Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wieczysta gwarancja St. Croix


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 883 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 lipiec 2008 - 14:55

Zastanawiam się jak wygląda wieczysta gwarancja St. Croix. Nabyłem właśnie Avida i nie do końca orientuję się w procedurze gwarancyjnej. Czy mam wysłać wypełniony druk dołączony do wędki czy może coś jeszcze?

Druga sprawa, jak wygląda taka gwarancja gdy np. za 5 lat złamię wędzisko. Ponad wszelką wątpliwość będzie to moja wina...

Załączone pliki

  • Załączony plik  avid.JPG   26,66 KB   370 Ilość pobrań


#2 OFFLINE   Herman

Herman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 postów
  • LokalizacjaWłodawa

Napisano 14 lipiec 2008 - 21:19

Cześć.
Z karty gwarancyjnej trzeba wyciąć zaznaczoną część (zaznaczona linia przerywaną i symbolem nożyczek). Następnie wypełnić wszystkie pola podając np symbol i numer wędziska i inne takie. Potem to się wkłada do koperty i wysyła na podany tam adres, Park Falls cośtamcośtam. To działa. Po jakim czasie dostaje się ze Stanów potwierdzenie rejestracji i przy okazji firmowe naklejki, np. na tubę z wędką albo inne pudełko. I tyle w sprawie rejestracji. O szczegóły typu, co będzie za 5 lat, to zapytaj kolegę Żbikowskiego z Rybiego Oka. Zdaje się, że naprawa gwarancyjna będzie troszkę kosztować, ale chyba tylko za przesyłkę do Stanów. Ja bym się nie martwił takimi sprawami. Avidy to dobre kije. Mam, lub miałem ich kilka. Nigdy żadnemu nic się nie stało. To samo innym kijom St. Croix- Premierom czy Elitkom, czy Wild River'om, które mam/miałem. Nic się nie stanie Twojej wędce. Ja ostatniemu Avidowi, którego zakupiłem nie wypełniałem nawet i nie wysyłałem karty gwarancyjnej. Nie chciało mi się. Bo po co? Te wędki są bezawaryjne w normalnej eksploatacji.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych