Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BRASIL 2014


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1081 odpowiedzi w tym temacie

#1061 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 14 lipiec 2014 - 22:45

A Ty kolego z tym wolnym Messiego że niby stadiony swiata? Bo pewnie każdy wolny co widziałeś to idzie w bramę tylko bramkarz czasem obroni.. :)  


Użytkownik Riqelme edytował ten post 14 lipiec 2014 - 22:47


#1062 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 14 lipiec 2014 - 23:00

A Ty kolego z tym wolnym Messiego że niby stadiony swiata? Bo pewnie każdy wolny co widziałeś to idzie w bramę tylko bramkarz czasem obroni.. :)  

No od gracza z tytułem "najlepszy w mundialu" spodziewałbym się jednak trochę więcej........ ;) Chyba nie potrzebnie w ten wątek wplątywany jest na siłę konflikt Barca vs Real i Messi vs Ronaldo .Po prostu było sporo lepszych ludzi od Messiego,o Ronaldo nie wspomnę.



#1063 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 14 lipiec 2014 - 23:19

Dlatego napisałem że powinnien zdobyć według mnie James. Ale zdobył Messi i sie zaczęło....... A dowalenie mu że nie wbił w końcowie gola z wolnego nie ja napisałem tylko Ty kolego że ubaw miałeś po pachy i że stadiony świata jakby to było takie proste wbić gola z wolnego.



#1064 OFFLINE   000kamyk000

000kamyk000

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 213 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Mateusz

Napisano 15 lipiec 2014 - 10:20

Ubaw po pach jest spowodowany tym, że to właśnie Messi zdobył tą nagrodę. Dziwię się że nie dopisali mu jeszcze paru bramek, miałby dodatkowo króla strzelców. Tak na marginesie nie zdobył ŻADNEJ bramki w fazie pucharowej, jedyne co mu wychodziło to znikanie z boiska przez większą część czasu.



#1065 OFFLINE   Sebalos

Sebalos

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1249 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Seba

Napisano 15 lipiec 2014 - 12:07

  Dla mnie mundial był super ,najlepszy z tych widzianych.Zwycięzca zasłużony bo z przebiegu turnieju to Niemcy grali na równym wysokim poziomie.Niedosyt jednak czuję z racji kibicowania Oranje,bo kiedy jak nie teraz  mieli zdobyć majstra,z taką obroną i Robbenem.No niestety mają też LvG co oznacza porażkę,bo tak należy postrzegać 3 miejsce. Nagroda dla Messiego,no coż można ją było dać komuś kto by to zauważył i docenił.

       Było to na co liczyłem ciekawe mecze z gradem goli (szczególnie w grupach) ,niesamowitymi popisami bramkarzy,walka do upadłego w tropikalnych warunkach,kawał dobrego futbolu. I tak właśnie zapamiętam ten turniej.

Był też pierwszym(dla mnie) który wspólnie komentowaliśmy tu na forum,za co Wszystkim dziękuje



#1066 ONLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 15 lipiec 2014 - 12:17

Ubaw po pach jest spowodowany tym, że to właśnie Messi zdobył tą nagrodę. Dziwię się że nie dopisali mu jeszcze paru bramek, miałby dodatkowo króla strzelców. Tak na marginesie nie zdobył ŻADNEJ bramki w fazie pucharowej, jedyne co mu wychodziło to znikanie z boiska przez większą część czasu.

Taki Messi :)  

Chłop jest dobry :)  ale bardzo dobry to on jest w najwyższej formie :)  Nie można być w optymalnej formie przez cały czas - lata - a on własie był.. Chłopak ma mały kryzys i to jest normalne.  Trochę czasu i się odbuduje..  

interesuje mnie jedna rzecz - na czym polega fenomen Niemców na tego typu imprezach....   



#1067 OFFLINE   no name

no name

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1172 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:01

Taki Messi :)
Chłop jest dobry :) ale bardzo dobry to on jest w najwyższej formie :) Nie można być w optymalnej formie przez cały czas - lata - a on własie był.. Chłopak ma mały kryzys i to jest normalne. Trochę czasu i się odbuduje..

interesuje mnie jedna rzecz - na czym polega fenomen Niemców na tego typu imprezach....


tego to chyba nikt nie zrozumie ;)

Niech sie ciesza bo im sie należało

Chociaż niedosyt pozostał jak Holendrzy odpadli w półfinale

za cztery latka nastepny mundial w Rosji
Może jakims cudem bedziemy mogli naszym po kibicować.

#1068 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:24

Za cztery lata nasi zdobędą MŚ w Rosji, prezydent RP, Janusz Palikot, osobiście pogratuluje piłkarzom... ;)



#1069 ONLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:45

Za cztery lata nasi zdobędą MŚ w Rosji, prezydent RP, Janusz Palikot, osobiście pogratuluje piłkarzom... ;)

a wędkarzę w Polszy co wypad będą łowili metrowe szczupaki i bolenie, tak będzie...  ;)



#1070 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 16 lipiec 2014 - 06:25

Jestem zachwycony .. że wreszcie zakończyły się te jasełka , od których nie było jak uciec :) Jak ulga , jaki błogi spokój .. Trzeba jednak przyznać że , byli tam nieliczni oryginałowie i bywały bardzo rzadkie , pojedyńcze chwile - te mniej znaczące oczywiście , kiedy duch sportu nieśmiało odżywał . Reszta to były tradycyjne ustawki , dyspozycyjni także tu sędziowie , oraz chamowaci lansiarze wyglądający jak marzenie Karla Lagerfelda , gryzący w euforii pośladki  Wygrał kto miał wygrać , bo było go na to stać , co moim zdaniem jest dużo lepsze od obrzydłego widoku konusowatych , nakoksowanych ludzików usiłujących wbiec z piłką do bramki .. Football - to kiepska rozrywka , ale biznes naprawdę jest niekiepski .. :)



#1071 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7993 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 16 lipiec 2014 - 22:46

morning_picdump_584_640_06.jpg
 



#1072 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 16 lipiec 2014 - 22:56

Jasełka? przecież nikt Pana nie zmuszał do oglądania Mundialu. To nie jest pod przymusem możliwość oglądania atrakcji piłkarskiej i święta dla kibiców żeby taki erudyta i  piewca mowy polskiej był zmuszony oglądać te jasełka jak sam je nazwał. Oczywiście musiał tu wbic szpilę bo jakby inaczej, że On ( samozwańczy znawca wszystkiego co związane z Mundialem , wędkami St. Croix i innych ciekawych spostrzeń na wszelakie tematy) biednemu niskiemu człowiekowi zwanego Messi że karzeł , nakoksowany ludzik, albo innemu że chamowaty lansiarz wyglądający jak marzenie K. Lagerelda. Ten mały nakoksowany karzeł i ten drugi chamowaty lansiarz sprawił ludziom wiele rozrywki , ludziom którzy cieszyli sie że jest coś na tym smutnym Świecie co ich cieszy.  Ale oczywiście wyrocznia SOB ma za zadanie zadać kłam temu i pozbawić wiernych kibiców swoich fascynacji sportem , i wielkimi zawodnikami. Bo pewnie żył w starych czasach i widział lepszych zawodników. Ok Pańska sprawa. Ale nazywanie niskiego wzrostem a wielkiego umiejętnościami piłkarza konusem na sterydach,  a drugiego wysokiego Chamowatym lansiarzem  jest po prostu domeną chamstwa dresiarstwa i prostactwa z którą to domeną Pan miał walczyć niby i za którą miał Pan dostać ostrzeżenie i karne punkty. Ale bywa tak że człowiek w piórkach potrafiący ładnie i składnie napisać nawet o byle gównie jest guru we wszystkim. Mnie rozwaliła tylko historia wędki, bodajze Talona którą nasz szanowny kolego przedstawił i opisał w dziale rodbuilding.....      Przecież to musiał robić jakiś konus bez pojecia o rodbuildingu albo jakiś chamowaty lansiarz pragnący pobawić się nitkami. :lol:  :lol:  :lol:  i jeszcze dodatek z którego padłem :lol:......  I jest to inna odsłona castingu, powracającego na należne mu w naszym fishingu miejsce. Oraz troszkę próba przywrócenia proporcji. Lepszych głupot nie czytałem. Przepraszam że nie wyrażam się składnie i nie potrafię pisać o wszystkim w tak wysublimowany sposób jak nasz "GÓRÓ" Ale nie lubię kpić z ludzi któeym się udało w życiu i mają jakąś pozycję na świecie ( nie za darmo) i w tym akurat przypadku cieszą swoją grą miliony ludzi. Ale SOB musi wbic szpilę żeby było Jego na wierzchu....... Za złe przepraszam ale musiałem :( Może teraz link lepiej wejdzie  http://jerkbait.pl/p...i-trociowe-r163


Użytkownik Riqelme edytował ten post 16 lipiec 2014 - 23:06

  • ...not here, Kacper.K i Sebalos lubią to

#1073 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7993 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 16 lipiec 2014 - 23:09

daily_picdump_1576_640_35.jpg
 



#1074 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7993 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 16 lipiec 2014 - 23:17

daily_picdump_1576_640_77.jpg
 


  • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to

#1075 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 17 lipiec 2014 - 09:18

Jestem zachwycony .. że wreszcie zakończyły się te jasełka , od których nie było jak uciec :) Jak ulga , jaki błogi spokój .. Trzeba jednak przyznać że , byli tam nieliczni oryginałowie i bywały bardzo rzadkie , pojedyńcze chwile - te mniej znaczące oczywiście , kiedy duch sportu nieśmiało odżywał . Reszta to były tradycyjne ustawki , dyspozycyjni także tu sędziowie , oraz chamowaci lansiarze wyglądający jak marzenie Karla Lagerfelda , gryzący w euforii pośladki  Wygrał kto miał wygrać , bo było go na to stać , co moim zdaniem jest dużo lepsze od obrzydłego widoku konusowatych , nakoksowanych ludzików usiłujących wbiec z piłką do bramki .. Football - to kiepska rozrywka , ale biznes naprawdę jest niekiepski .. :)

 

Każdy ma prawo do własnych ocen tej imprezy. W moim przekonaniu był to najlepszy Mundial - oczywiście w kategorii tych, które pamiętam jako "oglądacz" - czyli od 1974 r.  Gdy już zwycięzcy, w pełni zasłużenie, wznieśli puchar....., następnego dnia po południu jakoś poczułem się dziwnie. "Jak to ? To dziś już nie ma meczu ? Jak żyć ?". Mam jednak świadomość, że święto jest nim tylko wówczas gdy się kończy, a później jest znowu niecierpliwie wyczekiwane. 

Wielokrotnie, także na naszym forum, wypowiadałem się krytycznie na temat współczesnego futbolu, oblepionego ze wszech stron biznesowymi mackami. Przyznam jednak, że na tym Mundialu trudno byłoby mi wskazać owe "ustawki", o których Sławku piszesz, które Twoim zdaniem stanowiły regułę. Dostrzegłem natomiast bardzo wysoki, wyrównany poziom i ogromne zaangażowanie większości walczących drużyn....., no i wreszcie zwycięstwo futbolu o wysokiej kulturze taktycznej, ale jednak ofensywnego. Dlatego też podobało mi się i to bardzo.

"Dyspozycyjni sędziowie" powiadasz ...... być może w nielicznych przypadkach. Jeśli jednak doszukiwać się rzeczywistych przyczyn błędów sędziowskich, których trochę się zdarzyło, to przede wszystkim w archaicznym systemie sędziowania, całkowicie niedostosowanym do tempa dzisiejszej piłki nożnej na najwyższym poziomie. Kiedy jako widzowie uzyskujemy pewność, że sędzia się pomylił ? Z reguły po 3-4 powtórce w zwolnionym tempie, w ujęciu z kilku kamer. My mamy taką możliwość, a on (sędzia) nie....... Podobno wreszcie ma się to zmienić. 

 

Nie bardzo tez rozumiem dlaczego poczułeś się tak osaczony mackami mundialowych "jasełek", że trudno Ci było od nich uciec. Wprawdzie media poświęcały jakiś czas imprezie, ale póki jeszcze nie żyjemy w owellowskim świecie mamy wybór - magiczny czerwony (bywa, że zielony) przycisk na telewizyjnym czy radiowym pilocie natychmiast był w stanie sprawić, że zamiast wśród boiskowego zgiełku mogliśmy się znaleźć w błogiej ciszy lub, zmieniając kanał, wśród dźwięków ulubionej muzyki. O możliwości najlepszej, ucieczki nad wodę z wędką, chyba wspominać nie muszę....., bo na tym forum wszyscy taką opcję znamy.

 

Nie jestem najlepszego zdania o bardzo wielu futbolowych gwiazdach, jednak nie odważyłbym się pisać o nich w tonie, na który sobie pozwoliłeś...... "konusowate, nakoksowane ludziki"...... Jakoś mi to pachnie zbyt daleko idącą nietolerancją. Mały czy duży, ładny czy brzydki..... to już raczej nie jego wybór - jest jaki jest i musi z tym żyć. 

 

Nie podoba mi się takie pisanie i powodem nie jest różnica poglądów, ale to, że Twój post pobrzmiewa trochę tak jakbyś patrzył na wszystkich tych, którzy ekscytowali się Mundialem, z pobłażliwą wyższością intelektualisty, który posiadł wszystkie mądrością tego świata. 

 

Robert.


Użytkownik robert.bednarczyk edytował ten post 17 lipiec 2014 - 09:19


#1076 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 17 lipiec 2014 - 11:47

Jestem zachwycony .. że wreszcie zakończyły się te jasełka , od których nie było jak uciec :) Jak ulga , jaki błogi spokój .. Trzeba jednak przyznać że , byli tam nieliczni oryginałowie i bywały bardzo rzadkie , pojedyńcze chwile - te mniej znaczące oczywiście , kiedy duch sportu nieśmiało odżywał . Reszta to były tradycyjne ustawki , dyspozycyjni także tu sędziowie , oraz chamowaci lansiarze wyglądający jak marzenie Karla Lagerfelda , gryzący w euforii pośladki  Wygrał kto miał wygrać , bo było go na to stać , co moim zdaniem jest dużo lepsze od obrzydłego widoku konusowatych , nakoksowanych ludzików usiłujących wbiec z piłką do bramki .. Football - to kiepska rozrywka , ale biznes naprawdę jest niekiepski .. :)

Wyrazisty jesteś Sławku.Przykro tylko że Twoje pisanie, które w dużej części bardzo lubiłem,zaczyna wyglądać jak prowokacja za wszelką cenę.Nawet jeśli trzeba kogoś obrazić.


  • Riqelme lubi to

#1077 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 17 lipiec 2014 - 19:32

Ależ Panowie , to nie ja jestem obrażliwy , to rzeczywistość taka brzydka jest , co nie każdy chce widzieć , ani oczywiście wiedzieć nie musi . Wystarczy puknąć po koleżeńsku w stół , a zaraz zaczną udowadniać .. że to własnie on jest jest Ferdek :)

 

daily_picdump_1576_640_77.jpg
 

Kwintesencja :)

P.s...

http://www.youtube.c...DFmyp0yWyI#t=19

Riquelme , szanuj Ty bardziej kontrapunkty , a zwłasza contrapunctus floridus . :)



#1078 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 17 lipiec 2014 - 20:44

optqaC8.gif

 

Ja wiem kogo i co mam szanować. I nie muszę słuchać rad Człowieka Wyroczni na tym forum, który posiadł wszystkie mądrości tego świata. Kolega Robert Bednarczyk trafił w samo sedno pisząć że wystarczyło wcisnąć guzik pilota. W prawie każdym sporcie zdażaja się dramaty, często tragicznie się kończące. Nie tylko w piłce nożnej.......



#1079 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 18 lipiec 2014 - 05:31

Riquelme ?!



#1080 OFFLINE   spy

spy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 09:02

Proponuje zamknac temat. Koniec mistrzostw - koniec tematu






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych