Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Poszukuje woblera


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   mroczek

mroczek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 posts

Posted 15 December 2008 - 13:07

Mój przyjaciel stracił bardzo dobrą przynętę. Niestety ani on, ani ja nie wiemy kto był jej producentem i jak się ten model nazywał. Ten wobler miał jednak bardzo charakterystyczną cechę. Producent sprzedawał te woblery z dwoma wymiennymi sterami, blokowanymi w korpusie zatyczką. Może ktoś ma taki model, albo zna producenta takiego cudaka. Będę wdzięczny za informację. :mellow:

#2 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,353 posts

Posted 15 December 2008 - 16:31

witaj na forum :D

byc moze halco? http://www.halcotackle.com

#3 OFFLINE   mroczek

mroczek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 posts

Posted 15 December 2008 - 17:29

Dzięki za przywitanie. Miły początek, bo jestem tu pierwszy raz i od razu otrzymałem odpowiedź na pytanie. Imponujące. To chyba o to właśnie chodzi. :unsure:

#4 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,353 posts

Posted 15 December 2008 - 17:31

bez zdjecia trudno mi podac cos innego, halco od lat produkuje takie systemy i woblery sa lowne :D

#5 OFFLINE   mroczek

mroczek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 posts

Posted 15 December 2008 - 18:24

Serdecznie dziękuję za pomoc.
Sposób wymiany steru odpowiada opisowi który dał mój przyjaciel. Wobler sprawdził się znakomicie w Szwecji podczas trollingowania. Głęboko schodził i dobrze się kołysał. Zaginął w dziwnych okolicznościach. Był podobno malowany fluo żółtym, pomarańczowym i zielonym. Kolega przypomina sobie jeszcze nazwę cafar lub kafar nie pamięta pisowni. Muszę zaciągnąć go do monitora, żeby przejrzał katalog halco. Ja w tegorocznym nie znalazłem tak nazwanego modelu.
Pozdrowionka



#6 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,353 posts

Posted 15 December 2008 - 18:38

wydaje mi sie, ze podobny system proponowala kiedys firma zebco i jezeli sie nie myle sure catch, jednakze nie moge wiecej na ten temat powiedziec, bo nie jestem pewien, czy to byly te firmy, a poza tym, tymi woblerami nie lowilem