Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Eliminacje EURO 2016


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Napisano 24 luty 2014 - 14:53

@bart ma sporo racji :) noga budzi w każdym sporo emocji, ale w naszym wypadku mamy lepszych sportowców w innych, mniej docenianych (zwłaszcza finansowo!), którym warto poświęcić chwilę.

#22 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 25 luty 2014 - 08:37

Kilku kolegów napisąło że z Gibraltarem powinniśmy wygrać, no niby tak ale cytuję informację:

"4. Pierwszy oficjalny mecz o punkty Gibraltar zagra z Polską. Spotkanie zostanie rozegrane 7 września. Pierwszym oficjalnym meczem w ogóle było zaś dla Gibraltaru spotkanie ze Słowacją. 19 listopada podopieczni Allena Buli zremisowali ze Słowakami 0:0, a cztery dni wcześniej Polacy przegrali z nimi 0:2. Był to jedyny jak dotąd oficjalny mecz Gibraltaru, który ma tym samym jedyną niepokonaną reprezentację na świecie."

czyli wcale nie musi byc łatwo.



#23 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2014 - 09:04

Moja cierpliwość i tolerancja kibica dawno się wyczerpała, nie rajcują mnie już spekulacje i liczenie szans na to, że wygramy, wyjdziemy z grupy, zajdziemy dalej.

Nasza reprezentacja ostatnimi laty udowodniła, że nie zasługuje na taką lojalność rodaków, jaką była obdarzana, teraz jestem Niewiernym Tomaszem, uwierzę gdy zobaczę.

Co do ewentualnej przegranej z Gibraltarem, to tak, uważam, że możemy przegrać, wielokrotnie już pokazywaliśmy, że na to akurat nas stać, a kolejne przegrane pozostaną tylko formalnością.

 

Jednak by nie było tak oschle, coś do śmiechu, wyłapane wczoraj - PZPN - Polska Znowu Przegra z Niemcami. ;)


  • robert.bednarczyk lubi to

#24 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1618 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 25 luty 2014 - 10:17

Najłatwiejszy sposób na położenie tych eliminacji?

Lekceważenie Gruzinów. A zapewne tak będzie.
Szkoci i Irandczycy to też nie są jakieś kapcie, po kilku zawodników z Premier wystarczy na naszą defensywę.

Inna sprawa - piszecie, że trzeba olać naszą kadrę. Tylko że w prawie 40 milionowym kraju nie ma alternatywy dla piłki. Zresztą, gdyby oni weszli do tego ćwierćfinału Euro 12 - to do dziś o niczym innym by się nie mówiło...

#25 OFFLINE   Greku35

Greku35

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Szczepan

Napisano 25 luty 2014 - 10:53

Nikt nie miałby do nich pretenscji gdyby przegrywali mecze dając z siebie wszystko, poruwnując walecznośc naszych kopytkarzy np. do piłkarzy ręcznych to nie ma o czym mówić



#26 OFFLINE   Ricci

Ricci

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaŻagań

Napisano 25 luty 2014 - 11:20

Kilku kolegów napisąło że z Gibraltarem powinniśmy wygrać, no niby tak ale cytuję informację:

"4. Pierwszy oficjalny mecz o punkty Gibraltar zagra z Polską. Spotkanie zostanie rozegrane 7 września. Pierwszym oficjalnym meczem w ogóle było zaś dla Gibraltaru spotkanie ze Słowacją. 19 listopada podopieczni Allena Buli zremisowali ze Słowakami 0:0, a cztery dni wcześniej Polacy przegrali z nimi 0:2. Był to jedyny jak dotąd oficjalny mecz Gibraltaru, który ma tym samym jedyną niepokonaną reprezentację na świecie."

czyli wcale nie musi byc łatwo.

 

Moja cierpliwość i tolerancja kibica dawno się wyczerpała, nie rajcują mnie już spekulacje i liczenie szans na to, że wygramy, wyjdziemy z grupy, zajdziemy dalej.

Nasza reprezentacja ostatnimi laty udowodniła, że nie zasługuje na taką lojalność rodaków, jaką była obdarzana, teraz jestem Niewiernym Tomaszem, uwierzę gdy zobaczę.

Co do ewentualnej przegranej z Gibraltarem, to tak, uważam, że możemy przegrać, wielokrotnie już pokazywaliśmy, że na to akurat nas stać, a kolejne przegrane pozostaną tylko formalnością.

 

Jednak by nie było tak oschle, coś do śmiechu, wyłapane wczoraj - PZPN - Polska Znowu Przegra z Niemcami. ;)

Jeszcze chyba wszyscy pamiętamy,jak to mieliśmy rozjechać na Mistrzostwach Swiata w Germanii,patałachów z Ekwadoru :D . I całkiem nie dawno San Marino prowadziło z nami 1-0 :D . Wszelkie obawy o wynik z Gibraltarem są jak najbardziej uzasadnione!



#27 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2014 - 12:04

Zgroza, jaka jednomyślność w obstawianiu wyniku, bukmacherzy pójdą z torbami. :lol:  ;)



#28 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 25 luty 2014 - 12:08


 

 

Inna sprawa - piszecie, że trzeba olać naszą kadrę. Tylko że w prawie 40 milionowym kraju nie ma alternatywy dla piłki. Zresztą, gdyby oni weszli do tego ćwierćfinału Euro 12 - to do dziś o niczym innym by się nie mówiło...

 

Żartujesz czy piszesz poważnie - nie ma alternatywy dla piłki ? :o Nasi piłkarze ręczni, choć są w światowej czołówce nie zdybywają seryjnie medali na największych imprezach, a słyszałeś by ktoś miał do nich pretensje, że im się nie chciało. Bo to są prawdziwi sportowcy, mężczyźni, którzy walczą do upadłego. Porównywanie ich dla naszych kopaczy z nastroszonymi fryzurkami byłoby dla nich uwłaczające. To tylko pierwszy z brzegu przykład. Można je mnożyć: skoczkowie narciarscy, panczeniści, siatkarze, kajakarze, niektórzy lekkoatleci. Owi kopacze w zdecydowanej większości nie mają ambicji, nie prezentują średnich choćby umięjetności, a poza tym trudno mi oprzeć sie wrażeniu, że gra w repreezentacji nie jest dla nich jakimkolwiek honorem. Po co się wysilać skoro i tak w klubie kasa leci. Tych ludzi określasz mianem kadry ? Na bycie kadrowiczem - rezprezentantem 40 - milionowego kraju w środku cywilizownej Europy trzeba sobie zasłużyć, a oni w zdecydowanej większości załapują się bo "wybitni selekcjonerzy" nie są w stanie nikogo lepszego znaleźć. Zobacz kogo mamią polskim obywatelstwem nasi reprezentacyjni "łowcy talentów" ? Frustratów, którzy nie załapali się do swoich narodowych reprezentacji, wokoł których nasze media robią wrzawę jakby to byli następcy wirtuozów futbolu. Polska piłka nożna to rozdęty, pusty w środku balon, zepsuty korupcją, niekompetencją, lenistwem, układami i ciągle lejącym się strumieniem pieniędzy. Media przeżywają co jakiś czas wielką ekscytację bo pięciu czy sześciu naszytch reprezentantów gra w Lidze Mistrzów...... Genialne co ? Pięciu z 40 - milinowego narodu, którym się chciało i coś rzeczywiście osiągnęli.

Otoczka naszego futbolu też wspaniała - stadionowe rozpierduchy sięgają już trzeciej i niższych lig. Zabezpieczenia przejazdów "kibiców" przez centra miast, na stadiony i dworce kolejowe kosztują miliony......, po ty tylko by ci mogli bezkarnie napier....... butelkami w przechodniów, policjantów i samochody. 

Mam prawie 50 lat i pamiętam POLSKĄ REPREZENTACJĘ PIŁKARSKĄ, oglądałem finał IO w Monachium (1972), wielkie mecze z Anglią w Chorzowie i na Wembley (1973), MŚ w Niemczech (1974), eliminacyjne boje z Holandią, MŚ w Hiszpanii (1982), MŚ w Meksyku (1986)..... itd,itp. Byłem jednym z najwiernieszych kibiców, dałem się także uwieść magii ostatnich ME w Polsce i na Ukrainie, piłka nożna była dla mnie spektaklem, niesamowitym przeżyciem. Dlatego właśnie  nie mogę pozostać obojętny na afery korupcyjne, machinacje związane z zakładami bukmacherskimi, wpływy na futbol azjatyckich organizacji mafijnych, gigantyczne, niczym nieuzasadnione pieniądze, które przepływaja przez "przemysł piłkarski", będące z pewnościa w wielu przypadkach pieniędzmi brudnymi, fałszerstwa związane z rzeczywistymi i deklarowanymi sumami transferowymi. Dotyczy to nie tylko polskiej piłki, ale jej los obchodzi mnie najbardziej. To co piszę nie jest wyrazem niechęci do tej dyscypliny, przeciwnie ...... to wyraz ogromnej tęsknoty za prawdziwymi emocjami, których kiedyś mi dostarczała. Olądając mecz nie chcę sia zastanawiać - czy oni grają na poważnie, czy wszystko jest ułożone. 

Do cholery !!!!! - przecież to nie jest amerykański wrestling.


  • Kamil Z. i Ricci lubią to

#29 OFFLINE   Ricci

Ricci

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaŻagań

Napisano 25 luty 2014 - 12:56

Popieram Roberta,i taka konkluzja a propos polskiego sportu...Im biedniej,tym lepiej!



#30 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 25 luty 2014 - 13:06

Popieram Roberta,i taka konkluzja a propos polskiego sportu...Im biedniej,tym lepiej!

 

Bo prawdziwe, choć czasem nieoszlifowane diamenty, wychodzą tylko z biedy. Wtedy jest motywacja, abmicja, determinacja by pokazać coś światu.

Jednak do szlifu jakiś mecenat sponsora, co mądrze grosz zainwestuje, bywa przydatny.



#31 OFFLINE   Voldemort

Voldemort

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaMałopolska
  • Imię:Jacek

Napisano 25 luty 2014 - 13:25

Czwarte miejsce w grupie realne, choć nie postawił bym stówy u bukmachera.



#32 OFFLINE   tomas24

tomas24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 157 postów
  • LokalizacjaWarmia
  • Imię:Tomasz

Napisano 25 luty 2014 - 21:57

Znowu ( jak zawsze) będą baty ! A co do Gibraltaru to nasza drużyna w końcu zagra z kimś jak równy z równym co nie przesądza , że wygramy - dopóki piłka w grze . . . piłka jest okrągła . . itp , itd , etc.

 

Obstawiam;

 

             Polska - Gibraltar

u nich;          0  -  1

 

u nas;          0  -  0  przy pełnych trybunach niesieni dopingiem kibiców


Użytkownik tomas24 edytował ten post 25 luty 2014 - 21:58


#33 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6254 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 25 luty 2014 - 23:04

Panie Robercie, 100% poparcia Pańskiej tezy. Tylko co z tego wynika? 

Mój postulat - zero kasy dla piłki kopanej, po kilku latach jest szansa na odzyskanie motywacji młodych chłopaków. Może zechcą zagrać dla polskiej flagi i Mazurka Dąbrowskiego. Wtedy mamy szansę na wyrwanie tej dyscypliny z czarnego bagna pieniędzy.  :mellow:


  • tomas24 i skippi66 lubią to

#34 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 25 luty 2014 - 23:12

A jak nie przejdą eliminacji, to na Gibraltar ich  :lol:



#35 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 26 luty 2014 - 01:04

Ja osobiście piłką kopaną już dawno się nie interesuję, szczególnie tą w wykonaniu naszej "reprezentacji". I tak sobie myślę, że lepiej byłoby przeznaczyć choć część tej kasy, którą się tam topi, na inne sporty, może zimowe, albo na inne gry zespołowe jak ręczna czy coś jeszcze innego.



#36 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 26 luty 2014 - 16:46

Kibicem nie jestem, kopytówa mnie nie interesuje, ale czasami oglądam mecze reprezentacji. Otóż zauważyłem że te nasze mistrze pokroju Lewandowskiego et consortes, te grające w zachodnich klubach, to są zwykli oszuści. Co i rusz bowiem bombardowany jestem informacjami  w tivi, ile to wspaniałych goli strzelił Lewandowski grając w tej swojej Borussi. Natomiast w reprezentacji nie strzela nic. Nawet jest mało widoczny. Wniosek jest prosty: on się nie udziela bo boi się kontuzji. Jak tu se kulasa uszkodzi grając mecz reprezentacyjny, tam usiądzie na ławie i kasa się skończy. Łajzę nie interesuje reprezentacja, honor i ojczyzna, tylko kasa którą zarabia w klubie. Taki szmondak i gówniarz.

Tak uważam.



#37 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1618 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 26 luty 2014 - 17:34

Marudzicie, ja sobie dziś zarzucę LM. Liczę, że Schalke powalczy.

Robert B. - pisząc, że nie ma alternatywy miałem na myśli popularność.
Uwierz mi, gdyby był sukces na Euro - to Stocha i Kowalczyk(nie wspominając o łyżwach) nikt by aż tak nie przeżywał.

Football jest globalny. Niesie najwięcej emocji. I dlatego jest najlepszy...

#38 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 26 luty 2014 - 17:53

Szanse są .....
Na ośmieszenie głównego sponsora: Biedronka,
Na utwierdzenie kibiców, że trawa była za zielona,
Na udowodnienie podatnikom, że wydane pieniądze na orliki to
marnotrawstwo,
Na skompromitowanie Polski,
i na wiele innych skrajnych przypadków.

#39 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 26 luty 2014 - 18:07

A jak nie przejdą eliminacji, to na Gibraltar ich  :lol:

Żeby tak małemu krajowi jeszcze bardziej reprezentacje osłabić?? :D


  • Dagon lubi to

#40 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 26 luty 2014 - 19:06

Marudzicie, ja sobie dziś zarzucę LM. Liczę, że Schalke powalczy.

Robert B. - pisząc, że nie ma alternatywy miałem na myśli popularność.
Uwierz mi, gdyby był sukces na Euro - to Stocha i Kowalczyk(nie wspominając o łyżwach) nikt by aż tak nie przeżywał.

Football jest globalny. Niesie najwięcej emocji. I dlatego jest najlepszy...

 

Masz rację tylko pomyśl czy sukces na Euro był w ogóle realny ?  

Może i marudzimy, zwłaszcza ja......, ale po prostu marzy mi się silna polska piłka.

Pewnie jestem niekonsekwentny, ale dziś też pooglądam LM......, mając nadzieję, że gra będzie na poważnie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych