Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dno i wodorosty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 06 październik 2008 - 10:21

Moze wzorem zachodnich campow i znanych lowisk powinno sie wprowadzic nieoficjalne czarne listy?
Zachecam miejscowych jerkbaitowcow do odpowiedniego porozmawiania z osobnikami tego typu ...

http://www.wcwi.pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=178& amp;page=view&catid=3&PageNo=1&key=8&hit=1

#2 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 06 październik 2008 - 11:00

Mi niestety link nie dziala. Pokazuje sie komenda nastepujaca:

Fatal error: Call to a member function getInfo() on a non-object in /usr/local/www/wcwi-mambo/components/com_zoom/www/view.php on line 99

Pozdrawiam
Tomek

#3 OFFLINE   rapia

rapia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Baranowski

Napisano 06 październik 2008 - 11:03

U mnie wyskakuje to samo


#4 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 06 październik 2008 - 11:05

CHyba link się zmienił - uaktualniłem ...

#5 OFFLINE   Zanderix

Zanderix

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1283 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:Maćkiewicz

Napisano 06 październik 2008 - 11:14

Ledwo z rana zdążyłem odpowiedzieć Komaczowi a tu proszę sam ujrzałem ten obraz nędzy i rozpaczy.

KUŹWA co pieprzony poniedziałek :angry:

Zanderix

#6 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 06 październik 2008 - 11:25


Ledwo z rana zdążyłem odpowiedzieć Komaczowi a tu proszę sam ujrzałem ten obraz nędzy i rozpaczy.

KUŹWA co pieprzony poniedziałek :angry:

Zanderix


Też załapałem doła :(
Jak można być takim debilem?

Potrafię zrozumieć prostego chłopa co nie wie co to Internet i z czym to się je (lub pije). Jego dziad mordował, ojciec mordował to i on w łeb wali. Inna logika.

Ale jak ludzie teoretycznie inteligentni takie rzeczy robią to u nas dobrze nie będzie...

Dziki naród...


#7 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4456 postów

Napisano 06 październik 2008 - 11:30

Witam,

Ja bym najchetniej wzial najwiekszego jerka jakiego mam w pudle ( bedzie okolo 30 cm), zapial morskie kotwiczki i z.........l w pusty lep. Moze by cos dalo.

Szkoda takiej rybki, na prawde.

Bujo

#8 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 06 październik 2008 - 11:30

Widzisz, na stronie ten Gostek wspomniał coś o odreagowaniu.
Żonie nie może przyp.....ć, bo pójdzie siedzieć, psa nie może kopnąć, bo może pójść siedzieć, to se kurna odreagował - zabił w majestacie prawa!
Czesiu Niemen kiedyś śpiewał: Dziwny jest ten swiat - swiat jes dziwny, bo dziwni ludzie zyją.
:(

#9 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 06 październik 2008 - 11:45

Też załapałem doła :(
Jak można być takim debilem?

Potrafię zrozumieć prostego chłopa co nie wie co to Internet i z czym to się je (lub pije). Jego dziad mordował, ojciec mordował to i on w łeb wali. Inna logika.

Ale jak ludzie teoretycznie inteligentni takie rzeczy robią to u nas dobrze nie będzie...

Dziki naród...
[/quote]


Hlehle powiem tak...moj dziad ani ojciec ryb nie łowili rowniez nie kłusowali na innej zwierzynie, ale ja zrobiłem podobnego boba co koleszka z tego linka.
Był to boleń 80+ złapany dwa lata temu..wtedy nie pomyslalem zeby go zmierzyc i puscic...poprostu chec zrobienia mu zdjecia ( aparat był w domu) i pokazania kolegom jaki jestem gość była tak wielka ze walnałem go w ŁEB !
Te dwa lata wystarczyły zebym zrozumiał ze zabieranie ryb jest do dupy i uwierz lub nie ale jestem teraz zapalonym zwolennikiem C&R - taka odmiana :D
Jesli ten ś.p. boleń miał byc ceną za zmiane mojego podejcia do wedkarstwa to chwała mu za to...

teraz to ja zwracam uwage ( jade z nimi krótko )miesiarzom jakim w pewnym stopniu byłem sam i wiem ze to pewnie hipokryzja ale niech to sie nazywa jak chce,mnie to nie interesuje,wazne ze dotarło do mnie ze miejsce ryby (kazdej..ciernika też :D)jest w wodzie
..i mam nadzieje ze przynajmniej kilka osob po moich namowach przejdzie na drugą strone
było złap i zabierz a jest ( nie zanosi sie zeby sie zmieniło) złap i wypuśc

ps nie ukrywam ze w twierdzeniu ze C&R jest ok upewniły mnie niektore wypowiedzi na tym portalu..DZIEKUJE WAM ZA TO :D

#10 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 06 październik 2008 - 11:48

Panowie, spokojnie. Dajecie się ponieść emocjom, a to przecież niska i obrzydliwa prowokacja. Prostak z niego, prawda, ale myślę, że doskonale wiedział jaka burza się rozpęta, kiedy powiesił na wcwi to zdjęcie (na marginesie - fatalne pod każdym względem). Teraz siedzi, chłonie nasze oburzenie i najwyraźniej odczuwa jakąś masochistyczną satysfakcję. Olać takiego gościa ciepłym moczem, to IMO najgorsza kara (bo o wypieprzeniu go raz na zawsze znad rybnych wód nawet nie marzę). Ten mały człowieczek prawdopodobnie może zaistnieć tylko w necie, nie dawajmy mu satysfakcji.

Chyba pamiętacie, że podobne numery robił petrus/gadda/wig-20, czy jak mu tam. Co ciekawe, panowie mieli podobny rodowód, w każdym razie znali się i swego czasu łowili razem. Na Forum prowadzili zajadłe dyskusje i obrzucali się błotem. Jak widać to świadczyło o klasie obu panów…

Na koniec dodam tylko, że poraża mnie imponująca demagogia tego prostaka, który – jak wprowadzą wymiary widełkowe – to będzie ich „skrupulatnie przestrzegał, bo nie lubi działać wbrew przepisom”. Zadziwiający przykład odmóżdżenia – jak mu władza powie, że białe jest białe, a czarne – czarne, to łaskawie uwierzy… Po co zaś teraz zabił – nikt nie wie, bo wypychanie takich trofeów odrobinę niemodne, a walory kulinarne takie, że nic tylko rzucić rybę świniom.


#11 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 06 październik 2008 - 12:27

– jak mu władza powie, że białe jest białe, a czarne – czarne, to łaskawie uwierzy…


Też bym uwierzył :D)

Krzysiek piszesz, że nasze wzburzenie jest dla niego nagrodą... Może na chwilę, ponieważ znam ludzi, którzy uwarzali go za dobrego kolegę (mam nadzieję, że tylko do tej pory), a w tej chwili się wstydzą. Znam tych ludzi i ja i są zajefajnymi kolegami. Mam nadzieję, że zrozumieją z jakim debilem się zadawali i gość więcej straci na tym co zrobił niż zyska...

#12 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 06 październik 2008 - 12:38

Chodziło mi o to, że przepis - przepisem, ale jest jeszcze etyka, niepisane normy zwyczajowe, a przede wszystkim zdrowy rozsądek.

Co do kolegów - to może masz rację, ale jak się kogoś zna, to mu się więcej wybacza...

Jako ciekawostkę mogę Wam powiedzieć, ze mam kolegę, który nie wypuszcza ryb o wysokich walorach kulinarnych. Czasem mi to przeszkadza, ale trzeba mu oddać sprawiedliwość, że nie przekracza granic zdrowego rozsądku. Otóż chłop w życiu by nie wziął takiej ryby, po szczupaki powyżej 3-4kg uważa za niejadalne. Nie interesują go również większe sumy, darzy je dużym szacunkiem – mimo, że są zapewne (nie wiem, nie próbowałem) smaczne. Tym bardziej nie rozumiem cezoratora…


#13 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4456 postów

Napisano 06 październik 2008 - 12:42

Witam,

@krzysiek- zeby zrozumiec debila trzeba sie znizyc do jego poziomu, wtedy zabije cie doswiadczeniem :D :D :D

Pozdrawiam,

Bujo

#14 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 06 październik 2008 - 12:43

Dobrze powiedziane, nie znałem tego. A zatem - nie mamy szans...


#15 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 06 październik 2008 - 13:54

Sławku w zeszłym roku złożyłem publiczną obietnicę Tomiemu 78. http://www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?name=Forums&a mp;file=viewtopic&t=12468&postdays=0&postorder=a sc&start=50 Danego wtedy słowa musiałem dotrzymać. Poza tym w tym Kubie napisałem coś w tym wątku: http://www.wcwi.pl/index.php?option=com_simpleboard&Item id=208&func=view&id=62879&catid=4 Danego słowa staram się dotrzymywać. Może to co zrobiłem jest do dupy, ale to jest dla mnie takie odreagowanie: szczucia, inwigilacji, prześladowań, obgadywania, oczerniania itp


Czy to jest jeszcze normalne?? :huh:
I teraz pytanie - skąd tak wszyscy szczują Cezoratora, niewinną dziewicę orleańską...
Naprawdę Cezorator, z resztą napisze też tam gdzie zaglądasz, samym faktem zabicia takiej ryby w zeszłym roku bardzo straciłeś w moich oczach. W tym roku uważam ze przegiąłeś pałę, ale cóż kleksy soię zdarzają każdemu. Ale twoja argumentacja jest naprawdę zenujaca - zaj**** taką rybą bo ktoś ci wjechał na ambit?? To trzeba mieć zdecydowanie coś nie tak z głową. Naprawdę czegoś takiego się nie spodziewałem...
Wstyd i sromota!!!!!

#16 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 06 październik 2008 - 13:56

Sławku w zeszłym roku złożyłem publiczną obietnicę Tomiemu 78. http://www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?name=Forums&a mp;a mp;file=viewtopic&t=12468&postdays=0&postorder=a sc&start=50 Danego wtedy słowa musiałem dotrzymać. Poza tym w tym Kubie napisałem coś w tym wątku: http://www.wcwi.pl/index.php?option=com_simpleboard&Item id=208&func=view&id=62879&catid=4 Danego słowa staram się dotrzymywać. Może to co zrobiłem jest do dupy, ale to jest dla mnie takie odreagowanie: szczucia, inwigilacji, prześladowań, obgadywania, oczerniania itp


Czy to jest jeszcze normalne?? :huh:
I teraz pytanie - skąd tak wszyscy szczują Cezoratora, niewinną dziewicę orleańską...
Naprawdę Cezorator, z resztą napisze też tam gdzie zaglądasz, samym faktem zabicia takiej ryby w zeszłym roku bardzo straciłeś w moich oczach. W tym roku uważam ze przegiąłeś pałę, ale cóż kleksy soię zdarzają każdemu. Ale twoja argumentacja jest naprawdę zenujaca - zaj**** taką rybą bo ktoś ci wjechał na ambit?? To trzeba mieć zdecydowanie coś nie tak z głową. Naprawdę czegoś takiego się nie spodziewałem...
Wstyd i sromota!!!!!



Może to starcza demencja... Nie wiem, ja tego nie pojmuję.


#17 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 06 październik 2008 - 14:15

Kiedyś był taki wątek na forum PW... i brzmiał mniej więcej tak:

Nic nikomu nie mów, ro święta racja

Poprostu albo trzeba dobierać lepiej towarzystwo ale nie mówić gdzie się złowiło...

Pozdr.

Salmo

#18 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 06 październik 2008 - 14:36

Ale twoja argumentacja jest naprawdę zenujaca - zaj**** taką rybą bo ktoś ci wjechał na ambit?? To trzeba mieć zdecydowanie coś nie tak z głową. Naprawdę czegoś takiego się nie spodziewałem...
Wstyd i sromota!!!!!



Obawiam się,że dla czegoś takiego nie istnieje odpowiednia argumentacja.Moim zdaniem każdy argument jest z miejsca spalony i nie da się z czegoś takiego rozsądnie wytłumaczyć.

#19 OFFLINE   Korsarz

Korsarz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 październik 2008 - 08:33

Jak to mawia Stefan: Brzuszek na masełko, grzbiecik do octu (sporo słoików wyjdzie wszak) a łeb nad łóżko, niech żonę straszy <_< I przypomina o bezgranicznej łapczywości i bezmózgowiu.

#20 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 październik 2008 - 09:01

Panowie, w kwestii formalnej:

Użytkownik @Cezorator jest dłuższego czasu zbanowany na naszym forum, więc kierowanie tu pod jego adresem uwag mija się z celem - nie będzie na nie w stanie odpowiedzieć.

Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych