Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sklepy wędkarskie w Niemczech - stacjonarne oraz internetowe (w tym Moritz w Berlinie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1077 odpowiedzi w tym temacie

#1061 OFFLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 12 sierpień 2024 - 13:18

Ktoś wie, czemu nie ma od dłuższego czasu aktualnej gazetki na fb Moritza ?

#1062 ONLINE   dante

dante

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaEłk

Napisano 13 sierpień 2024 - 09:21

Ktoś wie, czemu nie ma od dłuższego czasu aktualnej gazetki na fb Moritza ?


Z tego co pamiętam, to co roku jest ta sama sytuacja. W sezonie letnim mają dużą sprzedaż i nie ma gazetek i promocji. Po sezonie sprzedaż spada i wtedy łaskawie wprowadzają gazetki i promocje.

#1063 OFFLINE   kruz

kruz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Krzysztof

Napisano 13 sierpień 2024 - 09:27

Z tego co pamiętam, to co roku jest ta sama sytuacja. W sezonie letnim mają dużą sprzedaż i nie ma gazetek i promocji. Po sezonie sprzedaż spada i wtedy łaskawie wprowadzają gazetki i promocje.

 

A czemu "łaskawie" ?



#1064 ONLINE   dante

dante

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaEłk

Napisano 13 sierpień 2024 - 09:53

A czemu "łaskawie" ?


Moim zdaniem wygląda to tak, że jak się dobrze sprzedaż kręci to nie robią promocji. Po sezonie, żeby utrzymać obrót i sprzedaż raczą nas gazetkami i promocjami. Powinni to robić cały rok. To samo było jakiś czas temu z wysyłką. W sezonie nie było mowy o wysyłkach ale już po sezonie wysyłali wszystko co chciałem.

#1065 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 13 sierpień 2024 - 10:54

Glupoty troche wypisujesz. Po pierwsze promocje sa nadal tylko nie ma gazetek. Wystarczy sledzic profil na instagramie. Po drugie Kay byl niedawno w Japoni ogarnac pare rzeczy a po 3 jest sezon urlopowy i mniej rak do pracy. Nie boj sie bez twoich zamowien chlop napewno nie zbiednieje. Fishcandy ma te same ceny i jest dla ludzi ktorzy nie moga odwiedzic sklepu na miejscu. Martin i Kay znaja sie od lat i staraja sie jak moga wzbogacic rynek o produkty ktorych czesto nigdzie indziej nabyc nie idzie.

#1066 ONLINE   dante

dante

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaEłk

Napisano 13 sierpień 2024 - 11:04

Glupoty troche wypisujesz. Po pierwsze promocje sa nadal tylko nie ma gazetek. Wystarczy sledzic profil na instagramie. Po drugie Kay byl niedawno w Japoni ogarnac pare rzeczy a po 3 jest sezon urlopowy i mniej rak do pracy. Nie boj sie bez twoich zamowien chlop napewno nie zbiednieje. Fishcandy ma te same ceny i jest dla ludzi ktorzy nie moga odwiedzic sklepu na miejscu. Martin i Kay znaja sie od lat i staraja sie jak moga wzbogacic rynek o produkty ktorych czesto nigdzie indziej nabyc nie idzie.


Bez moich pieniędzy każdy sobie poradzi, o tym wiem. Nie tylko te sklepy są na rynku. A głupoty to ty wypisujesz, ale o tym wiesz sam doskonale.

#1067 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 13 sierpień 2024 - 11:14

To pokaz mi gdzie pisze glupoty, bo jestem ciekaw. Prokocji ostatnio bylo sporo. Ostatnia to 201 CC DC za 449€. Kijek everka z seri kaleido w Fishcandy za 399€ i wiele innych. Akurat znam Martina osobiscie i wiem wiecej jak tobie sie wydaje. A piszac moim zdaniem powinni robisz z siebie blazna, otworz sklep i prowadz go jak chcesz a jesli ci nie odpowiada polityka danego sklepu, zamawiaj gdzie indziej.

#1068 OFFLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 13 sierpień 2024 - 11:16

Fishcandy ma te same ceny


Warto wiedzieć w razie "w" . Orientujesz się może jeszcze czy jak pojawia gazetka promocyjna na fb Moritz Nauen, to takie same ceny są w Moritz Kaltenkirchen ? Czy to oddzielne sklepy ?

#1069 ONLINE   dante

dante

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaEłk

Napisano 13 sierpień 2024 - 11:22

To pokaz mi gdzie pisze glupoty, bo jestem ciekaw. Prokocji ostatnio bylo sporo. Ostatnia to 201 CC DC za 449€. Kijek everka z seri kaleido w Fishcandy za 399€ i wiele innych. Akurat znam Martina osobiscie i wiem wiecej jak tobie sie wydaje. A piszac moim zdaniem powinni robisz z siebie blazna, otworz sklep i prowadz go jak chcesz a jesli ci nie odpowiada polityka danego sklepu, zamawiaj gdzie indziej.


Zachowujesz się tak, jak bym obraził co najmniej twoją rodzinę lub ciebie. Mój wpis dotyczył informacji o braku gazetek w okresie letnim. Nigdzie nie napisałem nic złego o tych sklepach a ty uparcie powtarzasz ,,znam tego i tamtego i robią super robotę ". Zgadzam się z tym, sam zamawiałem u nich wielokrotnie i wszystko było ok. Na samą wzmiankę o braku gazetek itd poczułeś się urażony? Naprawdę to jest powód twojego zachowania i pisania, że ja pisze głupoty? Trochę spokoju i może czas na rybki wyskoczyć?

#1070 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 13 sierpień 2024 - 11:22

To dwa inne sklepy. Ogolnie rzecz biorac Moritz w Nauen to nie sklep wysylkowy a stacjonarny i jesli mimo to cos wysle to trzeba sie cieszyc za wogole jest taka opcja. Na profilu insta Kay ma podany numer swojej Komorki i zawsze mozna sie z nim skontaktować i ewentualnie dogadac wysylke czy cos w ten desen.

Wylewasz zolc z oburzeniem ze nie ma gazetek a ja Cie sprowadzilem tylko na ziemie ze promocje sa nadal nawet jesli nie ma gazetek. Podeksty typu poki sie kreci to nie robia ale jak sprzedarz troche spadnie to nagle robia promocje jest kompletna bzdura i dlatego to sprostowałem bo tak jak mowie promocje trwaja caly rok.

Użytkownik Predatorhunter edytował ten post 13 sierpień 2024 - 11:27


#1071 ONLINE   dante

dante

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaEłk

Napisano 13 sierpień 2024 - 11:37

To dwa inne sklepy. Ogolnie rzecz biorac Moritz w Nauen to nie sklep wysylkowy a stacjonarny i jesli mimo to cos wysle to trzeba sie cieszyc za wogole jest taka opcja. Na profilu insta Kay ma podany numer swojej Komorki i zawsze mozna sie z nim skontaktować i ewentualnie dogadac wysylke czy cos w ten desen.

Wylewasz zolc z oburzeniem ze nie ma gazetek a ja Cie sprowadzilem tylko na ziemie ze promocje sa nadal nawet jesli nie ma gazetek. Podeksty typu poki sie kreci to nie robia ale jak sprzedarz troche spadnie to nagle robia promocje jest kompletna bzdura i dlatego to sprostowałem bo tak jak mowie promocje trwaja caly rok.


A ty dalej swoje...

#1072 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 13 sierpień 2024 - 11:50

Moim zdaniem wygląda to tak, że jak się dobrze sprzedaż kręci to nie robią promocji. Po sezonie, żeby utrzymać obrót i sprzedaż raczą nas gazetkami i promocjami. Powinni to robić cały rok. To samo było jakiś czas temu z wysyłką. W sezonie nie było mowy o wysyłkach ale już po sezonie wysyłali wszystko co chciałem.

Podkreślam po raz ostatni ze to co tu napisałeś to nieprawda. Napisałem Ci nawet przykłady ostatnich promocji. Druga sprawa jak już pisałem to nie sklep online wiec sie ciesz ze wogole chciało im sie cokolwiek wysyłać. 



#1073 ONLINE   dante

dante

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaEłk

Napisano 13 sierpień 2024 - 12:03

Podkreślam po raz ostatni ze to co tu napisałeś to nieprawda. Napisałem Ci nawet przykłady ostatnich promocji. Druga sprawa jak już pisałem to nie sklep online wiec sie ciesz ze wogole chciało im sie cokolwiek wysyłać.


Cieszę się BARDZO, że zechcieli mi cokolwiek wysłać. Znając życie to twoja zasługa, dzięki.
Żeby nie było: w dalszym ciągu będę u nich zamawiał sprzęt wędkarski.
Na tym zakończmy te bezsensowne spory o brak gazetek, wielkość sprzedaży, okresy urlopowe, znajomość z właścicielami sklepów i miejscem wydawania pieniędzy. Pora iść na ryby.

#1074 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 13 sierpień 2024 - 12:27

Cieszę się BARDZO, że zechcieli mi cokolwiek wysłać. Znając życie to twoja zasługa, dzięki.
Żeby nie było: w dalszym ciągu będę u nich zamawiał sprzęt wędkarski.
Na tym zakończmy te bezsensowne spory o brak gazetek, wielkość sprzedaży, okresy urlopowe, znajomość z właścicielami sklepów i miejscem wydawania pieniędzy. Pora iść na ryby.

Nigdy tego nie powiedziałem ale czasem warto przemilczeć sprawę jak pisać nieprawdę. Probowalem wytlumaczyc czym brak gazetki moze być spowodowany podkreślając tym samym ze promocje sa niezależnie od prospektów. A tak na marginesie znam Właściciela Fishcandy nie Moritza ale ze to sa w pewnym stopniu partnerzy to podłapie czasem parę innych info. Napisze mimo to do Kay'a i zapytam o powód braku prospektów i czy takowe wrócą na salony. Jak dostane odpowiedz to napisze tutaj.



#1075 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 13 sierpień 2024 - 13:57

Pisalem z Kay'em z Moritza. Gazetka jest już w druku będzie we wrześniu  :)


  • strary lubi to

#1076 OFFLINE   Mariusz1000

Mariusz1000

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 329 postów
  • Lokalizacjanad wodą
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:G

Napisano 13 sierpień 2024 - 15:59

A ty dalej swoje...

:)


Użytkownik Mariusz1000 edytował ten post 13 sierpień 2024 - 16:01


#1077 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 21 sierpień 2024 - 21:10

Wlasnie Kay powiedzial na Instagramie ze maja przerwe z reklamowymi prospektami od maja do września. Takie info dla zainteresowanych.

Edit: Przerwe usprawiedliwia tym ze jest w tym czasie zajety poziskiwakiem nowosci i nie tylko, ktore pozniej ukazuja sie w gazetce. Do tego dopracowywal design prospektu. Nie wiem czy do Polski to dziala ale osoby mieszkajace w Niemczech moga napisac do niego maila i beda dostawac gazetki do domu.

Użytkownik Predatorhunter edytował ten post 21 sierpień 2024 - 21:14

  • JerryM lubi to

#1078 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 05 wrzesień 2024 - 18:18

Cześć :)

Czy ktoś z Was będzie lub jest może w Berlinie i byłby w stanie pomóc w odbiorze wędziska?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych