Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

"Na żywo czyli online" - relacja z targów wędkarskich oraz spotkania forumowiczów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 01 luty 2009 - 10:41

Wielkie podziękowania dla Was za to, że chcieliście do nas dołączyć, spotkać się z nami, chcieliście wysłuchać prezentacji, popatrzeć na zdjęcia. Było baaaaardzo, baaaardzo miło i na pewno spotkanie powtórzymy niebawem. Tematów było wiele, a jeszcze więcej pozostało nietkniętych.

Na stronie głównej, w artykule wrzuciłem kilka zdjęć z Naszej wspólnej imprezy. Jeśli ktoś ma więcej zdjęć umieszczajcie je tutaj - chętnie popatrzymy.

Pozdrawiam
Remek

P.S.
Jeśli ktoś czuje się na siłach i chciałby wystąpić w roli prezentera :D tematu miesiąca zgłaszajcie się do nas. Na pewno pomożemy Wam w przeprowadzeniu prezentacji.

#22 OFFLINE   Wisni@

Wisni@

    Forumowicz

  • Fotograficy
  • PipPip
  • 196 postów
  • LokalizacjaGdańsk, Southampton
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Wiśniewski

Napisano 01 luty 2009 - 11:21

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie, było naprawdę świetnie :D Targi z roku na rok coraz gorzej... Oczywiście poza dwoma
stoiskami, wiadomo jakimi... :D

#23 OFFLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1179 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 01 luty 2009 - 11:22

Dzięki za spotkanie ,miło było :D

#24 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 01 luty 2009 - 11:36

Na targach głównie ogładałem rękodzieła :mellow: posiedziałem trochę u przewodników, zapoznałem się z ofertą pontonów a spotkanie jak zawsze numero uno!!! Dzięki!

#25 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 01 luty 2009 - 17:54

Jak zwykle spotkanie było za krótkie by choć przez chwilę ze wszystkimi porozmawiać. Mam nadzieję, że następnym razem poznam kolejne osoby.
Jak zwykle było fajnie.
Oczywiście na spotkaniu, bo na targach... mozna było rzeczywiście spędzić kwadrans, gdyby nie ludzie :D

#26 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 01 luty 2009 - 20:15

Jak zwykle spotkanie było za krótkie by choć przez chwilę ze wszystkimi porozmawiać.


Dokładnie. Szkoda, że ak szybko się skończyło.
Super spotkanko!

#27 OFFLINE   SzymusS

SzymusS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 01 luty 2009 - 21:11

Targi - byłem bardzo ciekaw jak będą wyglądały, jednak może właśnie przez to miałem za duże oczekiwania w stosunku do tego co przyniosła rzeczywistość. A rzeczywistość targów w/g mnie była lustrzanym odbiciem polskich realiów wędkarskich, czyli kupe standardów i szarości oraz dosłownie 5% perełek (czytaj: rodbuilderzy oraz przewodnicy).

Perełką soboty było wieczorne spotkanie :D Było naprawdę miło, każdy otwarty na dyskusje, uśmiechnięty, szczęśliwy chwilą że mógł zobaczyć, poznać i porozmawiać z tymi wszystkimi osobami, które mógł do tej pory poznawać poprzez dyskusje na forum oraz oglądać na zdjęciach z rybami. Oraz serdeczne dzięki dla Remka za jego trud i poświęcenie w przedstawieniu nam relacji z mistrzostw! (ale z drugiej strony słyszałem że w między czasie proponował całusy mojej żonie :angry: )

Po wyjściu z lokalu razem z Karolcią podsumowaliśmy ten wieczór stwierdzeniem: było to miejsce spotkania wielu samych serdecznych osób zafascynowanych wędkarstwem i każdy czuł się jak wśród swoich :D



#28 OFFLINE   Singor_ths

Singor_ths

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 luty 2009 - 22:13

Super spotkanie!

Super klimacik!

Prezentacja jak zawsze 1 klasa!

Pzdr,

Mat

#29 OFFLINE   maroni

maroni

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 luty 2009 - 23:52

Targi troszkę mnie rozczarowały, spodziewałem się czegoś więcej natomiast spotkanie pierwsza klasa, podziękowania dla wszystkich przybyłych było po prostu super.

#30 OFFLINE   SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 380 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Miasto Feniksa

Napisano 02 luty 2009 - 11:33

Spotkanie jak zawsze pierwsza klasa :mellow: Poznałem kolejne osoby, które do tej pory znałem tylko z sieci. Dzięki i do zobaczenia.

#31 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 02 luty 2009 - 12:16

Witam
Dziekuje za to ze mialem mozliwosc sledzenia spotkania oraz targow, choc dziela nas ok. 1200km :D

Pozdrawiam
Tomek

#32 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 luty 2009 - 13:24

Chcialbym móc napisac co innego o targach, ze bylo inaczej niz zwykle. Jezeli bylo inaczej to raczej na minus w stosunku do roku poprzedniego, a to z powodu absencji kilku duzych firm, ktore mogly pokazac cos ciekawego i uzytecznego.
Nic wiec dziwnego, ze moj spacer po targach ograniczyl sie do odwiedzin stoisk Rodbuilderów(była naprawde duza i bogata oferta, z ktorej kazdy mogl cos wybrac dla siebie) i przejscie odcinka łaczacego w/w ze stoiskiem Przewodnikow wedkarskich.


Prawdziwe jednak spotkanie rozpoczelo sie zaraz za rogiem, w knaipce na Myśliwieckiej. Przyszlo tak wiele osob, ze byl problem z zajeciem miejsca nawet przy barze... <_<

Byla Prezentacja Remka o łowieniu podlodowym....ale rowniez mialy miejsce i inne prezentacje, a to o przynetach, a to o planach wedkarskich blizszych i dalszych, rodbuildingu i wielu innych sprawach... :D
Jednym slowem dzialo sie wszystko to, z powodu czego cos nas ciagnie na takie spotkania.

Chcialbym wszystkim, zarowno obecnym fizycznie , jak i duchem, podziekowac za to, ze Was przyciągnęło.
Bylo rozwojowo i ogolnie fajnie.

Gumo

#33 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 02 luty 2009 - 14:51

Dziękuję za odwiedzenie naszego stoiska i pochlebne opinie :mellow:
W tej formie do zobaczenia za rok...

#34 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów

Napisano 02 luty 2009 - 15:07

Witam,
Na początku dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie na nasze stoisko. Dziękuję również za opinie i dyskusje dotyczące naszych wędzisk. Po powyższych opiniach chce się pracować! Bardzo miło będziemy wspominać spotkanie w knajpce. Remku, kapitalna prezentacja! Co do ogólnych wrażeń z Targów-niestety nie najlepsze. Jako wystawcy nie jesteśmy również zadowoleni z organizacji Targów. Trzeba będzie pomyśleć nad inną formułą promocji i prezentacji naszej oferty.
Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski

#35 OFFLINE   Roman Pietrzak

Roman Pietrzak

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 03 luty 2009 - 19:46

Witam,

ja ze swej strony chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom za ciepłe przyjęcie i sympatyczne rozmowy. Spotkanie w Returnie- pierwsza klasa, do tego prelekcja Remka... . Przeżyłem naprawdę fajne chwile przez te 3 dni, za co adminom i userom jerkbait-a jeszcze raz składam wielkie podziękowania.
Pozdrawiam.
Roman Pietrzak.

#36 OFFLINE   Art-Rod

Art-Rod

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 03 luty 2009 - 19:50

My także serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszego stoiska i ciepłe słowa!
Wieczorne spotkanie sympatyczne jak zwykle, w szerokim gronie, szczegółowa opowieść Remka bardzo fajna, w naszym klimacie.. haha.. choć ogólnie mamy wrażenie niedosytu, byliśmy zbyt zmęczeni i zdecydowanie za szybko trzeba było wracać do hotelu..
Pozdrawiamy, szczególnie tych, których nawet na żywo nie poznaliśmy, nie zamieniliśmy słowa.. trzymanko!!

#37 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 luty 2009 - 12:47

Nie bawic mnie sie tam, tylko nastepne zdjecie prosze...



Gumo B)

Załączone pliki



#38 OFFLINE   sawal

sawal

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaŻary, lubuskie

Napisano 07 luty 2009 - 19:12

Serdecznie dziękuję wszystkim za odwiedzenie mojego stoiska na targach. Po raz pierwszy pokazałem swoje kijki na tak dużym forum, i powiem szczerze, nie spodziewałem się aż tak pozytywnego przyjęcia (w końcu konkurencja też nie śpi :D ) Za to również wszystkim gorąco dziękuję i obiecuję nie spuszczać z tonu.
Spotkanie potargowe było przesympatyczne, szkoda tylko, że lokal jest trochę daleko od Żar :(

Pozdrawiam
Waldemar Saks

#39 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 08 luty 2009 - 11:42

Sawal - pracujemy nad kolejnym duuuużym tematem wędkarskim na nasze spotkanie - chyba jednak będziesz musiał przyjechać :D

Pozdrawiam
Remek

#40 OFFLINE   sawal

sawal

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaŻary, lubuskie

Napisano 08 luty 2009 - 23:18

Ho, ho! Czyżby materializował się wiadomy temat?
Na pewno przyjadę, wszak obowiązek obowiązkiem jest :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych