Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

WYWIAD Z CHUCKIEM NORRISEM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 luty 2006 - 10:51

Największy zbiór faktów z życia Chucka, jaki ja znalazłem, jest tu:
http://www.chucknorris.glt.pl/

Moje subiektywne TOP 10 z tych, które dotąd przeczytałem (oczywiście na tę chwilę - bo jutro coś innego może mnie rozbawić - tyle tego jest :mellow:):

34. Jeśli powiesz Chuck Norris w Mongolii, ludzie zaczną cię kopać z półobrotu w twarz w jego imieniu. Zaraz po ich kopach zostaniesz kopnięty w twarz z półobrotu przez samego Norrisa.

53. Każdy może naszczać na podłogę w toalecie, ale tylko Chuck umie nasrać na sufit.

58. Chuck wymyślił maszynę czasu i cofnął się w przeszłość, żeby zapobiec zabójstwu Kennedy'ego. Kiedy Oswald strzelił, Chuck przyjął trzy pociski na swoją brodę. Głowa JFK eksplodowała ze zdziwienia.

75. Ktoś kiedyś zasugerował, że prawdziwe imię Chucka Norrisa to Henry. 10 sekund później znaleziono go martwego. Popełnił samobójstwo uderzając się 384 razy młotkiem w głowę, dusząc własnymi sznurowadłami i odgryzając sobie obydwie nogi.

93. Chuck Norris regularnie oddaje krew w PCK. Ale nigdy swoja.

94. Chuck Norris stracił dziewictwo wcześniej niż jego ojciec.

148. W 1979 roku Chuck Norris został pierwszym Murzynem, który wygrał maraton nowojorski.

153. Chuck Norris korzysta z dublerów. W scenach płaczu.

158. Chuck Norris używa swej lewej dłoni zamiast papieru toaletowego, a cukierki zjada nie wyjmując ich z opakowań.

181. Chuck Norris potrafi wybekac cały alfabet. Od tylu. Po łacinie. Na jednym wydechu. Stojąc na głowie. Przygrywając do tego na flecie.

207. Chuck Norris nigdy w życiu nie mrugnął. Nigdy.

Pozdro,
marcinesz

@Mich - trochę więcej luzu, tym bardziej, że do matematyki nie podejdziesz bez poczucia humoru. Tym bardziej, że Chuck Cię cały czas obserwuje B) ...

#22 OFFLINE   Michumm

Michumm

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów
  • LokalizacjaNysa

Napisano 06 luty 2006 - 11:32

@Marcinesz

Ale, Chuck nie jest śmieszny ani troszke, to :cry: mnie bardziej smieszy niż Norris. Poczucie humoru jak już wspomniałem mam ogromne.

Kolga mi opowiadał że podobno w Opolu, goście najarali się i jeździli maluchem do okoła ronda, ale zeby było smieszniej to jeździli do tyłu :D. Nagle przywalił w nich jakiś gościu autem, ktos tam zadzwonił po niebieskich. Kierowca ów malucha cały rozdygotany, a koledzy z tyłu się smieją :D, kierowca kaszlaka mówi że on nic.. ja naprawde... panie władzo...

Szefu w białej czapeczce z daszkiem powiedział:
-Panowie cpokojnie nie ma się czym martwić, gosciu, który w Was przypikował ma 2 promile alkoholu we krwi i jeszcze mówi że do tyłu jechaliście.

#23 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 06 luty 2006 - 11:35

:lol: :lol: :lol: