Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Team Lurebuilding nadchodzi :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 luty 2016 - 13:57

Piotrek, mniej dopalaczy i będzie git :D

Serdecznie witam cały TEAM i wszystkich dobrze mu życzących!



#22 ONLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6254 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 05 luty 2016 - 14:03

Nie biorę już tego g..... :lol:  :lol:  :lol:

Załączony plik  14372167054616.jpg   44,72 KB   5 Ilość pobrań


  • spinnerman i Popej lubią to

#23 OFFLINE   mi106

mi106

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 05 luty 2016 - 14:12

Czy może mi ktoś wytłumaczyć po co powstał ten "team" skoro  niewiele zrobił...a właściwie to nic...tyle osób tylko po to żeby się klepać po ramieniu nawzajem...???



#24 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 05 luty 2016 - 14:18

Jesteś pewien że nic nie zrobił, że tak osądzasz.

#25 ONLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6254 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 05 luty 2016 - 14:23

Czy może mi ktoś wytłumaczyć po co powstał ten "team" skoro  niewiele zrobił...a właściwie to nic...tyle osób tylko po to żeby się klepać po ramieniu nawzajem...???

Wiesz, portal zawiera takie zasoby informacyjne, że pewnych rzeczy mogłeś nie zauważyć natomiast przez ten szereg lat staraliśmy dzielić się swoją wiedzą zarówno w wątkach autorskich, technicznych jak i pomagaliśmy mnóstwu młodych twórców w drodze prywatnych "korepetycji" z tworzenia przynęt. Coś tam chyba zrobiliśmy poza tym klepaniem się po plecach.


  • joker, spinnerman i Santiago lubią to

#26 OFFLINE   mi106

mi106

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 05 luty 2016 - 14:23

No jak na 1,5 roku działalności to coś nie widac tego na pierwszy rzut oka....nie mówie tu o jakiejs "kosmetyce" typu nowy dział....poprostu pytam co ta grupa ludzi ma robić jaki jest konkretny cel...nie jest to hejt z mojej strony tylko proste pytanie....

 

kolego Hesher...od tego właśnie jest forum i nie trzeba tworzyć specjalnego teamu...


Użytkownik mi106 edytował ten post 05 luty 2016 - 14:29


#27 ONLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6254 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 05 luty 2016 - 14:29

Z takich technicznych kwestii: wcześniejsi uczestnicy grupy uporządkowali cały dział LB, podzielili go na watki techniczne i autorskie co wprowadziło wysoką przejrzystość (porównaj z każdym innym forum), po wtóre prowadzone są konkursy aktywizujące naszą społeczność, a pieniądze zebrane w drodze licytacji prac konkursowych przeznaczane są na cele charytatywne. Mało? Cała reszta to bieżąca pomoc przede wszystkim dla twórców, którą oferował wcześniejszy skład i będzie oferował nowy.



#28 OFFLINE   mi106

mi106

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 05 luty 2016 - 14:34

Dobra,,,dobra....działajcie....:):)



#29 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3965 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 05 luty 2016 - 14:40

No jak na 1,5 roku działalności to coś nie widac tego na pierwszy rzut oka....nie mówie tu o jakiejs "kosmetyce" typu nowy dział....poprostu pytam co ta grupa ludzi ma robić jaki jest konkretny cel...nie jest to hejt z mojej strony tylko proste pytanie....

 

kolego Hesher...od tego właśnie jest forum i nie trzeba tworzyć specjalnego teamu...

MI106

Dzięki koledze HESHER ogarnąłem odlewanie wobków z żywicy w ciągu 1 dnia

Zapytaj w temacie technicznym JANUSZA Z BIELSKA-błyskawicznie uzyskasz odpowiedz.

Poczytaj kilka tematów i sprawdz jak dzielą się wiedzą i doświadczeniami.

I tak jest ze wszystkimi z tego TEAM'u

Większość z tych ludzi zna się osobiście i nie dziw się,że czasami sobie słodzą,bo to koledzy,a niektórzy nawet przyjaciele.

GRATULUJĘ WSZYSTKIM Z Lurebuilding Team-dzięki wam inni mogą się uczyć,podglądać i osiągać TAK WIELE...


Użytkownik cyprys19 edytował ten post 05 luty 2016 - 14:42

  • martek, Jarasszy i grzesiekp. lubią to

#30 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 05 luty 2016 - 16:23

Czy może mi ktoś wytłumaczyć po co powstał ten "team" skoro  niewiele zrobił...a właściwie to nic...tyle osób tylko po to żeby się klepać po ramieniu nawzajem...???

 

Może troszkę samochwalstwa ;)

 

Team doprowadził do podziału lurebuilding'u na dwie części, wątki techniczne i autorskie. Forum zyskało na przejrzystości i ułatwiony jest dostęp do wiedzy zawartej w obu częściach. W tym celu trzeba było przejrzeć wszystkie wątki i dokonać ich rozdziału.

Team wprowadził zasady przyznawania statusu "twórca", raz do roku przeprowadzając weryfikację, a na bieżąco wyszukuje nowych.
http://jerkbait.pl/t...ndex/?p=1569445

Przy okazji, zbliża się kolejna weryfikacja ;) Aby nikogo nie skrzywdzić zbyt pochopnym odebraniem mu statusu i związane z tym przywileje, wszystkie wątki twórców są analizowane pod względem zasad przyznawania statusu. To wymaga czasu.

Team wprowadził, pierwszy raz od początku jerkbaita, konkursy dla twórców przynęt. Wiosenny i jesienny. Wiosenny za każdym razem z inną "myślą przewodnią", oryginalną, niezmałpowaną z innych forów, oraz jedyny w swoim rodzaju jesienny, połączony z licytacjami nadesłanych prac, gdzie wszyscy zarejestrowani na na jerkbait.pl mają możliwość wpływu, na co pieniądze będą przeznaczone. Samo ogarnięcie licytacji, przygotowanie zdjęć i opisów, następnie wpłat i rozesłanie wszystkich przesyłek, nie mówiąc już o dograniu właściwego, atrakcyjnego dla możliwie wielu regulaminie tych zabaw, wszystko to wymaga czasu. Czasu, który jest działaniem społecznym, kosztem pracy zawodowej, kosztem rodziny, wypoczynku. 

 

Zechciej teraz wyobrazić sobie, że zostało to wypracowane przez trzyosobowy team, gdzie mnie z @jokerem wspomagał nieformalny, lecz nieoceniony, niezwykle pracowity członek zespołu, @milupa. Zawsze nasze działania aktywnie wspierał @remek, Ale to wszystko. Dziś ta grupa powiększyła się o kolejne jedenaście osób. Mam nadzieję, że nowe, świeże pomysły, które ze sobą wnoszą, będą jeszcze bardziej widoczne, niż nasze dotychczasowe, mizerne, prawie nic. Bo o pomysły i o czas tutaj chodzi. 

 

Ponownie proszę, by wszelkie pomysły, oczekiwania i propozycje dotyczące działu lurebuilding'u wpisywać tutaj lub na moją skrzynkę priv. Proszę tylko, byście przed przedstawieniem pomysłu pomyśleli o dwóch sprawach, czyli kto i jak ma pomysł wprowadzić w życie :) 



#31 OFFLINE   WIL

WIL

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1495 postów
  • LokalizacjaPodlasie
  • Imię:Łukasz

Napisano 05 luty 2016 - 17:29

A team lurebuilding junior? :(

Buahaha :D :P


Gratuluję panowie. ;)

Użytkownik Wil edytował ten post 05 luty 2016 - 17:29


#32 OFFLINE   pietryk

pietryk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 182 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:P

Napisano 05 luty 2016 - 20:09

Również życzę powodzenia.


  • cyprys19 lubi to

#33 OFFLINE   Sebalos

Sebalos

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1249 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Seba

Napisano 05 luty 2016 - 20:17

No jak na 1,5 roku działalności to coś nie widac tego na pierwszy rzut oka....nie mówie tu o jakiejs "kosmetyce" typu nowy dział....poprostu pytam co ta grupa ludzi ma robić jaki jest konkretny cel...nie jest to hejt z mojej strony tylko proste pytanie....

 

 

Najłatwiej jest krytykować a samemu nie będąc w porządku,jak nie wiesz o co chodzi (priv).

To czy ten Team jest potrzebny czy nie do ciebie należy ocena,nie ty go powołałeś i nie ty ich będziesz rozliczał.


Użytkownik Sebalos edytował ten post 05 luty 2016 - 20:50

  • Piotrek Milupa, spinnerman i WIL lubią to

#34 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 05 luty 2016 - 20:43

Seba, bardzo proszę, merytorycznie i bez osobistych wycieczek. 

Emocje emocjami, ale warto czasem zastopować. Nie wszyscy musimy się zgadzać. @mi106 ma prawo nie dostrzegać potrzeby istnienia teamu, Ty możesz się z tą opinią nie zgadzać i wygłaszać zgoła przeciwną. Byle trzymać właściwą formę i pamiętać o obowiązujących na forum ZASADACH.
http://jerkbait.pl/t...itpl/?p=1729002


  • Piotrek Milupa lubi to

#35 OFFLINE   Sebalos

Sebalos

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1249 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Seba

Napisano 05 luty 2016 - 21:00

Wybacz Janusz,emocje wzięły górę,ale nie mam zgody gdy ktoś odwala totalną lipę.



#36 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4996 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 05 luty 2016 - 21:13

Trzeba zdawać sobie sprawę, że moderowanie j.pl to naprawdę spory kawał roboty. Dużo userów i dużo fantazji niekoniecznie takiej jakiej oczekujemy a to wszystko równa się praca. Do tego trzeba jeszcze dużo samokrytyki, zdolności obiektywnej oceny sytuacji, pozbawienie emocji... wcale to nie jest łatwe a na koniec kiedy wydaje się, że tak wiele się zrobiło, ktoś ciska piachem w oczy, miód malinka ;)


Użytkownik guciolucky edytował ten post 05 luty 2016 - 21:14

  • woblery z Bielska i cyprys19 lubią to

#37 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 05 luty 2016 - 21:44

Każdy kolejny krok Jerkbait do przodu wzbudza żywe zainteresowanie. Skrajne, od obaw po podziw. W tym przypadku była to dobra decyzja. Dział jest bardzo duży, osób ze stałymi wątkami autorskimi już dwieście i wszystko wskazuje na to, że progres utrzyma się długo. Poza tym Jerkbait ma pewne misje do wypełnienia i każdy dział powinien w tym w jakiś sposób czynnie uczestniczyć. Duży Team może być więc źródłem światła dla nowych projektów, dość jasnym z uwagi na liczbę członków. Mamy nadzieję, że przełoży się to podwyższenie standardów nie tylko w dziale Lurebuilding :)


  • woblery z Bielska lubi to

#38 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 16 czerwiec 2016 - 10:08

Bardzo dziękuje kolegom z Teamu za wspólny czas i możliwość wymiany opinii na tematy związane z działem Lurebuilding. Trzymam kciuki za pomysły już zainicjowane oraz te, które są w planach.



#39 OFFLINE   peekol

peekol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 czerwiec 2016 - 11:53

No i przydał by się przycisk 'Nie lubię'...

 

Mam nadzieję @joker że nie oznacza to zmniejszenia Twojego zaangażowania na forum.



#40 OFFLINE   Michał.

Michał.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1596 postów
  • LokalizacjaSan Escobar

Napisano 16 czerwiec 2016 - 12:02

super sprawa powodzenia :)