Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Urlop nad morzem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   tomek307

tomek307

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 czerwiec 2008 - 07:34

Witam, wygląda na to że na tydzień będę zmuszony wyjechać nad nasze morze z żonka i synkiem więc poszukuje namiarów na ciekawe miejsca, tak żeby było w miarę spokojnie i cicho,i żeby można było połowić trochę rybek.
Za wszelkie namiary będę bardzo wdzięczny.

#2 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 06 czerwiec 2008 - 08:00

Hej, proponuję okolice Kołobrzegu, spokojnie będzie w Grzybowie czy Dźwirzynie. Blisko Parsęta i Rega, w Dźwirzynie jezioro Resko Przymorskie (rekord Polski płoci) sporo sandacza i okonia można wypożyczyć łódź. Poniżej link do stronki z informacjami na temat, ... B)

http://www.kolobrzegiokolice.pl/

#3 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 06 czerwiec 2008 - 08:01

będę zmuszony wyjechać nad nasze morze z żonka i synkiem


A ja myślałem że w tych czasach nikt do niczego się nie zmusza...


#4 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 06 czerwiec 2008 - 08:05

[quote]
będę zmuszony wyjechać nad nasze morze z żonka i synkiem
[/quote]

A ja myślałem że w tych czasach nikt do niczego się nie zmusza...

[/quote]

Też zastanawiałem się nad tą frazą, ale nie chiałem nic mówić co by chłopa nie dołować, ... ;) :lol: :angry:

#5 OFFLINE   tomek307

tomek307

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 czerwiec 2008 - 08:07

Co do zmuszenia to taki malo szczęśliwy zwrot wyszedł :lol: po prostu takie zalecenia lekarza, więc mam zamiar połączyć przyjemne z pozytecznym ;)

#6 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 06 czerwiec 2008 - 08:23

Tomku
Moi rodzice wynajmują kwatery, nie żebym Cię zmuszał :lol: jest masa innych miejsc i ofert. Możesz sobie obejżeć na linku oferta z adresem Grzybowo Jałowcowa 1

http://www.kolobrzeg...les.php?topic=6

http://www.kolobrzeg...icles.php?id=47

#7 OFFLINE   tomek307

tomek307

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 czerwiec 2008 - 08:54

dzięki Januszu za namiary :D

#8 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 czerwiec 2008 - 10:38

Ja też jestem już zmuszony, już po fakcie domek w Dźwirzynie zarezerwowany. Może napiszecie coś więcej o tym jeziorze?? Jak tam łowić? Gdzie szukać ryb (spinning), może coś o łowieniu z brzegu morza czy warto próbować. Domyślam się że tydzień czasu to mało żeby poznać okoliczne wody :D

#9 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 06 czerwiec 2008 - 11:00

Resko Przymorskie, to typowe jezioro przymorskie, płytkie około 2-3m, przepływowe uchodzi do niego rzeka Błotnica z Dębosznicą. Sandacz, Okoń Szczupak w tej kolejności. Z przystani w Dźwirzynie można na wiosłach po dziesięciu minutach osiągnąć łowiska na wschodnim brzegu jeziora (po lewej stronie od wyjścia z przystani, trzeba tylko najpierw płynąć na Pd-PdZ a po osiągnięciu ok 300-400m od przystani odbić na Wsch, ominiemy w ten sposób płyciznę na wprost wyjścia z przystani). Na wschodnim brzegu mamy twarde dno, trochę kamieni i ujście wspomnianej rzeki. Uwaga na wiatr, jezioro położone na płaskim odkrytym terenie w ciągu pół godziny potrafi niźle się rozbujać. Przynęty - standard, gumy, obrotówki i wahadła no i oczywiście wobki. Morze - w Dźwirzynie na wysokości ośrodka Solaris jest trochę kamienistego,lamparciego dna, więc wczesnym rankiem warto zrobić rozeznanie. Na Regę do Mrzeżyna ok. 8km, na Parsętę - 12km, (odległości z Dźwirzyna) To tyle w skrócie :D

#10 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 czerwiec 2008 - 11:07

Dzięki za info na pewno mi to pomoże. Rozumiem że co do jeziora to obędzie się bez echosondy (tam gdzie twarde dno będą sandacze?) A na opisanae rzeki to za trotka warto wyskoczyc czy może warto na inne rybki zapolować?

#11 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 06 czerwiec 2008 - 11:28

Jeśli chodzi o sandacze to dokładnie tak, bez silnika pozostaje tylko rejon który opisałem, nie jest tego dużo więc szybko można zorientować się co i jak. Rega, poza trocią na odcinku w rejonie Mrzeżyna - sandacz, okoń, jaź i ostatnio nie wiadomo skąd pojawiły się bolenie, wiem o jednym złowionym w tym roku w zimie przy okazji trociowania. Parsęta, TROĆ,TROĆ i TROĆ, a dalej szczupak, okoń, jaź i kleń, ten ostatni trudny do namierzenia, ale jest i to duży.

#12 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 czerwiec 2008 - 11:40

A wiec tylko pozostaje miec nadzieje ze bedzie brzydka pochmurna pogoda w lipcu :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych