcinek w dniach 13-15.06 będzie zamknięty dla wędkarzy nie uczestniczących w zawodach.Wszystkich wędkarzy planujących tego dnia wyprawę w ten rejon rzeki Bug za utrudnienia przepraszamy!!!Więcej informacji na naszej stronie klubowej www.sandacz.org.pl ukaże sie w dniu jutrzejszym!!!Zapraszamy!!!

#9 OFFLINE   jarmaj

jarmaj

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacjamazowsze

Napisano 30 maj 2008 - 21:08

Wyczytałem na stronie klubu i wstępnie się szykowałem ale właśnie dziś się okazało że przesunięto mi termin operacji z 28.05 na 04.06. I właśnie nie wiem czy będę w formie :(



Dużo zdrowia życzymy i zapraszamy :D

#10 OFFLINE   jarmaj

jarmaj

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacjamazowsze

Napisano 04 czerwiec 2008 - 09:26

Witam!Na stronie klubowej www.sandacz.org.pl zamieściliśmy dokładną mapę terenu zawodów.Zapraszamy serdecznie!!!!

#11 OFFLINE   FISH

FISH

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 619 postów
  • LokalizacjaWłodawa

Napisano 04 czerwiec 2008 - 20:40

Prawdopodobnie zmontujemy jakąś ekipe i wystartujemy B)

#12 OFFLINE   jarmaj

jarmaj

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacjamazowsze

Napisano 04 czerwiec 2008 - 21:00

Serdecznie zapraszamy!Pamiętajcie o terminie wpłaty startowego czas tylko do 10.06!!!


#13 OFFLINE   jarmaj

jarmaj

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacjamazowsze

Napisano 11 czerwiec 2008 - 08:21

Wszystkich spóźnialskich chętnych do startu w naszych zawodach informujemy że lista startowa jest cały czas otwarta,wpłat dokonywać będzie można przed samymi zawodami :D

ZAPRASZAMY!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych