Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

KOŁOWROTEK AWA-SHIMA ASTRO QX 3000


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Wojtasz

Wojtasz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 365 postów
  • LokalizacjaRzeszów
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Szary

Napisano 22 maj 2008 - 00:17

Witam. Rozgladam się za kręciołkiem do spina. Buszując po alledrogo znalazłem coś takiego http://allegro.pl/item363832543_kolowrotek_awa_shima_astro_q x_3000_100per.html
Ewentualnie troszkę droższy : http://allegro.pl/item365585025_kolowrotek_awa_shima_pulse_r s_2000_100per.html Wygląda całkiem sympatycznie i nie jest drogi. Szukam czegoś do max 350zł. Kręciołek ma służyć do spinningowania głównie na woblerki max 20gr. Zastabawiałem się nad Red Arcem ale słyszałem kilka opini , że łożyska padają i nie można ich wymienić. T a Awa-shima wygląda całkiem ładnie tylko nie wiem jak ten mechanizm. Może ktoś coś wie na temat tego sprzętu. Proszę o pomoc ;) ;)

#2 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 22 maj 2008 - 00:45

Za ta kase kupilbym raczej jakis kreciolek f. Shimano.

Np. ten jest bardzo przyzwoity (kolega nim lowi ciezkimi dzigami, i nie ma problemow)

Technium

Oczywiscie cos w wielkosci 2500-4000, chcialem tylko pokazac ze mozna dostac za ta cene :D

O Awa-Shima dyskusja kiedys byla na forum, ale chyba nikt nic nie wiedzial na ten temat.

Pozdrawiam

#3 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 22 maj 2008 - 10:39

Dokładnie, posłuchałbym Tomka, PaNeK miał do sprzedania Ryobi Zauber, ale chyba wycofał ofertę, poszperaj w wątku kupię,sprzedam. Ta Ava Shima jest niesprawdzona więc lepiej się wstrzymać, a za kasę o której wspomniałeś spokojnie kupisz coś ze sprawdzonych wyrobów. :D

Np:http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=5911& amp;start=0&

#4 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 22 maj 2008 - 11:16

ja bede mial wkrotce, praktycznie nieuzywany RYOBI EXCIA MX 3000
jezeli jestes zainteresowany, to prosze na prv :D

#5 OFFLINE   Wojtasz

Wojtasz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 365 postów
  • LokalizacjaRzeszów
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Szary

Napisano 22 maj 2008 - 20:09

Hmm widzę, że ciężko z opinią na temat kręciołków awa-shima . Trudno prawdopodobnie sobie podaruje i zainteresuje sie czymś popularnym i sprawdzonym

#6 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 22 maj 2008 - 20:35

Masz rację, lepiej kupić coś sprawdzonego niż później użerać się z serwisem...a to może potrawać w przypadku f-my marki drut <_<

#7 OFFLINE   psulek

psulek

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 4844 postów
  • LokalizacjaWilcza Dziura :) /Piaseczno/Wa-wa

Napisano 04 czerwiec 2008 - 11:49

Heh, najbardziej bawią mnie tłumaczenia z angielskiego w opisach kołowrotków - np. odkuwana na zimno szpula z aluminium. Z ang. Cold Forged - co oznacza po prostu TOCZONY. Ale odkuwany na zimno brzmi bardziej profesjonalnie :mellow: Piękne

#8 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 04 czerwiec 2008 - 12:36

Heh, najbardziej bawią mnie tłumaczenia z angielskiego w opisach kołowrotków - np. odkuwana na zimno szpula z aluminium. Z ang. Cold Forged - co oznacza po prostu TOCZONY. Ale odkuwany na zimno brzmi bardziej profesjonalnie :mellow: Piękne


:lol: :lol: :lol:
Świetne spostrzeżenie, trzeba tylko, aby ktoś takowe tłumaczenia przesłał do Urzędu Ochrony Konsumentów, czy jak to tam się nazywa. Mogłoby być śmiesznie, ale tylko niektórym, podejżewam. :lol: :huh: :lol:

#9 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 04 czerwiec 2008 - 18:54

Heh, najbardziej bawią mnie tłumaczenia z angielskiego w opisach kołowrotków - np. odkuwana na zimno szpula z aluminium. Z ang. Cold Forged - co oznacza po prostu TOCZONY. Ale odkuwany na zimno brzmi bardziej profesjonalnie :mellow: Piękne

forged nie okresla procesu toczenia tylko kucie ... a to sa dwa bardzo rozne pojecia :D
podczas toczenia lub frezowania powstaje bardzo duzo odpadu, ktory przy uzyciu drogich materialow jest bardzo kosztowny, dlatego toczenie lub frezowanie ma nie tylko swoja cene (tak samo jak produkty wykonane w ten sposob) ale takze jest bardzo rzadko spotykane ...

#10 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 04 czerwiec 2008 - 19:00

PaNeK miał do sprzedania Ryobi Zauber, ale chyba wycofał ofertę


Oferta znowu aktualna :D tylko cena bardziej atrakcyjna B) jeśli w gre wchodzą używane to zapraszam na priv :mellow:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych