Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Team Daiwa 3012 d


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   jakub_kolo

jakub_kolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 posts
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kołodziejczyk

Posted 14 January 2009 - 17:55

Witam,
Jestem zainteresowany zakupem tego kołowrotka a ponieważ nie doszukałem się na forum wiadomości na jego temat, chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś takowy posiada lub jest w stanie cokolwiek na jego temat powiedzieć?
Mam okazję zakupić go za około 350zł i nie wiem, czy warto zawracać sobie nim głowę.
Przeznaczenie: wędka Team Dragon 10-25g 290cm na Odrę i kanały w okolicach Wrocławia

Jeśli ktoś może go porównać np. do RedArc'a to byłoby idealnie, bo Arc'a posiadam.

#2 OFFLINE   jakub_kolo

jakub_kolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 posts
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kołodziejczyk

Posted 14 January 2009 - 18:07

Dobra, jak się lepiej poszuka to nawet coś można znaleźć ale mimo wszystko jakby ktoś miał jakieś dodatkowe opinie to byłbym wdzięczny. Głównie interesują mnie opinie posiadaczy lub tych, którzy chociaż mieli sprzęt w ręku

#3 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 877 posts
  • LokalizacjaWrocław

Posted 15 January 2009 - 07:44

Osobiście nim nie łowiłem ale mój znajomy intensywnie go eksploatuje i jest...niezadowolony. Szybko połapał luzy, mechanizm zaczął nieprzyjemnie szumieć. Moja rada - poceluj w Caldię.

#4 OFFLINE   dzepetto

dzepetto

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 248 posts
  • LokalizacjaŁężyca

Posted 15 January 2009 - 11:07

Mam go od roku przy pstrągowej wędce. Pracuje dobrze, nie mam z nim problemów. Praca bardziej płynna niż w Spro. Zaznaczam jednak, że nie łowiłem nim w dużej rzece i nie używałem plecionki. Używałem woblerów max 7-9 cm na żyłce 0,22. Jedyny problem, jaki pojawił się kilka razy to nie domknięcie kabłąka, przy wolno przekręconej korbce.
Na forum są ogłoszenia o sprzedaży Pennów. Rozważ też je, bo cena podobna a sugerować zakupu konkretnego kołowrotka nie mam zamiaru. Sam nie mam zastrzeżeń do tej Daiwy, ale z pewnością chciałoby się zmienić na wyższy model :mellow: