Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

UWAGA UWAGA UWAGA! Praca poszukiwana :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1833 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 21 marzec 2014 - 20:14

Dobry wieczór!

 

Nie słyszał ktoś z Was o jakiejś rozwojowej i ciekawej pracy (a może sam kogoś poszukuje?) dla młodej, bystrej i inteligentnej dziewczyny na terenie Warszawy lub bliskich jej okolic?

 

Ma 5-letnie doświadczenie w branży logistycznej :) Ukończyła Politechnikę Warszawską.

 

Biegle włada językiem angielskim i na poziomie podstawowym włoskim. Sympatyczna, o miłej aparycji. Dokładna, skrupulatna.

 

Zaznajomiona jest z : TETA Constellation, Symfonia, CRM, ROKOS.

 

Bez wahania za nią poręczę i ma moją pełną rekomendację :)

 

Ewentualnie może słyszeliście o jakimś zajęciu księgowego z 5-letnim doświadczeniem? :)

 

(mowa o moim braciszku)

 

Dokładny, pracowity. Zaznajomiony z Symfonią i Puzzle :) Również w 100% rekomenduję go jako dobrego pracownika.

 

 

Dziękuję za odzew. Ewentualne sugestie, oferty przedstawcie w wątku lub w korespondencji prywatnej.

 

 

Spokojnej nocy!

 

W.


Użytkownik Wojtek B. edytował ten post 21 marzec 2014 - 20:23

  • @slider@ i krystiano1981r lubią to

#2 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 21 marzec 2014 - 20:29

Kierowców c+e z adr Wojtku to od wczoraj trzech bym potrzebował :D siostra moja 20letnia szukała pracy niedawno w Warszawie, i w końcu wyszło że dojeżdża 20km za Warszawę.

#3 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1833 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 21 marzec 2014 - 20:35

Przykre są polskie realia. Trzeba próbować. Może akurat ktoś z Was o czymś słyszał :)? Jak się nie zapytam, to się nie dowiem :)

 

Na jerkbaicie jest pełen przekrój zawodowy. To dobre miejsce by podjąć dodatkowe poszukiwania  :highfive:



#4 OFFLINE   NARA

NARA

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 748 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 20:51

http://www.bat.com.p...ndocument&SKN=1



#5 OFFLINE   kapi81

kapi81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Piotr

Napisano 21 marzec 2014 - 20:54

http://www.bat.com.p...ndocument&SKN=1

zapomnij bez znajomosci

#6 OFFLINE   dawidostroda

dawidostroda

    Forumowicz

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPip
  • 149 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 20:57

Kierowców c+e z adr Wojtku to od wczoraj trzech bym potrzebował :D siostra moja 20letnia szukała pracy niedawno w Warszawie, i w końcu wyszło że dojeżdża 20km za Warszawę.

a coż to deficyt na kierowców w Stolicy ? :) hm no to trzeba zaczać się co raz mocniej cenić :) pozdro 


Użytkownik dawidostroda edytował ten post 21 marzec 2014 - 21:01


#7 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1619 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 21 marzec 2014 - 22:03

jeśli brat jest księgowym to niech próbuje do Wielkiej Czwórki(chyba, że właśnie z niej uciekł :lol: ). Orka, ale pieniądze raczej spoko.(zależy co komu pasuje)

A co do znajomości - to często mity. Sam trafiłem na staż do Big4 bez większych trudności. 


  • Wojtek B. lubi to

#8 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 21 marzec 2014 - 22:19

a coż to deficyt na kierowców w Stolicy ? :) hm no to trzeba zaczać się co raz mocniej cenić :) pozdro


po długiej rozmowie telefonicznej myślę że Kolegę uświadomiłem w sytuacji na rynku pracy jeśli o kierowców chodzi :D 5 czy 6 tys za taki system pracy to mało, bo trzeba jeździć....nikt nigdy nie wymagał od nikogo czegoś ponad przeciętne możliwości ale najchętniej każdy by siedział tylko w kabinie na parkingu albo chciał jeździć autostradami z punktu a do punktu b na trasach tygodniowych :D co jest najsmieszniejsze to 90% kierowców z c+e obecnie na rynku to ludzie z zerowym lub max rocznym doswiadczeniem z zawodu piekarze, murarze, kucharze i cala masa ludzi po dziwnych kierunkach studiów:D kierownice w prawo skręcić umie, w lewo też czasem uda mu się tak zmieniać biegi że auto nie pali 50l na setkę , ale jak trzeba dolać oleju do silnika albo rozplandeczyc górę od naczepy to już zdolności się kończą i jest pretensja :D

#9 OFFLINE   Maciej1979

Maciej1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Maciej

Napisano 21 marzec 2014 - 22:28

Praca dzisiaj to niestety tylko za granicami tego naszego pięknego kraju się kalkuluje.

#10 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 21 marzec 2014 - 22:35

Praca dzisiaj to niestety tylko za granicami tego naszego pięknego kraju się kalkuluje.

Z tym się absolutnie nie zgodzę bo chcieć to móc. Pracowałem 5 lat w NL w DHL wiec nie jest mi to obce. Teraz w Polsce mam lepiej płatna prace niż tam tyle ze jak kolega wcześniej napisał trzeba chcieć pracować a nie siedzieć i czekać na mega kasę z nieba.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
  • Pumba, Wojtek B. i krystiano1981r lubią to

#11 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1619 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 21 marzec 2014 - 22:40

No dokładnie, samo się nie zrobi. Układy i znajomości to najczęściej mity.  



#12 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 21 marzec 2014 - 23:06

Z tym się absolutnie nie zgodzę bo chcieć to móc...

Myślę że prawda leży gdzieś pośrodku, wszystko zależy od tego o jakiej pracy mowa. Odnoszę wrażenie że czym bardziej jest się wykwalifikowanym tym lepsze warunki by zostać w kraju.
Dla przykładu robotnicy wakacyjni u nas mają pod górkę, nie masz wykształcenia to tyraj za karę byleś na pysk nie padł i za minimalną rzecz jasna :)



#13 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 22 marzec 2014 - 06:31

Ale np. 3 000 000 rodaków wyjechało. W samym zeszłym roku wyjechało blisko 500 000. Coraz więcej "badaczy" podkreśla, że nie po to, żeby po prostu zarabiać, ale żeby założyć rodzinę i gdzieś zapewnić jej mieszkanie, albo dlatego że chcą mieć 2 dzieciaków. Robią to bo tu uważają to za niemożliwe. A za to że oni wyjechali to zapłacimy my, a nasze dzieci najwięcej. To jak to w końcu jest?


  • joker, Negra i staszek lubią to

#14 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 22 marzec 2014 - 07:50

Za to ze Jestesmy "zielona wyspa" i nie podzieliliśmy losu Hiszpani Wegier czy Grecji placa zwykli ludzie, to naszym kosztem Polska rozwija się na papierze tak jak teraz, to my płacimy za piękny wizerunak Naszego kraju na zewnątrz np ,czekając 5 lat w kolejce na zabieg, czy 120 zl rodzinnego jest ok.w stosunku do rodzicow ,którzy wychowują dzieciaka?Czy Polskie państwo troszczy się o swojego obywatela?Nie wspomnę o durnych przepisach ,które urzędnicy skwapliwie wykorzystują wyłącznie dla swojej wygody.Mam wielu znajomych w całej Europie rozni ludzie rozne narodowości wyznania mało ,który odwazylby się prowadzic firme w naszym dzikim kraju .......pozdrawiam M.K


  • witeg lubi to

#15 OFFLINE   Mario41

Mario41

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaMosty k.Lęborka
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Wysocki

Napisano 22 marzec 2014 - 08:07

Jak donoszą ostatnie badania 80% Polaków żyje w stresie a reszta w Wielkiej Brytanii :lol:



#16 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 22 marzec 2014 - 09:43

co jest najsmieszniejsze to 90% kierowców z c+e obecnie na rynku to ludzie z zerowym lub max rocznym doswiadczeniem z zawodu piekarze, murarze, kucharze i cala masa ludzi po dziwnych kierunkach studiów:

Wq....a mnie jak zdarza mi się czasami po jakiejś imprezie wracać do domu taksówką. Wsiadam, mówię adres: Lubelska a facet wpisuje Lubelską w GPS :o . To jest taksówkarz? to jest jakaś łajza. Ulica przy której jest jeden z głównych dworców PKP a gość nie wie. 20 lat temu byłem taksówkarzem, musiałem zdać egzamin a znajomość miasta mam w małym palcu ,samo to że się mieszka zobowiązuje do poznania miasta i jego historii.

A z tym doświadczeniem, to czasami z ogłoszeń wynika że szukają:

po studiach, w wieku do 30 lat z 25 letnim doświadczeniem na stanowisku kierowniczym i znajomością 3 języków obcych :P .

stanowisko:

konserwator powierzchni płaskich albo kosmetyczka wnętrz :P (w obydwu przypadkach ........no zgadujcie o kogo chodzi).

A'propos; ambasada brytyjska kogoś tam szukała ostatnio ale na czasowy okres .

kanadyjska też na stanowisko HR + podstawy księgowości ( w jednym i drugim przypadku coś ok. 7000/miesiąc czyli do łapy jakieś 5500 z czego samemu się płaci podatek co nam daje ok. 4800-4900 na czysto, albo coś koło tego).


  • Wojtek B. lubi to

#17 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 22 marzec 2014 - 10:09

,,Ale np. 3 000 000 rodaków wyjechało. W samym zeszłym roku wyjechało blisko 500 000. ''

Lwia część to ludzie którzy nie ukończyli szkoły, lub ukończyli bez ,,papierka" oraz Ci którzy papierek dostali (po prywatnych studiach za które w praktyce dostajesz bo płacisz a nikt nie wymaga) i nikt z oczywistych względów takiego pracownika przyjąć u nas nie chce, więc jak mają pracować fizycznie tu za 1tyś miesięcznie, to wolą zapewnić sobie jakikolwiek byt tam + socjal za dzieci i żyć nie umierać.

Jak się otworzy brama dla ukraińców to nam wschodni rynek zaleją i się problem wolnych miejsc pracy skończy
 



#18 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1619 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 22 marzec 2014 - 10:32

Proponuję więcej kierunków śmieciowych. Każdy chce być magistrem i zarabiać 7 k za pracę umysłową, a 90% nie jest do tego zwyczajnie zdolna, bo po prostu nie ogarnia intelektualnie.

A potem płacz, bo bezrobocie. Wystarczy mieć otwarty umysł i chcić pracować - a praca się znajdzie.

Jakoś wielu chętnych do bycia stolarzem nie ma... a proponuję zorientować się jak zarabia dobry stolarz. Lepiej niż niejeden prawnik. I ile bierze za zrobienie kuchni.

Problem jest gdzie indziej. Jak już się zarobi to 7 k, to to wcale nie jest gwarancja, że wystarczy nam na mieszkanie i godne życie. Bo jak się dostanie 3 k kredytu plus inne sprawy, to wracamy do pkt wyjscia.

Gdybym był po innych studiach, to bym stąd też pryskał... najlepiej do Australii.
  • Panek lubi to

#19 OFFLINE   jersey

jersey

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 22 marzec 2014 - 11:53

Wq....a mnie jak zdarza mi się czasami po jakiejś imprezie wracać do domu taksówką. Wsiadam, mówię adres: Lubelska a facet wpisuje Lubelską w GPS :o . To jest taksówkarz? to jest jakaś łajza.

1. nie pij, wrócisz swoją furą.

2. zadryń po zaprzyjaźnioną złotówę, zawiezie cię gdzie chcesz na pamięć.

3. jak już cię zwiezie do chałupy to na znak protestu pobij wszystie słoiki. złotówa z cytatu to na pewno słoik :)



#20 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 22 marzec 2014 - 12:00

@Wojciiech dobrze prawisz, powstał u nas swego rodzaju mit wśród starszego pokolenia, które przekonane jest że sukces wychowawczy (zwłaszcza w oczach sąsiadów) osiągnięty będzie wyłącznie poprzez wepchanie za wszelką cenę dziecka do liceum a później na studia. Wielu już na starcie czuje że to nie ich miejsce ale są na to skazani bo rodzice nie pomyśleli że liceum nic poza przepustką w górę nie oferuje.


  • Bluzer lubi to