Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

WARSZAWSKI RYNEK CASTINGOWY - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 15 październik 2006 - 07:22

Remku@ ja wiem, że jesteś zaganiany i jest dużo bieżących tematów. Chciałem tylko zaznaczyć, że temat dla wielu użytkowników jest ważny. Wiesz, że sam mam nie najgorsze maszynki, a miałem na myśli wielu kolegów, którzy na łamach forum szukają, wypytują się, próbują importować z różnym skutkiem.Chciałem, żeby była to uwaga konstruktywna.
Teraz czas na pisanie tego tekstu nie jest najlepszy. Sezon dla wielu powoli się kończy, Szczupaczkom powoli zaczną rosnąć brzuszki... , a półki sklepowe zaczną zarastać kurzem jak to u nas. Dopiero po wiosennych targach nowe dostwy ożywią regały sklepowe. Z drugiej strony pozostaje tradycja prezentów gwiaztkowych i coroczne zapytania - co kupić sobie i najbliższym. Samo życie.

pozdrawiam

#42 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 16 październik 2006 - 15:47

Ciekaw jestem kiedy będzie informacja na temat rynku na Śląsku. ???
Dziwnym zbiegiem okoliczności nie ma żadnych informacji o takowych sklepach w okolicy Katowic.
Czy to jest celowe działanie czy też przypadek ????

#43 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 16 październik 2006 - 18:00

@Cezorator, Myślę że masz tutaj pole do popisu. Tak samo można powiedzieć, że nie ma artykułów o rynku na podlasiu czy lubelszczyźnie i innych rejonach (przepraszam że nie wymienię wszystkich). A poza tym chyba żaden z szanownych Panów Redaktorów na śląsku nie mieszka co znacznie utrudnia zbieranie danych. Tak więc do dzieła :D

#44 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 16 październik 2006 - 18:21

@Cezorator, Myślę że masz tutaj pole do popisu. Tak samo można powiedzieć, że nie ma artykułów o rynku na podlasiu czy lubelszczyźnie i innych rejonach (przepraszam że nie wymienię wszystkich). A poza tym chyba żaden z szanownych Panów Redaktorów na śląsku nie mieszka co znacznie utrudnia zbieranie danych. Tak więc do dzieła :D

No własnie to nie takie proste :( :(

Śląsk jest największą aglomeracją w Polsce. Ilość wędkarzy u nas jest porównywalna z województwem Mazowieckim.
W pobliskich salonach wędkarskich nie spotkałem takowego sprzętu. W Sosnowcu jest ponoć największy salon wędkarski w Polsce , a takowego sprzętu nie mają :
http://www.pacificpeche.pl/index2.php?pod_id=2&jezyk_id= 1

Tak się zastanawiam, czy w naszym regionie na naszych wodach taki sprzęt sie po prostu nie sprawdza i w związku z tym nie ma niechodliwego sprzętu w sklepach.
Ale może jestem w błędzie???????
Znam jeszcze kilka innych dużych salonów i także nie powiem by w nich było inaczej.



#45 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 październik 2006 - 18:44

Cezorator,
Wszystko związane jest z opłacalnością biznesu. Uwierz mi, że zapotrzebowanie na wędki castingowe jest minimalne w porówananiu z wędkami spinningowymi czy karpiowymi. Tak samo z przynętami. Myślę, że blaszek obrotowych i gum sprzedaje się 100x więcej niż sliderów.

pozdrawiam
Remek

#46 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 16 październik 2006 - 18:45

Witam,
@Cezarator, bywam na Śląsku bardzo często i dużo sie ponim poruszam. Odwiedzam równiez sklepy wędkarskie, bo ceny są niższe niż u mnie w Poznaniu. Co do sprzetu castingowego to praktycznie nieistnieje. W jednym ze sklepów wedkarskich w Siemianowicach Śląskich zobaczyłem woblery Salmo, jak zapytalem o jerki to gostek z za lady wypytywał co to jest :huh: jak wyjasnilem mu po krótce naczym polega łowienie jerkami, skwitował to ,ze na śląsku niewolno lowić na szarpaka, więc pewnie dlatego nikt nie pyta o takie przynęty. :huh: No coments. W Gliwicach jest duzy salon wedkarski nazywa sie team samol. Tam dostaniesz sprzet do jerkowania. Widziałem kije Team Dragon jerk i Ron Thompson z uchwytami castingowymi, oraz bezsterowce do szarpaka, jednak z multikow to już tylko wyciągarki na dordze i chyba jakaś podróba ABU. Świadomie piszę wyłacznie o jerkowaniu bo wędzisk i kołowrotków do castingu nie widziałem nigdy.
to jakby tyle...
Jerzy

a tak na marginesie Sosnowiec to nie Śląsk :lol: :lol: :lol:

#47 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 16 październik 2006 - 18:56

Witam,
W Gliwicach jest duzy salon wedkarski nazywa sie team samol. Tam dostaniesz sprzet do jerkowania. Widziałem kije Team Dragon jerk i Ron Thompson z uchwytami castingowymi, oraz bezsterowce do szarpaka, jednak z multikow to już tylko wyciągarki na dordze i chyba jakaś podróba ABU.
a tak na marginesie Sosnowiec to nie Śląsk :lol: :lol: :lol:

Oczywiście dobrze wiem, że Sosnowiec to nie Śląsk tylko Zagłębie. Miałem na myśli województwo śląskie :D :D :D
A czy ten salon w Gliwicach to jest ten po lewej stronie przy drodze jak sie jedzie na Rybnik ?????


#48 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 16 październik 2006 - 18:59

Tak kolego z Zagłebia. Team Samol jest na ulicy Rybnickiej. oferta jak na polskie warunki imponująca. podobno w Rudzie Śląskiej jest duży salon wędkarski, ale jakoś jeszcze na niego nie trafilem, może w listopadzie.
:D


#49 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 16 październik 2006 - 19:24

Tak kolego z Zagłebia. Team Samol jest na ulicy Rybnickiej. oferta jak na polskie warunki imponująca. podobno w Rudzie Śląskiej jest duży salon wędkarski, ale jakoś jeszcze na niego nie trafilem, może w listopadzie.
:D

Ten sklep to Jeżozwierz. Znajduje się w Rudzie Śląskiej - Kochłowice. Bardzo fajny sklep i ma niskie ceny.
Kupiłem tam wiele rzeczy i jestem zadowolony z obsługi:
http://www.jezozwierz.pl/
Poza tym mają własny duży parking.

Polecam ten salon oraz ten:
http://www.salony-we...om.pl/index.php
szczególnie ten w Sosnowcu :D :D :D :D :D


#50 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 16 październik 2006 - 19:36

Dzieki cezarator, Do kochłowic wstąpie napewno ale do sosnowca..... :huh: :huh: :huh:

jerzy

#51 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 16 październik 2006 - 20:17

Dzieki cezarator, Do kochłowic wstąpie napewno ale do sosnowca..... :huh: :huh: :huh:

jerzy

A to takie gościnne miasto :D :D :mellow: :mellow: :mellow:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych