Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dno i wodorosty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 07 październik 2008 - 09:23

To może należałoby go przywrócić a potem jeszcze raz zbanować :mellow:

#22 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 październik 2008 - 09:28

Bartku,

myślę że to nie jest dobry pomysł. Czas potwierdził że @cezorator nie pasuje do naszego forum, byłaby to męczarnia dla obu stron chyba.

Natomiast apeluję: grajmy sportowo - jeżeli macie jakieś uwagi do @Cezoratora, formułujcie je na tych forach, na których będzie w stanie na nie odpowiedzieć.
Tak będzie po prostu fair

Pozdrawiam

#23 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 07 październik 2008 - 09:36

Friko czytajac wszystkie posty dotyczace tej sytuacji wydaje mi sie ze nikt tutaj nie chce być fair w stosunku do tego pana...


pzdr

#24 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 07 październik 2008 - 09:37

Bartku,

myślę że to nie jest dobry pomysł. Czas potwierdził że @cezorator nie pasuje do naszego forum, byłaby to męczarnia dla obu stron chyba.

Natomiast apeluję: grajmy sportowo - jeżeli macie jakieś uwagi do @Cezoratora, formułujcie je na tych forach, na których będzie w stanie na nie odpowiedzieć.
Tak będzie po prostu fair

Pozdrawiam



Jak najbardziej zostały sformułowane.
Tak czy siak, uważam że mamy prawo do napiętnowania postaw nagannych.
Na przykład to, że nie mam możliwości bezpośrednio zwrócić się do jakiegoś zbrodniarza, o którym jest mowa w TV nie znaczy, że takiej postawy nie mogę napiętnować - wręcz przeciwnie...

#25 OFFLINE   SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 380 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Miasto Feniksa

Napisano 07 październik 2008 - 11:26

Ja bym raczej powiedział Dno i pięć metrów mułu. Przykro jest patrzeć na taki obraz bezmyślności ludzkiej. Ale takich harpaganów jak pan pogromca szczupaka jest duzo dużo więcej. Są to ludzie walący po łbach duże drapieżniki (szczupaki, sandacze,sumy) są to również muszkarze na południu walący w łepek każdego pstrążka, który odważy się dorosnąć do wymiaru, sa to też muszkarze na północy walący lipienie bo pstragi już zdziesiątkowali, sa to również pseudo wędkarze którzy jezdżą na trocie w listopadzie i wielu wielu innych. Musi jeszcze wiele wody w rzekach upłynąć aby ludzie w Polsce zaczeli traktować wędkarstwo jako sposób wypoczynku a nie pozyskiwania mięsa

#26 OFFLINE   CEBUL

CEBUL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaŁomianki

Napisano 07 październik 2008 - 12:19

Kilka osób się zastanawiało,czemu niektórzy koledzy z forum maskują swoje tajne miejsca na wklejanych fotach. Teraz chyba nie ma sie co dziwić :wacko:
Szkoda takiej sztuki :angry:

#27 OFFLINE   Tom66

Tom66

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 07 październik 2008 - 13:06

A ja sie tylko zastanawiam co wyjdzie z bicia tej piany.
Pan Cezorator bedzie zabijal okazy i skarby w majestacie prawa i juz.

Wprawdzie na WCWI zafundowali mu towarzyską śmierć, został skopany upodlony itp, tutaj jest zbanowany, ale czy to ma jakieś znaczenie jeśli przez swoje grono jest akceptowany i wg nich jest bohaterem narodowym.

Jego wypowiedzi wskazują, że jest typem niereformowalnym. I niestety wielu takich jest.

#28 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 październik 2008 - 18:36

Jak to mawia Stefan: Brzuszek na masełko, grzbiecik do octu (sporo słoików wyjdzie wszak) a łeb nad łóżko, niech żonę straszy I przypomina o bezgranicznej łapczywości i bezmózgowiu.

Maciek, sam ubiłeś szczupaka w Koronowie. Smakował ci? Ile czasu leżał potem w zamrażarce? Ja w tym czasie wypuściłem pięć a zabrałem dwie kilówki konsumpcyjne.
I ciesz się, że Twojej żony nie straszy żaden łeb nad łóżkiem.

Aha, nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek ładował rybę w słoiki. Ale zjeść na świeżo z octu to i owszem. Ale wszystko ma swoje granice. I nikomu nic do tego - byle w granicach rozsądku.
I pewnie bana zaraz dostanę...

#29 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 07 październik 2008 - 18:59

@Witek,

Nie powinieneś dostać bana. Jak dla mnie przedstawiłeś zdroworozsądkowe podejście!

#30 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 07 październik 2008 - 19:29

- byle w granicach rozsądku...


Święta prawda!

Kilóweczki (nie więcej niż kilka w roku) według mnie są w granicach rozsądku :D


#31 OFFLINE   Jacek_bp

Jacek_bp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska
  • Imię:Jacek

Napisano 07 październik 2008 - 20:39

W granicach zdrowego rozsądku można wziąść rybę czasem do domu. I mam tu namyśli tzw. konsupcyjne egzemplarze. Nie można popadać w paranoję. Każde ekstremalne zachowanie jest niezdrowe i niepożądane.
Takie jest moje zdanie.

#32 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 08 październik 2008 - 05:34

thread poziomem powoli ale skutecznie zbliza sie do tytulu ... byc moze czas juz zamknac ta dyspute?

#33 OFFLINE   Jacek_bp

Jacek_bp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska
  • Imię:Jacek

Napisano 08 październik 2008 - 07:19

thread poziomem powoli ale skutecznie zbliza sie do tytulu ... byc moze czas juz zamknac ta dyspute?

Czyżbyś miał na myśli czyjąś konkretną wypowiedź?

#34 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 08 październik 2008 - 07:23

Mam podobne zdanie do Friko - Cezorator tutaj nie pasował, jak się okazało z perspektywy czasu było to słuszne posunięcie. Ponieważ jednak jest nieobecny proponuję zamknąć tą dyskusję. Można z nim porozmawiać tam gdzie wrzucił zdjęcie (widziałem, że komentarzy tam troszkę jest).

Pozdrawiam
Remek





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych