Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Łąckie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Adaśko

Adaśko

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 06 czerwiec 2014 - 13:54

Witajcie,

Czy ktos z Was byl i oblawial "jezioro łąckie" ? Jest to lowisko specjalne (przejete przez nadlesnictwo w Łącku(15 km od Płocka)) Widzialem zdjecia, wyglada bardzo przyjemnie dla oka i szczupaka :D Zezwolenie mozna tam wykupic na 14 dni minimum (50zl i trzeba posiadac karte wedkarska). Tak jak wapomnialem, byl z Was tam ktos na rybkach ? Jezeli tak to prosze o jakiekolwiek info gdyz planuje tam kilkudniowy wypad a nie wiem czy warto. Pozdrowienia

 

 

P.S Glownie interesuje mnie drapieznik.


Użytkownik Adaśko edytował ten post 06 czerwiec 2014 - 13:55


#2 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 06 czerwiec 2014 - 14:23

Jest to jezioro zarządzane przez Nadleśnictwo Łąck i nie ma statusu Specjalne. Ot ich po prostu, a nie PZW, czy przysłowiowego Kowalskiego.  ;)

Łowienie wyłącznie z brzegu, wolno brodzić. Spora populacja szczupaka, na rekord życiowy bym nie liczył, jednak jak dobrze się trafi to średniaków można sporo złowić na jednym wyjeździe. Oknie z brzegu zwykle dłoniaki lub nieco większe. Duże okonie praktycznie tylko zimą, o ile pozwolą łowić z lodu.



#3 OFFLINE   Adaśko

Adaśko

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 07 czerwiec 2014 - 17:55

Jest to jezioro zarządzane przez Nadleśnictwo Łąck i nie ma statusu Specjalne. Ot ich po prostu, a nie PZW, czy przysłowiowego Kowalskiego.  ;)

Łowienie wyłącznie z brzegu, wolno brodzić. Spora populacja szczupaka, na rekord życiowy bym nie liczył, jednak jak dobrze się trafi to średniaków można sporo złowić na jednym wyjeździe. Oknie z brzegu zwykle dłoniaki lub nieco większe. Duże okonie praktycznie tylko zimą, o ile pozwolą łowić z lodu.

Szczupaki sredniaki czyli masz na mysli 60, 70, 80 ?



#4 OFFLINE   mdziam_78

mdziam_78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1713 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 08 czerwiec 2014 - 17:51

Jeszcze kilka lat temu szczupaki po 3-4kg nie były rzadkością, był również sum. Ale ludzie których znam i tam łowią to wrzucają wszystko do zamrażarki. Ich znajomi również. Nie słyszałem o rewelacjach z zeszłego roku, w tym jeszcze nie byłem.

Wysłane z mojego Lenovo A820 przy użyciu Tapatalka




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych