Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kamizelki wedkarskie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
247 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   BamboTM

BamboTM

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaChrzanów
  • Imię:Tomek

Napisano 02 czerwiec 2016 - 20:17

Witam, zastanawiam się ostatnio nad zmianą kamizelki bo obecna zaczęła mnie strasznie irytować  :angry: ... I tak oto znalazłem takie coś:

http://www.fishing-m...735-k18074.html

Spotkał się ktoś już z tym produktem, są w niej od wewnątrz jakieś kieszenie np na dokumenty itp o ogólnie proszę o jakieś opinie po kontakcie ewentualnym użytkowaniu 



#142 OFFLINE   mmiedzianyy

mmiedzianyy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 94 postów
  • LokalizacjaPodlaskie
  • Imię:Marcin

Napisano 08 czerwiec 2016 - 10:12

Ostatnio macałem w sklepie, z tego co pamiętam to ta "kieszonka" z literą "R" jest pod spodem wszyta folią zapinaną na suwak na dokumenty. Widać to zresztą na 3cim zdjęciu.

1458897421.jpg

Całkiem pojemna jak na tak małe gabaryty.



#143 OFFLINE   mmiedzianyy

mmiedzianyy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 94 postów
  • LokalizacjaPodlaskie
  • Imię:Marcin

Napisano 09 czerwiec 2016 - 08:46

Jak radzicie sobie z noszeniem wody/termosu i czegoś na ząb na rybach? Ja zawsze mam wszystko w plecaku a najdrobniejsze i najprzydatniejsze rzeczy poupychane w kieszeniach.

Ciekawią mnie wasze rozwiązania.



#144 OFFLINE   BamboTM

BamboTM

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaChrzanów
  • Imię:Tomek

Napisano 12 czerwiec 2016 - 21:54

Znalazłem ostatnio taki filmik  jest tam co nieco o tej kamizelce we środę jadę do sklepu ją oglądnąć 



#145 OFFLINE   stone

stone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaŁagiewniki
  • Imię:Tomasz

Napisano 13 czerwiec 2016 - 13:28

Jak radzicie sobie z noszeniem wody/termosu i czegoś na ząb na rybach? Ja zawsze mam wszystko w plecaku a najdrobniejsze i najprzydatniejsze rzeczy poupychane w kieszeniach.

Ciekawią mnie wasze rozwiązania.

Wędkuję z torbą biodrową na pasie.Kanapkę jakoś do niej upcham ale o wsadzeniu do środka termosu nie ma mowy.Na przyszły rok na zimowe chodzenie za pstrągiem zakupie sobie coś takiego :

https://www.decathlo...id_8359129.html   

Myślę że to praktyczny pokrowiec na termos, który można przewiesić sobie przez ramię.



#146 OFFLINE   GoLoManoLo

GoLoManoLo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaDziki Wschód ;)

Napisano 19 czerwiec 2016 - 08:49

U mnie wchodzi w grę tylko pas biodrowy. Nie wiem jak lekki był by plecak i tak rosa na plecach,czego strasznie nie lubię. W pas wejdzie prowiant na lekko,mała butelka wody i trochę przynęt sprytnie poupychanych w swojej roboty pokrowce i pudełka. Dodam,że pas z decathlonu solognac, bardzo dobra cena do jakości wykonania.

#147 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2119 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 24 czerwiec 2016 - 16:29

szukam kamizelki dużą kieszenią na plecach  ale zapinaną z boku , tak żeby można było swobodnie sięgnąć po zawartość , co byście doradzili



#148 OFFLINE   stone

stone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaŁagiewniki
  • Imię:Tomasz

Napisano 24 czerwiec 2016 - 16:37

Na pewno Daiwa Wilderness Wading Waistcoat i Ropiks 004-0


Użytkownik stone edytował ten post 24 czerwiec 2016 - 16:37

  • Robas lubi to

#149 OFFLINE   Cwaniak

Cwaniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Cyliński

Napisano 24 czerwiec 2016 - 17:09

Witam, zastanawiam się ostatnio nad zmianą kamizelki bo obecna zaczęła mnie strasznie irytować  :angry: ... I tak oto znalazłem takie coś:

http://www.fishing-m...735-k18074.html

Spotkał się ktoś już z tym produktem, są w niej od wewnątrz jakieś kieszenie np na dokumenty itp o ogólnie proszę o jakieś opinie po kontakcie ewentualnym użytkowaniu 

 

Użytkuję tą kamizelkę od 2 msc. Sam bym jej pewnie nie kupił,ale dostałem ją od kolegów z pracy ;)

Według mnie bardzo fajna i wygodna.Spokojnie mieszczę w niej 4 podręczne pudełka z przynętami.Całe plecy to w zasadzie wodoszczelny plecak,który można jeszcze rozsunąć tym samym poszerzając go.Spokojnie wejdzie termos,jakaś kanapka i pudełko z mniej używanymi przynętami,ale mogącymi się przydać.Bardzo fajna jest też kieszeń na lewej piersi-wodoszczelna-mieszczę  w niej dokumenty i telefon. 3 miejsca na najpotrzebniejsze narzędzia typu peny,nożyczki,szczypce oraz nieduża kieszonka w której ja trzymam kilka paczek przyponów,agrafek.Na prawej piersi paski których dobrze trzymają się okulary oraz miarka no i jakieś miejsce z boku na dodatkową wędkę,ale nie jest to wygodne rozwiązanie.Oryginalny wygląd też jest atutem-raz usłyszałem od przypadkowego gościa że wyglądam jak snajper :D Minusem z pewnością jest grubawy materiał przez co przy obecnych temperaturach jest dosyć gorąco,ale ja wtedy rozsuwam ją i jest znacznie lepiej. Od środka nie ma żadnych kieszonek. Według mnie bardzo fajna,wygodna i oryginalna.To po krótce tyle :)


  • BamboTM lubi to

#150 OFFLINE   BamboTM

BamboTM

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaChrzanów
  • Imię:Tomek

Napisano 30 czerwiec 2016 - 10:00

Użytkuję tą kamizelkę od 2 msc. Sam bym jej pewnie nie kupił,ale dostałem ją od kolegów z pracy ;)

Według mnie bardzo fajna i wygodna.Spokojnie mieszczę w niej 4 podręczne pudełka z przynętami.Całe plecy to w zasadzie wodoszczelny plecak,który można jeszcze rozsunąć tym samym poszerzając go.Spokojnie wejdzie termos,jakaś kanapka i pudełko z mniej używanymi przynętami,ale mogącymi się przydać.Bardzo fajna jest też kieszeń na lewej piersi-wodoszczelna-mieszczę  w niej dokumenty i telefon. 3 miejsca na najpotrzebniejsze narzędzia typu peny,nożyczki,szczypce oraz nieduża kieszonka w której ja trzymam kilka paczek przyponów,agrafek.Na prawej piersi paski których dobrze trzymają się okulary oraz miarka no i jakieś miejsce z boku na dodatkową wędkę,ale nie jest to wygodne rozwiązanie.Oryginalny wygląd też jest atutem-raz usłyszałem od przypadkowego gościa że wyglądam jak snajper :D Minusem z pewnością jest grubawy materiał przez co przy obecnych temperaturach jest dosyć gorąco,ale ja wtedy rozsuwam ją i jest znacznie lepiej. Od środka nie ma żadnych kieszonek. Według mnie bardzo fajna,wygodna i oryginalna.To po krótce tyle :)

Dzięki za odpowiedź jestem w sumie zdecydowany na zakup niestety zamówiłem w sklepie internetowym z okolicy i ciągle jej nie ma w hurtowni.....



#151 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 774 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 15 listopad 2016 - 19:55

Odkopię trochę temat,a więc zastanawiam się nad kupnem swojej pierwszej kamizelki spiningowej i zaciekawiła mnie ta:

 

http://www.ropiks.sk...-wedkarska.html

 

czy ktoś z kolegów ma lub użytkuje wyżej wymienioną kamizelkę?jak się sprawuję?jak z jej trwałością?czy warta jest swojej ceny?czy za tą kwotę można kupić coś lepszego?



#152 OFFLINE   TOMI803

TOMI803

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 15 listopad 2016 - 20:05

Odkopię trochę temat,a więc zastanawiam się nad kupnem swojej pierwszej kamizelki spiningowej i zaciekawiła mnie ta:

 

http://www.ropiks.sk...-wedkarska.html

 

czy ktoś z kolegów ma lub użytkuje wyżej wymienioną kamizelkę?jak się sprawuję?jak z jej trwałością?czy warta jest swojej ceny?czy za tą kwotę można kupić coś lepszego?

Widać że porządna! Klenie będą stać przed Tobą w dwuszeregu :D  :D   Nosiłbym :D   :good:



#153 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 774 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 15 listopad 2016 - 20:14

Widać że porządna! Klenie będą stać przed Tobą w dwuszeregu :D  :D   Nosiłbym :D   :good:

 

Tomku mówisz że spojrzenie dzikich kaczek nad Białą bezcenne?  :P

a tak na poważnie to wychodzę z założenia że jak już coś kupować to dobrego żeby posłużyło na kilka sezonów  :)


  • TOMI803 i patzaw26 lubią to

#154 OFFLINE   TOMI803

TOMI803

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 15 listopad 2016 - 20:25

Nad Białą, Ropą, Dunajcem...    Kamizelka z wyglądu fajna i jak już pisałem-widać że porządna :good: 

Co ważne, to siateczka dzięki której w upalne dni będzie troszkę "lżej"



#155 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 774 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 15 listopad 2016 - 20:56

Tak ta siateczka w lato to naprawdę się przyda bo z plecakiem było nie wygodnie i gorąco i generalnie mi przeszkadzał przy zarzucaniu.


Użytkownik Voiteh edytował ten post 15 listopad 2016 - 20:56


#156 OFFLINE   cys82

cys82

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 154 postów
  • LokalizacjaBusko Zdrój - Żerniki Górne
  • Imię:Krzysiek

Napisano 15 listopad 2016 - 21:54

@Voiteh

ja mam taką http://www.ropiks.sk...-brodzenia.html  , poprosiłem Pana Jana o przedłużenie i uszycie na wymiar. Dodatkowo poprosiłem o dwie kieszenie z gumką na bokach na bidon - butelkę na wodę. Całkowity koszt z przesyłką wyniósł mnie 229 zł. Wykonanie, materiał i funkcjonalność - SUPER. Kieszenie wypchane kilkoma pudełkami woblerów, i nie czułem nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia na karku. W miejscu gdzie spoczywa kamizelka na karku jest dość przyjemny sztywniejszy materiał, co ważne fajnie rozkłada ciężar całej kamizelki. Przewiewna i wygodna.Niby przedłużana ale spokojnie brodziłem w niej latem w Dunajcu Jak coś daj znać podeślę jakieś zdjęcia na priv albo w wątku.

Pozdrawiam



#157 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 774 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 15 listopad 2016 - 22:08

Jak mawiają 1-wszy wybór najlepszy i chyba się zdecyduje jednak na tą do której podałem link,ewentualnie jeszcze tą biorę pod uwagę:

http://www.ropiks.sk...pinningowa.html



#158 ONLINE   Michał.

Michał.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1596 postów
  • LokalizacjaSan Escobar

Napisano 16 listopad 2016 - 20:13

ludzie chwalą sobie te kamizelki http://www.ropiks.sk...pinningowe.html ale ja się jednak zdecydowałem na simmsa ;)



#159 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 613 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 16 listopad 2016 - 20:23

...ale ja się jednak zdecydowałem na simmsa ;)

którego jeśli można wiedzieć ? bo tez szukam i każda opinia pomocna.


Użytkownik RulleZ edytował ten post 16 listopad 2016 - 20:23


#160 ONLINE   Michał.

Michał.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1596 postów
  • LokalizacjaSan Escobar

Napisano 16 listopad 2016 - 20:36

simms headwaters mesh vest 

SD.jpg






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych