Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dobre czy nie dobre o to jest pytanie;-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   pawelpow

pawelpow

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWielka Brytania

Napisano 23 czerwiec 2008 - 12:15

witam potrzebuje pomocy wytrawniejszych wendkarzy mozecie podiedziec mi co sondzicie o tym wendzisku Wychwood Truespin nie wiem czy jest ono dobre mi wydaje sie ze tak ale niedawno dopiero zaczolem i teraz chcialbym zmienic sprzenta.
z góry dzienkuje za odpowiec.


#2 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 23 czerwiec 2008 - 13:00

witam potrzebuje pomocy wytrawniejszych wendkarzy mozecie podiedziec mi co sondzicie o tym wendzisku Wychwood Truespin nie wiem czy jest ono dobre mi wydaje sie ze tak ale niedawno dopiero zaczolem i teraz chcialbym zmienic sprzenta.
z góry dzienkuje za odpowiec.


Ja trochę nie w temacie ale nad pisownią mógł byś popracować
:unsure: myślę że mniej czasu by Ci zajęło zastanowienie się nad tym
co napisałeś (lub chociaż przeczytanie tego), niż mi podkreślenie tego wszystkiego :wacko:
Ps. o przecinkach często też zapominam, ale mam ich chociaż kilka
jeśli masz problemy z ortografią proponuje zmienić przeglądarkę na Firefox :D automatycznie poprawia byki :unsure:

Edit: Zerknąłem na miejsce zamieszkania, ale obcokrajowcem chyba nie jesteś? Jeśli tak to pardon

#3 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4456 postów

Napisano 23 czerwiec 2008 - 13:06

Czesc,

Wychwood to raczej firma dostepna tutaj w UK i ciezko bedzie znalesc kogos w Polsce kto mial do czynienia z tym spiningiem.

Jest sporo taniego sprzetu i w kazdym sklepie na pewno cos dla siebie znajdziesz.

Ja bym ci polecal np. cos takiego: http://cgi.ebay.co.uk/G-LOOMIS-FORCELITE-GL2-9-10-35G-SPIN-R OD-RRP-149-99_W0QQitemZ250211560293QQihZ015QQcategoryZ384QQt cZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

Sto funtow nie jest takim znowu wydatkiem a bedziesz w stanie wyjac nawet duze szczupaki co tutaj jest na porzadku dziennym :D

Pozdrawiam,

Bujo

P.S. Pytanie wypadalo by przeniesc do innego dzialu jako ze dotyczy spiningow :D :D :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych