Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kij castingowy do dropshota i małych jigów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 11 grudzień 2008 - 23:20

podzielam zdanie @jerzego bo tez miałem ten kij. @pitt- po prostu szacuneczek :D

#22 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4914 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 11 grudzień 2008 - 23:39

4SW70MLF albo 4C69MLXF do tego garść przelotek , nitki , korek .. I szczyptę odwagi .

#23 OFFLINE   danielXR

danielXR

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 374 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 12 grudzień 2008 - 08:37

4SW70MLF albo 4C69MLXF do tego garść przelotek , nitki , korek .. I szczyptę odwagi .


Prawie się zgodzę z Tobą Sławku
Prawie, ponieważ to świetne propozycje blanków, ale ani nie sa tanie- a taka sugestia padła w pierwszym poście pytającego- ani moim zdaniem nie są to blanki do których wystarczy gaśc średnich przelotek chociażby . No i dla kogoś kto nigdy tego nie robił samodzielnie, rzucenie na pierwszy ogień blanku Tournamenta delikatnego, wartego parę stówek, z delikatnym lakierem nie tolerującym przezbrajania i acetonu, specyficzną akcją etc - toż to trzeba mieć całe wiadro a nie szczyptę odwagi

Ale samą idę popieram !

Pozdr


#24 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 12 grudzień 2008 - 09:15

[quote]
co to oznacza że sa cienkie? Są cienki bo są cienkie czy są cienkie bo są do niczego?
[/quote]
no slabizna zwykla :D
[/quote]

Nie każdy ma 1000zł na zrobienie własnego kija na zamówienie i dla niektórych to nie jest zwykła słabizna tylko dobry kij
[/quote]
przepraszam, ze sie nie zgodze, ale zawartosc portfela nie decyduje o jakosci produktu, tylko wysokosci budzetu klienta, a to sa dwie rozne rzeczy
[/quote]

Teoretycznie... Ale jeśli nie mam więcej pieniędzy, to taki Dragonek jest dla mnie dobry. Niedawno nabyłem Dragona Destiny i na pewno nie uważam, że to zwykła słabizna. Każdy potrafi docenić to co tylko i wyłącznie posiada i to na co go stać

#25 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4914 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 12 grudzień 2008 - 10:48

Zwyczajowo jestem subiektywny , jeśli chodzi o kije , Danielu .. I ogóle nie biorę pod uwagę także aspektu ekonomicznego . Jednakowo dobrze u mnie stoją wszystkie półki cenowe . Idea mną pomiata ..


#26 OFFLINE   danielXR

danielXR

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 374 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 12 grudzień 2008 - 11:26

Bo pasja i idea w tym co robimy jest najważniejsza Sławku :D

Pozdr

#27 OFFLINE   zander_90

zander_90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 102 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 12 grudzień 2008 - 16:14

@DanielXR Biorę Twoją wędkę :D Zadzwonie w poniedziałek i dogadamy szczegóły. Pozdro

#28 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 12 grudzień 2008 - 18:01

[quote]
co to oznacza że sa cienkie? Są cienki bo są cienkie czy są cienkie bo są do niczego?
[/quote]
no slabizna zwykla :D
[/quote]

Nie każdy ma 1000zł na zrobienie własnego kija na zamówienie i dla niektórych to nie jest zwykła słabizna tylko dobry kij
[/quote]
przepraszam, ze sie nie zgodze, ale zawartosc portfela nie decyduje o jakosci produktu, tylko wysokosci budzetu klienta, a to sa dwie rozne rzeczy
[/quote]

Teoretycznie... Ale jeśli nie mam więcej pieniędzy, to taki Dragonek jest dla mnie dobry. Niedawno nabyłem Dragona Destiny i na pewno nie uważam, że to zwykła słabizna. Każdy potrafi docenić to co tylko i wyłącznie posiada i to na co go stać
[/quote]
wedlug twojego rozumowania trabant to dobry samochod, bo jezdzilo nim kilka milionow NRD-owcow, ktorych nie bylo stac na BMW ... no niestety, nie tedy droga

#29 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 12 grudzień 2008 - 18:22

Team Daiwa dropshot{one&half}
http://spinn.pl/wedki-castingowe/td-one-half-dropshot-1-80-2 1-1

Załączone pliki



#30 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18627 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2008 - 19:45

@zander

jak już decydujesz się na kij z pracowni (myślę że żałować tej decyzji nie będziesz) to zastanów się jeszcze nad Batsonem z wyższej półk: RX8 XSB 822.5

Cena może nie jest najniższa ale... widziałem dzisiaj kij wykonany na tym blanku i to jest TO. Idzie zima... i tak prędko kijkiem nie połowisz - ja bym dozbierał kasę na tego XSB

#31 OFFLINE   danielXR

danielXR

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 374 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 12 grudzień 2008 - 20:31

Jakby co to XSB 822.5 stoi u mnie gotowy do wzęcia od ręki Tak mi się spodobał w postaci blanku że uzbroiłem go w ciemno żeby zobaczyć jak wyjdzie po założeniu przelotek-a nieczęsto mi się to zdarza... No i jest rzeczywiście fajny :D

Pozdr



#32 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 12 grudzień 2008 - 20:39

Daniel poślij Mi fotki tego kijka na mail jak możesz,napisz też parametry i cenę pozdrawiam puma1967@o2.pl

#33 OFFLINE   danielXR

danielXR

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 374 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 12 grudzień 2008 - 20:57

Ok, ale dopiero w poniedziałek :D

Pozdr

#34 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4446 postów

Napisano 12 grudzień 2008 - 21:52

Jakby co to XSB 822.5 stoi u mnie gotowy do wzęcia od ręki Tak mi się spodobał w postaci blanku że uzbroiłem go w ciemno żeby zobaczyć jak wyjdzie po założeniu przelotek-a nieczęsto mi się to zdarza... No i jest rzeczywiście fajny :D

Pozdr




Daniel- lapales czy rzucales nim moze? Ciekawi mnie uzbrojenie castingowe jak i same wrazenia- posiadam spina na blizniaczym blanku RX8+.

Pozdrawiam,

Bujo

#35 OFFLINE   danielXR

danielXR

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 374 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 12 grudzień 2008 - 22:36

Niestety nie łowiłem nim- jest tylko uzbrojony i nieuzywany. Ale po załozeniu przelotek mogłem zobaczyc jak się zmienia praca po uzbrojeniu i jak zachowuje się z linką Uzbrojony jest w Alconite Y od 25 do 6 na szczytówce. Pracę ma moim zdaniem typową dla popping'ów : szczytówka pracuje lekko po kwadracie jak ja to nazywam, czyli po jakichś 30 cm od szcytu następuje nagły przyrost mocy i usztywnienie blanku. Pracą przypomina mi Tournamenta 4C69MLXF . Taki typ pracy powoduje że mimo stosunkowo sporej mocy (14 lb) kijek bedzie rzucał bardzo ładnie stosunkowo małymi i lekkimi przynętami. Podobny blank czyli XSB782 ma inną pracę, szczytową, lecz bardziej regularną.

Pozdr



#36 OFFLINE   zander_90

zander_90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 102 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 13 grudzień 2008 - 19:22

@ Friko. Obawiam sie ze masz rację :D i co tu robić :unsure:

#37 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 14 grudzień 2008 - 12:24

[quote]
co to oznacza że sa cienkie? Są cienki bo są cienkie czy są cienkie bo są do niczego?
[/quote]
no slabizna zwykla :D
[/quote]

Nie każdy ma 1000zł na zrobienie własnego kija na zamówienie i dla niektórych to nie jest zwykła słabizna tylko dobry kij
[/quote]
przepraszam, ze sie nie zgodze, ale zawartosc portfela nie decyduje o jakosci produktu, tylko wysokosci budzetu klienta, a to sa dwie rozne rzeczy
[/quote]

Teoretycznie... Ale jeśli nie mam więcej pieniędzy, to taki Dragonek jest dla mnie dobry. Niedawno nabyłem Dragona Destiny i na pewno nie uważam, że to zwykła słabizna. Każdy potrafi docenić to co tylko i wyłącznie posiada i to na co go stać
[/quote]
wedlug twojego rozumowania trabant to dobry samochod, bo jezdzilo nim kilka milionow NRD-owcow, ktorych nie bylo stac na BMW ... no niestety, nie tedy droga
[/quote]

Trabant to trabant ;)

Ok nie umiem się wysłowić - ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodziło




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych