Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SHIMANO CURADO 201E7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 14 kwiecień 2014 - 20:41

Niewątpliwie masz rację, ale moja era nadmiernego kombinowania skończyła się jak sobie uświadomiłem ile banknotów urwałem łącznie ;)



#22 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 14 kwiecień 2014 - 20:43

Tak. Ale minimalny. Nie korzystam z docisku. I mam przeciętnie 2-3 brody przez cały dzień. Najczęściej wtedy , gdy przez nieuwagę zerwę rzut .Ale z multików latają przynęty od 20 gram w górę. Multiki to Tatula, Curado 201DHSV, Revo SX/STX, Alphas 153 i podobne. 

A mogę wiedzieć czemu coś takiego ma służyć ? Powiem szczerze że 1 raz słysze aby ktoś łowiz z luzem poprzecznym szpuli :)



#23 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 kwiecień 2014 - 20:47

Powtarzam, minimalny bliski zeru. Tak , aby szpula nie była ściskana dociskiem. 



#24 OFFLINE   MateuszDDZ

MateuszDDZ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Mateusz

Napisano 14 kwiecień 2014 - 20:57

Niewątpliwie masz rację, ale moja era nadmiernego kombinowania skończyła się jak sobie uświadomiłem ile banknotów urwałem łącznie ;)

No przy jerkach czasami rzuca się pięćdziesiątkami i jak dwie takie się zerwą to potrafi ładnie zdołować. W tamtym roku jak zerwałem pływającego Slidera 10 to z 20 minut rzucałem żeby go zaczepić za oczko, albo agrafkę. Już chciałem się po niego przepłynąć ale na szczęście się udało bez tego. Z tonącymi już jest trochę gorzej, bo to już pewna strata :angry: .



#25 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 14 kwiecień 2014 - 22:15

Powtarzam, minimalny bliski zeru. Tak , aby szpula nie była ściskana dociskiem.


dobra wyjasnione :)

#26 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 15 kwiecień 2014 - 05:55

No przy jerkach czasami rzuca się pięćdziesiątkami i jak dwie takie się zerwą to potrafi ładnie zdołować. W tamtym roku jak zerwałem pływającego Slidera 10 to z 20 minut rzucałem żeby go zaczepić za oczko, albo agrafkę. Już chciałem się po niego przepłynąć ale na szczęście się udało bez tego. Z tonącymi już jest trochę gorzej, bo to już pewna strata :angry: .

Ja w zeszłym roku slidera 10 zgubiłem w ten sposób, że popuszczając wodze fantazji rzuciłem pod drugi brzeg zbiornika a kilkanaście metrów dalej jest rzeczka, gdzieś w połowie lotu linka pękła slider poszybował jak Stoch i lądował z telemarkiem za burtą od której najprawdopodobniej się odbił i wpadł do rzeczki i popłynął, bo obszedłem zbiornik i patrzyłem to nigdzie nie leżał.

Najgorzej mi szkoda svartzonkera zawieszonego w toni od abu zaczepiony pod wodą o coś bliżej nie określonego, są przynęty przekraczające 50 dyszek...



#27 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 18 kwiecień 2014 - 22:31

Witam ponownie i zarazem wielkie dzięki za przypomnienie o co kaman, jednocześnie życzę wszystkim koleżankom i kolegom jak i Jerkbaitowi Zdrowych i Wesołych Świąt.

Pozdrawiam Marek.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych