Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Platforma sprzętu wędkarskiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Przychistal

Przychistal

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Wilczak

Napisano 05 sierpień 2014 - 07:23

Mam do Was pytanie, otóż rozważam stworzenie pasażu sprzętu wędkarskiego - porównywarki cen sprzetu, gdzie w jednym miejscu można poczytać opinie innych wędkarzy, recenzje, sprawdzic gdzie kupie wędke najtaniej. Korzystalibyście z takiego pasażu? Przydatne to by było wg Was? Bo nie wiem czy sie w to zaangażować, czy jest takie zapotrzebowanie.



#2 OFFLINE   Shark

Shark

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 230 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Łukasz

Napisano 05 sierpień 2014 - 07:46

Gdyby to było  coś na wzór ceneo to pewnie bym korzystał, bo z ceneo korzystam dość często przed zakupem.



#3 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 05 sierpień 2014 - 07:56

Moim zdaniem to nie ma sensu.
Skazałbyś się na tytaniczną pracę która nigdy nie miałaby końca i której wyniki nigdy nie byłyby ani kompletne ani w pełni obiektywne.
W końcu musiałbyś zacząć na tym zarabiać , czyli przyjąć pieniądze od reklamodawców i od tego czasu wszyscy będą podejżewali że recenzje są pisane na zamówienie.
Poza tym z forów , za pomocą Google dowiesz się i tak więcej niż jakikolwiek " pasaż " może zaoferować.

#4 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 08:24

Specjalana porównywarka cenowa dla wędkarzy OK. Tylko przecież istnieją już prawdziwi tytani porównywarek. Jak z nimi konkurować? Recenzje, też słabo. Kto Ci uwierzy że piszesz prawdę. Wszystkie portale tego typu jak i "niezależni" blogerzy recenzujący sprzęty rozmaite mają zerową wiarygodność. Chyba że będziesz to robił jak niektórzy w branży. Czyli maksimum powierzchwoności, dużo ładnych fotek i zorientowanie na bezmyślną pulpę konsumencką, która łyka wszystko jak pelikan. Niemniej porównywarka mogłaby się udać jeśli odbiorcy oczekiwali by rzetelnego, profesjonalne podejścia.

#5 OFFLINE   tete

tete

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 08:27

Osobiście uważam, że fajna strona z zebranymi w jednym miejscu aktualnymi promocjami lub (i) rabatami dotyczącymi sprzętu wędkarskiego i dla wędkarzy miałaby duże szanse powodzenia.



#6 OFFLINE   gwacker

gwacker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 83 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 09:29

Ja bym korzystał.



#7 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 13:34

Mam do Was pytanie, otóż rozważam stworzenie pasażu sprzętu wędkarskiego - porównywarki cen sprzetu, gdzie w jednym miejscu można poczytać opinie innych wędkarzy, recenzje, sprawdzic gdzie kupie wędke najtaniej. Korzystalibyście z takiego pasażu? Przydatne to by było wg Was? Bo nie wiem czy sie w to zaangażować, czy jest takie zapotrzebowanie.


Też nad tym się zastanawiałem jakiś czas temu. Po rozważeniu "za i przeciw" odpuściłem.

#8 OFFLINE   Archanioł

Archanioł

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 474 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 05 sierpień 2014 - 14:40

Gdyby to było  coś na wzór ceneo to pewnie bym korzystał, bo z ceneo korzystam dość często przed zakupem.

 

Shark, sprawdź sobie jak działa Ceneo. Jak nie zapłacisz to nie będzie Cię na liście. I czasem można spokojnie przez google trafić na lepsze oferty.

Od kiedy pracuje w branży która korzysta z ceneo, odpuściłem wszystkie skąpce, ceneo, nokauty, okazje.info itp. Niestety wszystko to reklama za która stoi kasa …

 

A co do tematu ...

Uważam ze zdecydowanie lepsze jest dobrze prowadozne forum na którym dba sie o higiene postów. Reszte napsiałem na SD.

 

g






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych