Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nowy moderator na stronie jerkbait.pl


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • ImiÄ™:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 16 listopad 2008 - 14:28

Mam pewne obawy (bylem jednym z pierwszych ktorego moderowales :mellow: )
Z drogiej strony zawsze slozysz pomocna dlonia ,fachowa porada i szerokim polem w sprawach technicznych.

Grauluje

#62 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 16 listopad 2008 - 14:40

Termos,
Każdy się uczy ... musimy dać Jurkowi czas a jestem przekonany będzie super. Ludzi do rozwoju castingu w Polsce potrzeba. Ludzi bez uprzedzeń, bez utartych schematów myślowych, z szerokimi horyzontami, ludzi innowacyjnych. Jurek dał wielokrotnie przykład, że taką osobą jest. Teraz musi uczyć się moderowania :lol a to nie jest takie proste.

Korzystając z okazji zapraszam innych wędkarzy/forumowiczów do aktywnego uczestnictwa w rozwoju polskiego baitcastingu na jerkbait.pl.

Pozdrawiam
Remek


#63 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 16 listopad 2008 - 15:46

@Thymallus

Bardzo dobry pomysł! Zgadzam się z Tobą, przydałoby się takie sito! :D

#64 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 16 listopad 2008 - 16:14

Thymallus,
Nie rozumiem. Przecież na j.pl masz osobny dział baitcasting. Tylko pisać, tworzyć tematy, dyskutować itd. - wolna ręka. Regulaminy oddzielne dla baitcastingu? Po co? Jakie spory, niejasności? To, że więcej pisze się o spinningu wynika z tego, że w Polsce drapieżniki 98% wędkarzy łowi na spinning. Twoja rola, jeśli Ci zależy na polskim castingu by inspirować wędkarzy, pobudzać do działania, do zmiany by ta liczba się zmieniła. A jak to robić? Kreować w dziale Baitcasting, który od dawien dawna na j.pl jest.

Pozdrawiam
Remek

#65 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 16 listopad 2008 - 16:59

Remku,

Myślę, że pomysł Thymallus'a jest ciekawy i godny rozpatrzenia - specjalistyczne (multik, kij, linka ....) działy w zakładce Baitcasting. Chodzi tylko o łatwiejszą nawigację w rozrastających się zbiorach tego działu.
:D

#66 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 16 listopad 2008 - 17:16

kryst@ cieszę się, że Ty mnie rozumiesz. Kolega Remek może to przemyśli bo nie wierzę, że nie rozumie.
Przeciesz nikt nie podważa tego, że klasyczny spining w Polsce to potęga i jest do wszędzie pełno. Zamysł był/jest taki, żeby nie śmiecić tematami castingowymi już rozbudowanego pięknie forum i portalu tylko skupić się w jednej małej zakładeczce. Tak sobie na boku bez śledzenia tych wszystkich ważnych spraw klasycznego spiningu tylko zakładka o castingu. Jasna, mała i przejrzysta. Dla obecnych i przyszłych użytkowników. Przeciesz jakieś zasoby materiałów już są na forum i na portalu. Ale szczególnie nowym forumowiczom jest coraz trudniej wygrzebać potrzebne teksty z jak najbardziej potrzebnej i ważnej literatury spiningowej. Starzy bywalcy forum już umieją się po nim poruszać, kopać w zasobach ale wielu nowych uczestników ma z tym kłopot. Przez wstyd czy grzeczność często publicznie nie przyznają się do tego ale to widać po zadawanych pytaniach.
Mam świadomość, że bez przychylności Remka tu nie da się nic zrobić ale jak więcej castingowców zacznie Go prosić to może...... :blush::blush:Embarassed

pozdrawiam :D

#67 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 16 listopad 2008 - 17:16

(multik, kij, linka ....) :D



ale to jest niewykonalne kryst!! B) kazda zmienna w zestawie castingowym może diametralnie zmienić funkcjonalne własciwosci wedki.

Przykład ??


jak na 17 funtowy kij o długosci 6,6 zakładałem curado 201 DPV to łowienie szczupaków na woblery od 12g i 10cm można było uznac za optymalne, ale próba łowienia na mniejsze wabiki np. okonii już nie. Jal na ten sam kij podłączyłem scorpiona 1001 to juz skoteczne łowienie na 5cm gumy było bardziej niz komfortowe. W obu pryzpadkach stosowałem 1o funtową plecionkę.

Myślę, ze nic nie zrobi lepiej castingowi w PL temu forum i jego użytkownikom jak tylko aktywny udział co bardziej zapalonych castingowców. Artykuły, nowe ciekawe wątki i sensowna dyskusja spotkania nad wodą, zloty ... nic wiecej nie potrzeba.

pozd JW :D


#68 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 16 listopad 2008 - 17:38

kryst@ cieszę się, że Ty mnie rozumiesz. Kolega Remek może to przemyśli bo nie wierzę, że nie rozumie.


Niestety dalej nie rozumiem. Proszę o dokładniejszy opis pomysłu. Tzn. rozumiem mniej więcej ale ... jeśli jest to co ja rozumiem to nie rozumiem sensu tworzenia takiego czegoś bo czy miejscówki kleniowe są inne dla spinningu i castingu? Czy taktyka połowu tej ryby jest inna?

Pozdrawiam
Remek

#69 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 16 listopad 2008 - 18:17

Remku - nasz redaktorze kochany

Myślę, że najlepiej będzie jak postaram się wyjaśnić cały pomysł na najbliższym zlocie nad Odrą. Usiądziemy sobie przy jakimś piwku (bezalkoholowym ochywiście) i pogadamy.

do zobaczenia nad OdrÄ…

pozdrawiam :D

#70 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 17 listopad 2008 - 00:26

To ja bym mały skrypt też prosił bo zupełnie nie kumam o co chodzi :unsure:

#71 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 17 listopad 2008 - 08:40

Remku - nasz redaktorze kochany

Myślę, że najlepiej będzie jak postaram się wyjaśnić cały pomysł na najbliższym zlocie nad Odrą. Usiądziemy sobie przy jakimś piwku (bezalkoholowym ochywiście) i pogadamy.

do zobaczenia nad OdrÄ…

pozdrawiam :D



Andrzeju,
Niestety nie będę mógł przybyć nad Odrę - w tym przypadku sprawy zawodowe. Jeśli to możliwe proszę o wyjaśnienie niejasnych dla nas kwestii na forum.

Pozdrawiam
Remek

#72 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 17 listopad 2008 - 11:06

Remku zrobię tak jak prosisz. Potrzebuję jednak trochę czasu na poukładanie tego całego pomysłu. Nie ukrywam, że odzew z forum w ogóle mnie nie nastraja do szybkiego myślenia i pisania. Nachodzą mnie refleksje. :(

pozdrawiam :D

#73 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 17 listopad 2008 - 11:09

Dobrze Andrzeju,
Czekam na opis. Chcę to dokładnie zrozumieć by myśleć o wprowadzeniu usprawnień, zmian.

Pozdrawiam
Remek

#74 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • LokalizacjaIre
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 17 listopad 2008 - 19:46

Właśnie się doczytałem, trzy dni za późno...Gratki Jerzy

#75 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3689 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 17 listopad 2008 - 20:26

O Jerzy się zielony zrobił :lol: chyba mu niebieski do gustu nie przypadł

#76 OFFLINE   SÅ‚awek

SÅ‚awek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 17 listopad 2008 - 20:32

O Jerzy się zielony zrobił :lol: chyba mu niebieski do gustu nie przypadł

Nikt nie zwracał uwagi

#77 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 17 listopad 2008 - 21:14

Wystąpiły małe problemy natury technicznej :D

#78 OFFLINE   TeeS

TeeS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocÅ‚aw

Napisano 19 listopad 2008 - 12:23

@Gratulacje Jerzy i aby moderacja lekkÄ… Ci byÅ‚a.

Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych