Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Jeziorak - opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   AdrianMa

AdrianMa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 191 postów
  • LokalizacjaNakło nad Notecią
  • Imię:Adrian

Napisano 05 sierpień 2024 - 11:55

Natomiast ja łowiłem na Jezioraku z brzegu podczas jednego urlopu i nie mogłem narzekać, brań dużo i ryb też , fakt rozmiar nie powalał ale zabawa była. Przeważały okonie w rozmiarach 15-25 pojedyncze 30-35. Trafiłem kilka sandaczy 35-45 i dwa trochę ponad wymiar. Jak na dodatek przy urlopie uważam że było dobrze. Kilku moich kolegów startowało w zeszłorocznych zawodach JMC na Jezioraku i twierdzą tak jak ja że woda z dużym potencjałem. Rzeczywiście z brzegu dużo pomostów jest prywatnych ale dla chcącego nic trudnego i idzie znaleźć miejsca żeby trochę pomachać.

#22 OFFLINE   Bolesław

Bolesław

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 554 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano wczoraj, 11:19

Natomiast ja łowiłem na Jezioraku z brzegu podczas jednego urlopu i nie mogłem narzekać, brań dużo i ryb też , fakt rozmiar nie powalał ale zabawa była. Przeważały okonie w rozmiarach 15-25 pojedyncze 30-35. Trafiłem kilka sandaczy 35-45 i dwa trochę ponad wymiar. Jak na dodatek przy urlopie uważam że było dobrze. Kilku moich kolegów startowało w zeszłorocznych zawodach JMC na Jezioraku i twierdzą tak jak ja że woda z dużym potencjałem. Rzeczywiście z brzegu dużo pomostów jest prywatnych ale dla chcącego nic trudnego i idzie znaleźć miejsca żeby trochę pomachać.

A na co okonie tu łowiłeś ? Ja próbuję od wczoraj ale nie mogę się wstrzelić. Szczupaczka wymiarowego tylko trafiłem.

#23 OFFLINE   AdrianMa

AdrianMa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 191 postów
  • LokalizacjaNakło nad Notecią
  • Imię:Adrian

Napisano wczoraj, 19:14

Jaskółki toniowio, i cykady




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych