Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Artykuł w WŚ. - Casting w najlepszym wydaniu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 24 styczeń 2009 - 07:23

Grzesiu, jesli faktycznie chcialbys sprobowac a nie bardzo chcesz inwestowac w sprzet to jednym z prostszych a zarazem lepszych rozwiazan jest przybycie na ktorys z naszych zlotow. Pierwszy za nieco ponad miesiac w przepieknej scenerii Drawienskiego Parku Narodowego. Bedzie tam tyle sprzetu castingowego i nie tylko ze spotkanie podobnej ilosci gdziekolwiek w polsce, gdzies nad woda w zasadzie graniczy z cudem. Na pewno znajdziesz kilku kolegow ktorzy chetnie sie podziela z toba swoim doswiadczeniem, przemysleniami a i nikt pewnie nie bedzie stronil od uzyczenia swojego castzestawu celem blizszego zapoznania sie. Jako organizator tego zlotu serdecznie zapraszam. Z poznania nie masz nawet tak daleko. Tym bardziej ze nasz forumowy kolega tofik tez planuje przybycie wiec moze nawet byla by szansa wspolnego przybycia i rozpoczecia inicjacji juz w samochodzie w drodze na zlot :D

#42 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 24 styczeń 2009 - 10:22

i rozpoczęcia inicjacji już w samochodzie :lol:

Rafał,

Ja wiem, Europa, wolna miłość, która nie wybiera, ale .... Do czego Ty Kolegów namawiasz? :lol: :lol: :lol: <_<

#43 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 24 styczeń 2009 - 10:34

... A kolega Krzysztof to widze ze glodny chodzi ;)

#44 ONLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 24 styczeń 2009 - 11:18

:lol: :lol: :lol: Grzechu co do samej inicjacji castingowej to zlot jest najlepszym sposobem na zapoznanie sie z możliwościami tego sprzętu. samo czytanie jest grą wstępną....w końcu trzeba dojść do konsumpcji :lol: jeśli chcesz spróbować castingu to gorąco polecam ,jeśli jednak się nie spodoba,w co wątpię, to zawsze możesz zerwać znajomość po pierwszej randce :lol:

#45 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 24 styczeń 2009 - 12:22

:lol: :lol: :lol: Grzechu co do samej inicjacji castingowej to zlot jest najlepszym sposobem na zapoznanie sie z możliwościami tego sprzętu. samo czytanie jest grą wstępną....w końcu trzeba dojść do konsumpcji :lol: jeśli chcesz spróbować castingu to gorąco polecam ,jeśli jednak się nie spodoba,w co wątpię, to zawsze możesz zerwać znajomość po pierwszej randce :lol:


Czyli, jest bosko!

#46 OFFLINE   MATAS

MATAS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaOslo

Napisano 24 styczeń 2009 - 12:40

Jerzy, z niecierpliwością czekam na nastepne publikacje ;)

#47 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 25 styczeń 2009 - 16:10

Dzisiaj zakupiłem WŚ. Wcześniej tylko rzutem oka obejrzałem w sklepie. Jurku bardzo dobry artykuł, fajne zdjęcia, dobry pomysł. Czekam jak inni na następną część. Takich artykułów nigdy zbyt dużo.

Kiedyś jeden z użytkowników tego forum powiedział mi, że jego droga z castingiem rozpoczęła się od jakiegoś artykułu w WŚ (chyba Bertusa Rozemeijera). Mam nadzieję, że będą następni którzy, po przeczytaniu Twojego artykułu poczują wielką radochę z użytkowania tego ... jakby nie było systemu.

Uważam, że zdjęcia w artykule są bardzo dobre. Zwłaszcza pierwsze wiodące z rękami w pierwszym planie i seria zdjęć obrazująca techniki rzutowe. Widać kolor nieba w Omanie.

Pozdrawiam
Remek

#48 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 25 styczeń 2009 - 16:19

to zdjecie zrobiłem trzymajac aparat na szyi. Nie było nawet trudne do wykonania! gorzej bylo z fotką ukazujacą ustawienie multika podczas rzutu ( korbka do dołu) chciałem aby zdjecie było wykonane podczas rzutu naprawdę! a cieżko sie rzuca sliderem kiedy w lewej recetrzyma sie aparat i robi zdjecia1 Na tę jedną klatkę słożyło się kilkanaście nietrafionych lub nie ostrych zdjęć.

Niestey godzinę potym jak skończyłem robić zdjecia wywaliłem sie z kajaka i ... utopiłem wedkę <_<

#49 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 25 styczeń 2009 - 16:21

:lol: niezłe

Podobne zdjęcia ale Janusza Paprzyckiego dawałem chyba też do WŚ. Twoje jednak jest bardziej dynamiczne - zachęca do działania.

Pozdrawiam
Remek

#50 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 27 styczeń 2009 - 02:29

tofik:
(...)jeśli jednak się nie spodoba,w co wątpię, to zawsze możesz zerwać znajomość po pierwszej randce :lol:


To dobrze, że można spasować jak się nie spodoba.
Kolega Bujo -jak wyczytałem- nawet zdaje się dostał dyspensę i zabierze na zlot szpulę tylko przy holu ruchomą. <_<
Już się bałem, że to jakaś sekta spod znaku kolorowiusieńkiej ruchomej szpuleczki :lol:
No mocno mnie korci spróbować, sam nie wiem jaki będzie efekt.

Niestety nie tym razem przekonam się jak to jest ;)
Będę pilnie śledził forum i zgłębiał teorię wszystkiego czego nie znam. B)


Pozdrawiam, Grzesiek


.

#51 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 27 styczeń 2009 - 11:49

Grzesiu Drawa jest tak urozmaicona ze zapewniam cie ze bez problemu znalazloby sie dla ciebie miejsce na ktorym czul bys sie jak na boisku. Oczywiscie sa tez takie miejsca jakich nastarsi gorale nie widzieli

#52 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 27 styczeń 2009 - 17:25

Widziałem (nie na żywo niestety) zdjęcia Drawy, gdzie rozlewa się dość szeroko i zapewne tam mógłbym bezpiecznie zarzucić. Niestety termin mi nie pasuje i już tego nie zmienię.
Poza tym taki ze mnie łowca pstrągów jaki castingowiec - żaden!!! B)
Wiem, wiem - inne gatunki też można tam namierzyć. ;)
Tym razem pozostaje mi tylko życzyć szczęśliwcom udanego wypadu.
Z chęcią obejrzę zdjęcia okolic i rybek jakie tam padną.
Pozdrawiam, Grzesiek

Dziękuję za żywe (wręcz swawolne ;) ) reakcje dotyczące mojej cast-inicjacji, :mellow:
ale to wątek o artykule w WŚ redaktora j.pl, Kolegi JW tak w zasadzie...
Dzięki Panowie, koniec OT z mej strony.

#53 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 10 marzec 2009 - 21:38

Dzisiaj dostałem kwietniowy WŚ i natrafiłem na kolejny bardzo ciekawy artykuł @Jerzego tym razem poświęcony lekkiemu castingowi , do tego opatrzony pięknymi zdjeciami autorstwa Remka w tym zdjęcie Friko ze styczniowym pstragiem.

#54 OFFLINE   Luka81

Luka81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 272 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Szyszko

Napisano 10 marzec 2009 - 22:17

gratuluje artykułu, milo też popatrzeć na znajome fotki :D
mam nadzieje że to nie koniec artykułów o castingu

#55 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 10 marzec 2009 - 22:38

O .... dobre wieści bo na ten artykuł czekałem. Jutro lecę do kiosku :D Dzięki za info.

Pozdrawiam
Remek

#56 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4914 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 23 marzec 2009 - 18:15

Nie szkoda przynajmniej tych drobniaków wydawać .
Widzę że Jerzy zadomowił się w tym periodyku na dobre i rozhulał bezstresowo . To świetnia się stało , bo przyswojenie sobie dotychczas wiedzy o castingu i innych wielkich nieobecnych polskiego spinningu , na podstawie naszej środowiskowej prasy , to wieloletni mozół , coś jak zdobywanie wiedzy o Led Zeppelin z gomułkowskiej Trybuny Ludu oraz Kraju Rad ...


#57 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3528 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 24 marzec 2009 - 03:53

Dziś dotarł do mnie nowy numer WS. Artykuł Jerzego i fotki naszych kolegów pierwsza klasa

Zauważyłem jednak odczuwalne zmniejszenie objętości miesięcznika. Czyżby WŚ dopadł światowy kryzys? Szkoda, bo to zdecydowanie najlepsze pismo wędkarskie w kraju.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych