Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

casting na Bałtyku i nie tylko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Apisfisha

Apisfisha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:W

Napisano 06 kwiecień 2014 - 12:11

Witam

Kolegów zakładam ten watek gdyż sam jeszcze nie próbowałem i dlatego chciałbym poznać doświadczenie kolegów. Zaznaczam, że wszelkie dostępne na ten temat artykuły na tym forum jak i na innych już wchłonąłem, Chodzi żeby poznać jakie są możliwości na naszym Bałtyku ale i innych łowiskach np. Norwegia. Adeptem tej metody jestem od niedawna, ale całkiem nieźle mi idzie dlatego wydaje mi się że dobry sposób na obławianie dalekich miejscówek. Takich rzutów tak długich jeszcze nie miałem stałoszpulowcem. Słyszałem że w Norwegii jest popularna ta metoda do połowu z brzegu ciężkimi błystkami i lekkimi pilkerami 20-70 gram. Chciałbym poznać opinie kolegów co do sprzętu do tej metody multiki, wędki, plecionki, przynęty. Co polecaccie i co odradzacie. Przecież praktyczne doświadczenie jest najcenniejsze. Widziałem na Yutube filmik promujący przynętę  Sandeel Slug Savage Gearhttp://www.youtube.c...h?v=ZYuHUdst2ls i tam łowią dorsze na te sandeele więc niby dlaczego nie spróbować na casta.

pozdrawiam

Marcin W



#2 OFFLINE   Apisfisha

Apisfisha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:W

Napisano 09 kwiecień 2014 - 19:07

nikt nie ma doświadczenia, czy nie chce się podzielić? :(



#3 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 28 lipiec 2014 - 05:42

Wędka będzie dobra taka, która Ci obleci daną gramaturę jaką sobie zaplanujesz na metodę. Multik hmm... będę monotematyczny, ale revo toro NaCl 51 jeśli na bałtyk :D

Łowiłem nim z kutra i jestem zadowolony a gramaturę oblatuje sporą, od 20 do 200 nim ciskałem.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych