Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

ZBIÓRKA SPRZĘTU dla młodzieży (d.wątek "Zamiana" z działu "kupię-sprzedam")


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 21 październik 2008 - 13:47

Dam z multikiem. Abu. :D

#22 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9493 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 21 październik 2008 - 14:04

@ kryst :D

#23 ONLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18582 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 październik 2008 - 14:31

Słuchajcie, a moze zamiast wysyłac pojedynczo, to zebrali bysmy to wszystko do kupy i zrobili dzieciakom jakies mikołajki, na 6 grudnia np? I jakos im to wreczyli, nie wiem kupili jescze troche slodyczy, zrobili mala relacje ?

Ze swojej strony moge dac kolowrotek spinningowy team dragon i woblery. ze dwa kije spinningowe tez sie znajda, ale krotsze - 2,40-2,50.

tego Larusa bym zostawil - dobry kij, na klenia, okonia czy bolenia bedzie jak znalazl pod obrotoweczke


#24 OFFLINE   Kubson

Kubson

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 475 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 październik 2008 - 14:48

Friko, dobry pomysł z tymi mikołajkami !! :D

Narazie mam kijek cormorana 2,70 cw.10-50g - jakieś pudełka i co nieco przynęt też się znajdzie.

Obdzwonię jeszcze kumpli może coś mają:)

Pozdrawiam
Kuba

#25 OFFLINE   marcinesz

marcinesz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1184 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 październik 2008 - 14:55

Słuchajcie, a moze zamiast wysyłac pojedynczo, to zebrali bysmy to wszystko do kupy i zrobili dzieciakom jakies mikołajki, na 6 grudnia np? I jakos im to wreczyli, nie wiem kupili jescze troche slodyczy, zrobili mala relacje ?

Ze swojej strony moge dac kolowrotek spinningowy team dragon i woblery. ze dwa kije spinningowe tez sie znajda, ale krotsze - 2,40-2,50.

tego Larusa bym zostawil - dobry kij, na klenia, okonia czy bolenia bedzie jak znalazl pod obrotoweczke

Zgadzam się z Friko, jeśli chodzi o organizację - trzeba tylko ustalić punkt zborny do zebrania sprzętu / przynęt i potem dzieciakom się wręczy. Nie wiem, tylko czy @pirania74 nie chciał z podopiecznymi tego sprzętu jesienią jeszcze przećwiczyć na Wiśle - a 6 grudnia to może być już za późno...
Ja dorzucę młynek spinningowy Shakespeare'a, trochę przynęt - woblery i gumy, pudełka wędkarskie, plecionkę i żyłkę - akurat jestem na etapie remanentu, więc się dobrze składa :D .

Co do Larusa, również się zgadzam z Pawłem - pod klenie i jazie fajny kijek - nie zawsze się ciężko przecież na Wiśle łowi :D .

#26 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 21 październik 2008 - 15:47

mam taką okoniówke kiedyś się złamaja wklejka i wstawiłem nową i stoi a dzieciakom się przyda :D

#27 OFFLINE   SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 380 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Miasto Feniksa

Napisano 21 październik 2008 - 16:49

Ja mogę przekazać kołowrotek Browninga i trochę przynęt spiningowych. Postaram się pogadać z przedstawicielami różnych firm wedkarskich, może uda mi się załatwić od nich jakiś sprzęt.

#28 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 21 październik 2008 - 17:05

Niezły pomysł z tymi mikołajkami, ale będzie już (prawie) po sezonie. Ale chyba można to zrobić, sprzęt używany można dać teraz a nówki pod choinkę - pewnie i tak będą to w większości przynęty i inne drobiazgi, poza kilkoma wyjątkami.

#29 ONLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18582 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 październik 2008 - 18:13

pomysł jest @szpiega a nie mój - gwoli ścisłości - ale ciesze się że uznaliście go za dobry :D Na te 9 dzieciakow to juz sie chyba uzbieralo mam wrazenie B) Teraz organizacyjnie trzeba tą żywiołową szczodrobliwosc dobrych ludzi z jerkbait.pl jakoś ująć w ramy, co, gdzie i kiedy. Skontaktuję się z Piranią w tej sprawie.

#30 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 21 październik 2008 - 18:15

@Friko,

Ja kijek i multik mogę przywieźć do Wawy prawie każdego dnia, ale myślałem, że pierwsze spotkanie w Tawernie może być dogodnym terminem i miejscem. Co Ty na to? :D

#31 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 21 październik 2008 - 18:25

Ja mam 3 metrowy kij spinningowy (z multikiem też działa bez większego problemu) c.w. do 90g. Kupiłem jeszcze w polsce na suma i głowatkę. Myślę że na sredniego suma będzie jak znalazł. Do tego kołowrotek Penn Extreme 4000 z jakąś nawiniętą żyłką - chyba 0,35 czy 0,40. Nie jest to zbyt używane bo chwilę po kupnie przeniosłem się do Poznania a tam głowatki niet, a później zacząłem temat multikowy. Postaram się to podesłać jakoś w rozsądnym czasie.

#32 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 październik 2008 - 18:47

@Koledzy ! Jestem zbudowany waszą postawą ! Sam staram sie brać udział we wszystkich akcjach pomocy młodym wędkarzom, którzy takowej potrzebują. Jest to ziarno które przyniesie dobry plon w przyszłości. Jakże mógłbym pozostać obojetny teraz? Na początku listpada przygotuję zatem paczkę. Ponadto chciałbym zasugerowac dwie sprawy.Pierwsza Moderatorom przeniesienie wątku do działu ogólne i zmianę tytułu na np.Pomoc dzieciakom. Być może więcej userów zapozna się i pomoże. Dwa czy nie można by spróbowac zorganizować latem dla obóz wędkarski dla tych dzieciaków? O ile mnie pamięć nie myli kiedyś było coś takiego robione dla dzieci z ubogich rodzin miasta Łodzi. Przez WCWI czy Pogawędki i p. E Ćwikłe. Może i my spróbujemy?
U.

#33 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 21 październik 2008 - 21:07

Szanowni Koledzy!

Jestem po prostu mocno zaskoczony rozmiarami pomocy jaką oferujecie młodzieży z którą pracuję i już teraz wszystkim najmocniej dziękuję. Jak widzę, szukacie pomysłu na przekazanie wszystkiego naszej młodzieży - otóż to, pomysł @Friko ?? (pogubiłem się czyj... Embarassed ) jest dobry - mogę zorganizować spotkanie u nas w Ośrodku na początku grudnia i wtedy byście przekazali osobiście wszystkie te podarunki... Naprawdę z waszej strony to wielki gest :D Myślę że z pomysłodawcami tego grudniowego pomysłu dogadam szczegóły.

Co do tego, co kilku kolegów zasugerowało - że w grudniu już będzie za późno bo nie połowimy do tego czasu - żaden problem - na chwilę obecną mamy 3 wędki i 2 kołowrotki i niekoniecznie musimy od razu jechać nad wodę - jest dużo do zrobienia na sucho - montowanie zestawów, wiązanie węzłów, zbrojenie przynęt i wiele innych spraw, łącznie z nauką rzucania ciężarkami na boisku szkolnym - myślę że to wszystko zrobię z młodzieżą teraz i przez całą zimę. Najważniejszym w tym wszystkim będzie dla mnie pozytywne podejście do przyrody i szacunek dla złowionych ryb, czyli wpojenie zasady C&R...Naprawdę wiele będzie do zrobienia, zanim ruszymy nad wodę.

Dzięki sprzętowi, który oferujecie, zadanie będzie dużo łatwiejsze - oprócz nauki, późniejsze łowy - chłopaków po prostu nie stać na sprzęt... Myślę że na powrót uda mi się namówić większą grupę z obecnych 9 osób - rok temu było więcej, ale ze względu na koszty zakupu sprzętu i innych potrzebnych rzeczy osoby te zrezygnowały...

Jak ktoś zasugerował - zorganizowania Obozu - pomysł wart rozważenia, jednak ze względu na koszta nie wiem czy doszedłby do skutku - właśnie przez barierę finansową - myślę że da się coś zrobić, ale o tym pomyślę później - teraz chcę się skupić na jednym - utrzymać grupę, którą mam, zachęcić następne osoby no i wyposażyć je w sprzęt...

Widzę że sporo osób zadeklarowało chęć pomocy i nie wiem ile tego wszystkiego będzie - nie chcę nic na siłę, tylko to, aby każdy mój podopieczny miał co najmniej jeden kij z kołowrotkiem i potrzebne akcesoria, ale mimo to, mała nadwyżka się przyda dla nowych członków.

Raz jeszcze najmocniej w swoim i chłopaków imieniu dziękuję wszystkim

#34 ONLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18582 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 październik 2008 - 21:12

Pirania

pomysl na zbiorke jakby moj :unsure: na mikolajki @szpiega - ale to najmniej wazne

zajrzyj na priv w sprawie szczegolow organizacyjnych

#35 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 październik 2008 - 21:30

Z największą chęcią się przyłączę i wydłubię jakąś fajną wędeczkę i co tam jeszcze znajdę. Natomiast przyszło mi do głowy, że moglibyśmy dodatkowo zrzucić się na opłacenie Młodym Wędkarzom składek członkowskich na przyszły rok, bo to przecież też parę złotych?

#36 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 21 październik 2008 - 21:31

@Friko, odpisałem :D

Nie wiem jak to ogarnąć - naprawdę narobiłem rabanu... Embarassed

Nie wiem jak przekażecie więc sprzęt... wysyłka na adres który podałem czy jak... nie wiem Embarassed

#37 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 21 październik 2008 - 21:33

Spokojnie. Powoli to ogarniemy :D Ważne, że są chętni :D

#38 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 21 październik 2008 - 21:35

Z największą chęcią się przyłączę i wydłubię jakąś fajną wędeczkę i co tam jeszcze znajdę. Natomiast przyszło mi do głowy, że moglibyśmy dodatkowo zrzucić się na opłacenie Młodym Wędkarzom składek członkowskich na przyszły rok, bo to przecież też parę złotych?


Grego, dzięki za chęć pomocy Jeśli chodzi o składki to nie ma potrzeby robienia zrzutki - udało się w kole załatwić niższe opłaty - tzn. koło płaci członkowską :D W tej kwestii jakoś sobie poradzimy :D


#39 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 21 październik 2008 - 21:39

na 100% przekażę jakiś sprzęt,jednak proszę o konkretną decyzję co do wysłyki. :D

#40 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 21 październik 2008 - 21:41

P.S co do zrzutki na znaczki też nie ma problemu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych