Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

"Na żywo czyli online" - relacja z targów wędkarskich oraz spotkania forumowiczów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 styczeń 2009 - 11:51

Cześć,
Jedną z podstawowych zalet życia w globalnej wiosce jest fakt, że przybliża ona pewne zjawiska. Wiemy zatem jak wyglądają imprezy w rodzaju wystawy rodbuildingowej RodExpo czy targi wędkarskie takie jak amerykański ICAST. Kiedy tą naszą świadomość zderzamy ze zjawiskiem pt. „targi wędkarskie w Polsce” uczucia ogarniają nas szczególne….Toteż temat rodzimych „targów wędkarskich” redakcja jerkbait.pl z roku na rok traktuje ze słabnącym zainteresowaniem. Niewiele brakowało żebyśmy tym razem powiedzieli redkatorskiemu obowiązkowi wreszcie: dość – gdyby nie jedno wydarzenie.

Zapraszamy!

Pozdrawiam
Friko, Gumofilc i Remek


#2 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 styczeń 2009 - 12:05

Jeśli ktoś się wybiera to szkoda czasu i 12 zet za wstęp. Jedna wielka lipa...:(
Lepiej od razu przyjechać na potargowe spotkanie jerkbait.pl :lol:

#3 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9515 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 31 styczeń 2009 - 12:46

Fajnie jest nie być tam a jednocześnie uczestniczyć niemal w tym wydarzeniu.
Brawo

#4 OFFLINE   Kubson

Kubson

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 475 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 styczeń 2009 - 12:55

Witam

Byłem, może się nie znam ale jakoś nic mnie nie zachwyciło :(
Jedyny pozytyw to stoisko nr. 35 - miła atomosfera, znajome twarze, na TV leci sympatyczna kompilacja wędkarskich sukcesów chłopaków, w filmie jest moment gdy na ekranie królują piękne szczupce, po przechodzących obok ludzi przeszedł szmer ...pewnie Szwecja... i zaraz szok bo to Polska, jak to mozliwe ??!!?!? :D

No i najważniejsze, są cukierki !! hehe...

Pozdrawiam
Kuba

#5 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 styczeń 2009 - 13:46

Targi otworzyły się dla publiczności dziś o godzinie 10:00. O godzinie 12:00 na stronie jerkbait.pl została umieszczona pierwsza część relacji.

Czy warto?

To zawsze subiektywne odczucie. Mnie np. zachwyciły wędki Waldka Saksa - więć dałbym 12zł za wejściówke nawet gdyby to była jedyna rzecz którą miałbym zobaczyć. Poziom wystawy rodbuilderów jest naprawdę światowy, ale wędki Waldka błyszczą nawet wśród tej ekspozycji. Może nie w sensie dosłownym, bo akurat są raczej stonowane, ale w błyszczą pietyzmem wykonania, pasją, pracą, jakością detalu i użytych materiałów. Duży kontrast z bardzo skromną osobą ich Twórcy. Muszę powiedzieć że mamy dużą satysfakcję w Redakcji jak takie rzeczy możemy wyłowić i pokazać światu.

Również miłe zaskoczenie stoiskiem Przewodników Wędkarskich. Naprawdę chłopaki z jajem podeszli do tematu, bardzo fajnie zmontowany film.

Reszta... no cóż, jak zwykle. Ale jak widać powyżej, można znaleźć i pozytywy.

Ja już się cieszę na wieczorne spotkanie z Forumowiczami, z rodbuilderami, z przewodnikami wędkarskimi. Myślę że zapowiada sie baaardzo fajna impreza i mam tylko nadzieję że będziemy w stanie wrzucić materiał z niej równie szybko jak materiał z targów.

Pozdrawiam


#6 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 styczeń 2009 - 13:50

Reszta... no cóż, jak zwykle. Ale jak widać powyżej, można znaleźć i pozytywy.


Raczej nie zgodzę się z tym. W latach poprzednich obejście targów zajmowało mi 2-3h. W tym roku dosłownie 20 minut(!) Wspomnienia to: ... 20 minut dookoła i .... 1-1.5h na stanowiskach rodbuilderów i przewodników. Te dwa stoiska wybijają się o ... całą wieczność nad resztą oferty dla wędkarzy.

Czekam na spotkanie :D

Pozdrawiam
Remek

#7 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 styczeń 2009 - 13:53

Może i racja, sęk w tym że mnie akurat ta reszta nigdy specjalnie nie interesowała więć nawet jeżeli teraz to wygląda jeszcze gorzej niż w latach poprzednich (tu zapene masz racje)... to z mojego punktu widzenia tegoroczne targi są WYJĄTKOWO ciekwe, bo po raz pierwszy znalazłem w nich coś dla siebie - mam na myśli oczywiście ekspozycję naszych forumowych rodbuilderów.

Z mojego subiektywnego punktu widzenia tak to wygląda :D

EDIT: chociaż rozumiem że człowiek z ulicy wchodzą na targi wędkarskie które odbywają się BEZ udziału firm takich jak: Shimano - Normark, Daiwa-Cormoran czy Dragon - może sobie zadać pytania o co kaman :lol:

#8 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 31 styczeń 2009 - 14:32

Dzięki Panowie, czekam na wieczorną relację ze spotkania

P.S. Ale Jaxon mam nadzieję jest??? :mellow: :mellow: :mellow:

#9 OFFLINE   Zelldo

Zelldo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 233 postów

Napisano 31 styczeń 2009 - 15:32

Racja, szału nie było, ale fajnie było pomacać trochę wędeczek zwłaszcza tych z pracowni. Choć mi się te 12 złoty zwróciło bo wygrałem płaszcz przeciwdeszczowy :lol:

Pozdrawiam.

#10 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 31 styczeń 2009 - 18:37

kurcze, myslalem, ze te lekko ponad 1200 kilometrow, ktore nas dziela, jakos mnie uratuja i oszczedza mi ... ale ... nie!!! jerkbait musi oczywiscie zrobic relacje na zywca i do tego pierwsza fotka to friko ...
pfuj teufel!!! :lol: :lol: :lol:

#11 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1942 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 31 styczeń 2009 - 20:03

Zgadzam się z Remkiem. Wpadliśmy z kumplem na halę, i zrobiliśmy 1 szybkie okrążenie. :lol: Fajnie ze można było pogadać w rilu. Co ważniejsze - wybrałem blank sandaczowy.

#12 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 styczeń 2009 - 20:20

Przenoszę z innego wątku komentarze dotyczące potargowego spotkania forumowiczów jerkbait.pl - zdjęcia ze spotkania mam nadzieję uzupełnią wkrótce relację


Nieobecni niech żałują. Było super;)


#13 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 31 styczeń 2009 - 21:44

Ja już po było super ,naprawdę warto było przyjechać.
Dzięki Remek za fajną prezentację i wszystkim za miłe towarzystwo.

#14 OFFLINE   Luka81

Luka81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 272 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Szyszko

Napisano 31 styczeń 2009 - 22:32

moje pierwsze spotkanie i bankowo nie ostatnie
klasa ludzie, klasa atmosfera i wszystko w okół najlepszego hobby :D

#15 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2135 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 31 styczeń 2009 - 23:26

Dzięki Panowie, czekam na wieczorną relację ze spotkania

P.S. Ale Jaxon mam nadzieję jest??? :mellow: :mellow: :mellow:

jak widać na zdjęciach jest na przeciw stanowisk pracowni wędkarskich :D może się szefostwo tego jakże zasłużonego producenta czegoś nauczy i w przyszłości będzie produkować kije co najmniej tak dobre jak st croix, lamiglas, czy batson :lol: :lol: :lol:

#16 OFFLINE   radekg

radekg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 133 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 31 styczeń 2009 - 23:45

ja równierz byłem pierwszy raz na zlocie JERKBAIT :D

było FANTASTYCZNIE i tylko żałuję ze to był dopiero pierwszy mój zlot, było SUPER :D


#17 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 luty 2009 - 00:46

Podziękowania do organizatorów za zorganizowanie spotkania a dla wszystkich za przybycie.
Przy okazji poznałem osobiście kilka osób znanych mi do tej pory wyłącznie z forum.
Było super - choć niestety krótko (musiałem uciekać dalej)
Pozdrawiam,
P.

#18 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 01 luty 2009 - 01:24

Ja również chciałbym podziękować za spotkanie w doborowym gronie :D Super spotkanie w świetnej atmosferze!


Dzięki!

P.s
Remek piękny sprzęt :D trochę lekki..


Pozdrawiam
Slider

#19 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 01 luty 2009 - 08:35

Co do ogółu targów to rzeczywiście lipa. Poza rodbuiderami i przewodnikami nic ciekawego nie było. Znalazłem ciekawe i tanie kołowrotki muchowe Shakespeare i to w sumie wszystko. Acha połamałem jedną wędkę <_< o mało nie zabijając przy okazji właścicielki :lol: .
W sumie targi w tym roku były okazją do spotkania się z wieloma znajomymi, umówieniu się na kilka wypraw.

#20 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 luty 2009 - 09:14

No właśnie, odnośnie możliwosci spotkania ciekawych ludzi - uważam że nasze spotkanie po targach było naprawdę fantastyczne ! Mam nadzieję że zdjęciami ze spotkania remek szybko aktualizuje relację :D

Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie, zwłaszcza Użytkownikom którzy przyszli po raz pierwszy. Miło było też spotkać starych znajomych.

Nie wiem jak Wam ale mi do gustu przypdadł lokal i poważnie zastanawiam się nad przenosinami z Tawerny do Return Clubu właśnie z kolejnymi spotkaniami :unsure:

Pozdrawiam





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych