Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Maroko -Agadir


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10171 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 08 listopad 2023 - 18:40

Widziałem, że z plaży łowili stacjonarnie, ale nie widziałem wyników. Widziałem sporo rybek w porcie, ale nie widziałem łowiących ;)



#22 OFFLINE   mariusz-net

mariusz-net

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaKlucze

Napisano 10 listopad 2023 - 08:45

Wróciłem i mogę coś niecoś napisać: Byłem Taghazout. Powyżej miejscowości (na północ) są skały gdzie próbowałem łowić: https://maps.app.goo...bZ18rum949FMrV9 (od miejscowości do Anchor Point). Próbowałem bo mimo wędki 3m cieżko przerzucić duże fale (budujące się daleko od brzegu) i 30-40 gram prawie od razu było pod nogami. Trzeba uważać na surferów. Ryby na 100% są bo: rybacy przywozili (choć rezultaty bez szału) widziałem też dużą rybę w fali (super wrażenie) i ostatniego dnia widziałem miejscowych (w tych miejscach co łowiłem) ale z sprzętem powiedzmy do surfcastingu (długie teleskopy) = bez sensu by nie przychodzili.

Maroko/miejscowość zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie (brak nagabywania, dobre jedzenie, fale na których można się pobawić bez gwizdka ratownika). Jak jeszcze pojadę to trochę lepiej dobiorę sprzęt na spina (wydłużyć rzut, bardziej lotne przynęty), więcej prób z plaży (z wejściem do wody) i może wezmę sprzęt do surfcastingu.

#23 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 15 listopad 2023 - 15:27

Tak Karim
Coś tam nawet z nim pisałem z ciekawości odnośnie warunków.

Była u niego ostatnio ekipa znajomych z UK.

Ponoć człowiek się ogarnął i nie odstawia takiej maniany jak to drzewiej bywało.


  • wujek lubi to

#24 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5827 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 21 listopad 2023 - 14:25

Gdyby ktoś był zainteresowany. Fajna opcja myślę w przystępnej kasie bo bez łodzi.

https://m.facebook.c...739592586462092

Użytkownik wujek edytował ten post 21 listopad 2023 - 14:25

  • kostom63 i korol lubią to