Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jeziora Białe i Kłodno (koło Kartuz)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   rapia

rapia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Baranowski

Napisano 30 czerwiec 2008 - 14:59

Witajcie.Mam pytanie dotyczace tytulowych jezior.Czy ktos w nich łowil,mial jakies wyniki(oczywiscie pozytywne)i czego mozna sie po nich spodziewac.Bede spedzal nad nimi ulop.Licze na wasze podpowiedzi.Dzieki i PZDR.

#2 OFFLINE   lukasz_c

lukasz_c

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 200 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 30 czerwiec 2008 - 15:15

witam
Byłem raz nad Białym . Wyniki nie były zchwycające jak na kilka godzin pływania , ale trfił się ładny szczupaczek a i kilka okoni łaskawie zadyndało na końcu żyłki . Generalnie mogę powiedzieć , iż jest to rybna woda , ale trzeba znać dobre miejscówki . Ponadto jeśli już się tam wybierasz to koniecznie zabierz ze sobą łódkę . Możesz też wypożyczyć . Wypożyczalnie sprzętu wodnego znajduje się w Chmielnie zaraz obok przesmyku między owymi jeziorami .
To mniej więcej wszystko co wiem na temat tych jezior . Mam nadzieje , że moja skromna wiedza na coś się przyda .
Pozdrawiam

#3 OFFLINE   M@W9

M@W9

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów
  • LokalizacjaSłupsk

Napisano 30 czerwiec 2008 - 15:22

Łowiłem kilka lat temu w jez. Kłodno w miejscowości Chmielno. Niestety, ale nie masz co spodziewać się rewelacji. Na spinning można połowić małe okonie, ze szczupakiem jest jeszcze gorzej.
Można zauważyć, że codziennie wieczorem rybacy stawiają sieci, tak więc jezioro to jest chyba trochę przetrzebione z ryb...
Mimo wszystko polecam pojechać tam na urlop ze względu na piękne widoki, a i z 3miasta nie jest daleko. Być może w okolicy są jeszcze jakieś rybniejsze jeziora, ja ograniczyłem się tylko do wędkowania w Kłodnie.

#4 OFFLINE   rapia

rapia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Baranowski

Napisano 30 czerwiec 2008 - 17:31

Dookoła jest wiele jezior i nie daleko płynie radunia na ,ktora juz dawno chcialem pojechac.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych