Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spotkanie nad Odra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
162 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 05 listopad 2008 - 07:14

Powodzenia nad rzeculecka Lodra i niech dysc nie lyje , sikawica nie siece ... :D B)



hahahahahaha chop z samiuśkich Tater cy co?

#42 OFFLINE   Dedo

Dedo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaNad brzegiem rzeki

Napisano 05 listopad 2008 - 08:29

Nareszcie poznam Tych co powodują opuchliznę warg moich boleni :o


#43 OFFLINE   Andrzej Lipiński

Andrzej Lipiński

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 05 listopad 2008 - 08:57

To bardzo malowniczy odcinek Odry.Zakręt bliżej Malczyc od którego chcecie zacząć jest często okupywany przez grunciarzy ze względu na dobry dojazd ale im dalej w dół rzeki tym coraz bardziej pusto.Główki są dosyć wysokie z fajnymi spokojnymi zatokami.Czuć że to gruba woda....
Zewnętrzne zakręty są pełne zwalonych drzew przy których jak jest cieplej kręci się mnóstwo kleni i bolków.Jest tam dość szybki nurt pełen wielce rokujących kryjówek.Przy wyższej wodzie są to miejsca niemożliwe do obłowienia.
Wokół dość gęste lasy z mnóstwem zwierzyny.Uwaga również na bobry...Skradając się cichutko przy małej wodzie wzdłuż brzegu czasmi potrafi przebiec po butach lub wskoczyć do wody z hukiem małej lokomotywy tuż przed nami!!!
Samo poruszanie się nawet przy niskiej wodzie jest bardzo trudne ze względu na dość strome i śliskie błotniste brzegi.
Możecie się natknąć zarówno na sumka(w niedzielę jednego wyjęli)jak i na sandacze czy szczupaczki.Ze względy na dość dużo drzew w nurcie i zatokach musicie przygotować się na straty w przynętach....Jest trochę boleni i są jeszcze dość chętne do współpracy.Teraz zgromadziły się w stadka i tylko trzeba mieć szczęście by się spotkać.Niestety wyjęcie jednej rybki płoszy resztę która ucieka w nurt i trzeba szukać ich znowu.
Do mostu w Lubiążu jest kawałek wody i myślę że każdy z Was będzie miał szansę na spotkanie z jakąś rybką.A jak będzie zbyt ciasno druga strona jest dużo ciekawsza-choć dojazd bardzo trudny dla zwykłego autka.
Bez względu na pogodę jest to zawsze przepiękny odcinek Odry.


#44 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 05 listopad 2008 - 09:38

To bardzo malowniczy odcinek Odry.Zakręt bliżej Malczyc od którego chcecie zacząć jest często okupywany przez grunciarzy ze względu na dobry dojazd ale im dalej w dół rzeki tym coraz bardziej pusto.Główki są dosyć wysokie z fajnymi spokojnymi zatokami.Czuć że to gruba woda....
Zewnętrzne zakręty są pełne zwalonych drzew przy których jak jest cieplej kręci się mnóstwo kleni i bolków.Jest tam dość szybki nurt pełen wielce rokujących kryjówek.Przy wyższej wodzie są to miejsca niemożliwe do obłowienia.
Wokół dość gęste lasy z mnóstwem zwierzyny.Uwaga również na bobry...Skradając się cichutko przy małej wodzie wzdłuż brzegu czasmi potrafi przebiec po butach lub wskoczyć do wody z hukiem małej lokomotywy tuż przed nami!!!
Samo poruszanie się nawet przy niskiej wodzie jest bardzo trudne ze względu na dość strome i śliskie błotniste brzegi.
Możecie się natknąć zarówno na sumka(w niedzielę jednego wyjęli)jak i na sandacze czy szczupaczki.Ze względy na dość dużo drzew w nurcie i zatokach musicie przygotować się na straty w przynętach....Jest trochę boleni i są jeszcze dość chętne do współpracy.Teraz zgromadziły się w stadka i tylko trzeba mieć szczęście by się spotkać.Niestety wyjęcie jednej rybki płoszy resztę która ucieka w nurt i trzeba szukać ich znowu.
Do mostu w Lubiążu jest kawałek wody i myślę że każdy z Was będzie miał szansę na spotkanie z jakąś rybką.A jak będzie zbyt ciasno druga strona jest dużo ciekawsza-choć dojazd bardzo trudny dla zwykłego autka.
Bez względu na pogodę jest to zawsze przepiękny odcinek Odry.


DZIĘKI ANDRZEJU ZA WYCZERPUJĄCY REKONESANS :D


woda na prawdę jest bogata te 2 miejsca które zaznaczyłem są na prawdę extra . Często śmigam w tamte okolicę i nigdy mi się nie nudzą.



Druga strona jak pisał Andrzej również jest boska dojazd jest pod mostem do 1 najlepszej klatki :mellow:
lecz są koleiny i nie bardzo chciałem tam chłopaków ganiać samochodami. Zobaczymy jak będzie Andrzeju jeszcze raz wielkie dzięki

#45 OFFLINE   Dedo

Dedo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaNad brzegiem rzeki

Napisano 05 listopad 2008 - 12:51

Miejsce nr.1

Zdjęcia z wiosny ale myślę, że będzie podobnie (więcej chwastów :wacko: )
Stan wody podobny, na wodowskazie w Malczycach dziś 100cm wg. Centralnego Biura Prognoz Hydrologicznych, spadek o 44cm.

#46 OFFLINE   Jaculek

Jaculek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów

Napisano 05 listopad 2008 - 13:59

No cześć:)
Przyjadę do Was w niedzielę z Andrzejem.
A co do wybranego łowiska, to przyznam szczerze, że baaardzo rzadko tam zaglądam. Uważam je za najmniej atrakcyjne na całym odcinku Odry od Malczyc powiedzmy do Lubiąża :lol: Jednak - jak widać - dla innych to świetne łowisko. Dlatego chętnie w nim połowię. Może lepiej poznam zupełnie niedoceniany przeze mnie fragment rzeki.
Do zobaczenia nad wodą :D

#47 OFFLINE   Andrzej Lipiński

Andrzej Lipiński

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 05 listopad 2008 - 16:49

A to fotki z późnej wiosny z drugiej strony

Załączone pliki

  • Załączony plik  o2.jpg   99,1 KB   420 Ilość pobrań
  • Załączony plik  o1.jpg   89,35 KB   419 Ilość pobrań


#48 OFFLINE   Andrzej Lipiński

Andrzej Lipiński

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 05 listopad 2008 - 16:51

Załączone pliki

  • Załączony plik  o3.jpg   94,29 KB   406 Ilość pobrań


#49 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 05 listopad 2008 - 17:43

Andrzej !!!!!! na 2 fotce widziałem bolenia :lol:

jak widzę te piaski od razu przypomina mi się lajkonik i w górę rzeki trawa spadająca do wody na opasce i jazie hahahahahahaha o zgrozo :angry:

no to teraz temat ożyje po tych fotach :D miejsca jeszcze są
jak zdążę ukręcę 60 kocurów :D

#50 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 06 listopad 2008 - 12:59

LISTA UCZESTNIKÓW ZLOTU

Dziś kasa z Waszych zaliczek została wysłana na konto hotelu

1. MIRAT 50 1 nocleg sob/niedz
2. JAJAKUB 50 2 noclegi
3. MARCIN 50 2 noclegi
4. SZPIEGU 50 2 noclegi
5. MIFEK ? 2 noclegi
6. JEZIORM 50 2 noclegi
7. PATU ? ?
8. SPIGOT 100 2 noclegi

dołączą do nas

JACULEK
ANDRZEJ
BALOO
DEDO

Z przykrością informuję że Janusz nie dojedzie na zlot - Janusz szkoda cholerka :(

adres hotelu :

HOTEL MAJORKA
59-220 Legnica, ul. Pszeniczna 5 tel.:
(076) 85 40 271


w recepcji proszę powołać się na zlot wędkarski

Postaram się być około 19.00
jak coś to proszę dzwonić 0 607 434 422

@mirat postaraj się dojechać do hotelu przed 08.00 w sobotę
będziemy czekać na Ciebie . Czy będzie dobrze??????? :D




#51 OFFLINE   Dedo

Dedo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaNad brzegiem rzeki

Napisano 06 listopad 2008 - 13:47

Będę czekał na Was w sobotę nad wodą :unsure: . Szkoda że w niedzielę mam czas tylko do 9. Dziś wieczorem(o 16) może pójdę tam na mały spacerek, jak się uda.

#52 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 06 listopad 2008 - 15:18

Będę czekał na Was w sobotę nad wodą :unsure: . Szkoda że w niedzielę mam czas tylko do 9. Dziś wieczorem(o 16) może pójdę tam na mały spacerek, jak się uda.



TYLKO NIE ZACINAJ RYB :lol: BO BĘDĄ POKALECZONE MIAŁY PYSKI

#53 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 06 listopad 2008 - 18:24

Przykro mi, ale nie będę mógł spotkać się z Wami nad Odrą. Bawcie się dobrze i połamania. Do następnego razu...

#54 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 06 listopad 2008 - 19:24

no niestety panowie. wlasnie wyszedlem ze spotkania z inwestorem oraz kierownictwem. w sobote o 16 mam wizytacje z holandii na wszystkich budowach aktualnie prowadzonych (4). zakladajac min pol godziy na kazda budowe to juz wychodzi min 18sta. do tego od rana nadzor oraz inspekcja budowlana. nie bedzie to piekny dzien. z przyczyn czysto logistycznych musze zrezygnowac ze spotkania w tym terminie bo gdybym zakladal dojazd na miejsce spotkania to by mi wyszlo ze ok 19 bede mogl wyjechac z miedzyzdrojii. do tego 400-500km drogi i wychodzi pozna noc. jesli dodac do tego fakt ze poniedzialek niestety tez mam pracujacy to ... sami rozumiecie - mam nadzieje. niestety musze odwolac moja obecnosc na spotkaniu. bardzo nie chetnie bo mialem ochote spotkac sie z wami i polowic oraz pogadac ale co zrobic. nie podskocze, tym bardziej ze jestem swiezo po wyslaniu w delegacje i odwyzce wiec... nie bardzo mam opcje ruchu....


szkoda...

#55 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 06 listopad 2008 - 19:28

No to się wszystko pogmatwało. z listy chętnych uczestników:

1. MIRAT
2. JAJAKUB
3. MARCIN
4. SZPIEGU
5. MIFEK ?
6. JEZIORM
7. PATU
8. SPIGOT

zostało nas 5 osób odpadło 4

Janusz
mifek
patu
szpiegu

wspólnie z 5 która ma przyjechać na zlot ustaliliśmy że nie ma sensu aby spotykać się w tak małym gronie.Tym bardziej że co nie którzy mają nie mało Km do przejechania .Po wspólnej rozmowie telefonicznej ustaliliśmy że musimy zmienić termin zlotu. Natomiast w związku z zaliczką która została przekierowana na konto hotelu myślę że nie będzie problemu. Już w tej chwili dzwonię do właściciela i błagam go aby zamroził te pieniądze na Nasz cel w innym terminie.
Kilka osób na pewno zaakceptuje nowy termin których nie było na liście co oznacza że będzie jeszcze weselej nawet jeśli będzie - 15 stopni mrozu na dworze.


PODAJĘ NOWY TERMIN ( i błagam zaplanujcie te dni wcześniej na wspólne spotkanie )

21-23.11.08


Andrzeju , Jacku , Mati dajcie znać czy nowy termin również Wam pasuje


za niedogodności przepraszam

OTWIERAM NOWĄ LISTĘ CHĘTNYCH NA ZLOT W DNIACH:21-23.11.08
pamiętajcie aby zaznaczyć ilość noclegów !!!!!!!!!

1. spigot

#56 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 06 listopad 2008 - 19:30

jestem na pewno. chocbym mial przyjechac na jeden dzien. ale drugiej wtopy nie dopuszczam... mam nadzieje ze uda mi sie zalatwic wolna sobote i daj boze piatek... albo przynajmniej szybciej sie zerwac w piatek. tak czy siak najpozniej w sobote popoludniu jestem na miejscu...

#57 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 06 listopad 2008 - 19:35

Jasny pierun !! no trudno jak nie dacie rady to trezba przesunąć...szkoda tylko tej cytrynówki bo napewno nie przetrwa 2 tygodni :mellow:

ja sie wstepnie pisze na 21-23.



pzdr

#58 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 06 listopad 2008 - 19:48

HOTEL ZAŁATWIONY KASA JEST ZAMROŻONA - PRZEPROSIŁEM WŁAŚCICIELA
JESZCZE MUSI SPRAWDZIĆ CZY NIE MA REZERWACJI NA 21-23.11.08 :unsure:

#59 OFFLINE   Andrzej Lipiński

Andrzej Lipiński

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 listopad 2008 - 21:51

Dla mnie nie ma problemu :D Ja i tak co tydzień jestem w tamtych stronach :D A i rybki podrosną... :mellow:

#60 OFFLINE   mirat

mirat

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Mirek

Napisano 06 listopad 2008 - 22:17

To się narobiło :unsure: zaczynam czytać oglądać fotki już tak blisko, już witał się z gąską
a nagle okazuje się :huh: , że tak daleko <_<
Mam nadzieje, że jak to w życiu bywa nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i tego trzeba się trzymać.
Rafał zapisz mnie na nową listę może i w tym terminie nie będę musiał jechać sam kto wie i mam nadzieje że wpadnę już w piątek ale o tym potem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych