Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Kisajno w Gutach. Kto zna?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   piotr zamiara

piotr zamiara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 październik 2008 - 08:52

Mam możliwość kupienia domku z działeczką w Gutach nad jez. Kisajno. Pytanie tylko co jest warte to jezioro?

Rozumiem, że szczupaka nie ma tam zbyt dużo, ale i tak dla mnie szczupaki są jedynie w Szwecji. :oops:

Nastawiam się raczej na pływanie małym silnikiem spalinowym dookoła okolicznych wysepek i szukanie leszczy, płoci, linów - czyli generalnie białorybu.

Jak oceniacie to jezioro i jego atrakcyjność wędkarską?

Dla mnie najistotniejsze jest to, że wolno tam pływać na spalinach...(z wyjątkiem Dobskiego), ale istotnym warunkiem zakupu działki - jest atrakcyjność wedkarska tego jeziora...

Proszę o pomoc i informacje.

#2 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2423 postów

Napisano 02 październik 2008 - 12:09

Mam wrazenie ze na Mazurach pólnocnych troche szczupaka zostalo...niewiele ale zostalo. Jak nie na Kisajnie, to na Mamrach.
Jesli dzialka i dom OK, to kupuj.

#3 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 02 październik 2008 - 12:12

Już nie patrz od strony wędkarskiej, jak masz okazję kupić domek w fajnym miesjcu na Mazurach to się nie zastanawiaj a czy ryba jest to sam sprawdzisz i będziesz miał najlepsze informacje.

Pozdr.

Salmo

#4 OFFLINE   Maja 2

Maja 2

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaBartoszyce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Majewski

Napisano 22 sierpień 2020 - 22:28

Przepraszam, że odkopuję ale dzisiaj trochę mnie zatrzęsło  i muszę się wyżalić. Znajomy pokazał mi zdjęcia swojego kolegi, który łowi na tym jeziorze codziennie od dłuższego czasu piękne szczupaki. I zabiera.  Podobno po 5-6 szczupaków od 70 cm do ponad metra dziennie :( . Z tego co mówił zabiera wszystko co złowi. Zdjęcia nie pozostawiały złudzeń. Wszystkie z  okolic jakiegoś domku, jakby campingu, obok samochód. I szczęśliwy łowca z z dwoma pięknymi szczupakami w rękach a kilka na ziemi  :angry:. Niestety nie potrafię podać bliższych szczegółów, zdjęcia widziałem w przelocie przez kilka sekund. Smutno mi jak cholera...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych